صفحه 89 از 190 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

ببخشید اگه سوالم خیلی مرتبط نیست،کسی می دونه تو دانشگاه شیراز برای لیسانس نمره A میشه بالای 16 یا بالای 17؟(از یکی از اساتید پرسیدم میگه بالای 18 ! بعدش گفتم امکان نداره،گفت البته بچه های ارشد سرِ پایان نامه)

ممنون از جوابتون.
    این نامه فرمت خاصی باید داشته یاشه؟ مثلا لازم نیست این نامه خطاب به دانشگاه موردنظر صادر بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ftmashari نمایش پست ها
    بله کفایت میکنه. من هم برای آزاد کردن مدرکم دقیقا همین کارو کردم. سابقه کار بدون بیمه داشتم.
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

اينطور كه من شنديم تو ايران دانشنامه رو بعد از اخذ پذيرش قطعي ميدن ولي تو خيلي از دانشگاهها اصل مدرك رو واسه فرايند اپلاي ميخواهند. دراين مورد چكار بايد كرد؟

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    اينطور كه من شنديم تو ايران دانشنامه رو بعد از اخذ پذيرش قطعي ميدن ولي تو خيلي از دانشگاهها اصل مدرك رو واسه فرايند اپلاي ميخواهند. دراين مورد چكار بايد كرد؟
    شنیده شما اصلا درست نیست. خیلی از دوستان و از جمله خود من هنوز حتی اپلای هم نکردیم ولی دانشنامه و ریزنمرات رو از دانشگاه گرفتیم. اینطوری باشه بچه هایی که اصلا قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران رو ندارن نباید هیچ وقت دانشنامه رو بگیرن!
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    شنیده شما اصلا درست نیست. خیلی از دوستان و از جمله خود من هنوز حتی اپلای هم نکردیم ولی دانشنامه و ریزنمرات رو از دانشگاه گرفتیم. اینطوری باشه بچه هایی که اصلا قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران رو ندارن نباید هیچ وقت دانشنامه رو بگیرن!
    توي همين فروم چند بار اومده كه اصل مدرك رو تا قبل از پذيرش قطعي نميدن.اكثرا با ريزنمرات اپلاي ميكنن ولي دانشگاههاي اروپايي اصل مدرك رو ميخوان.در اين مورد بايد چكار كرد؟

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

توي همين فروم چند بار اومده كه اصل مدرك رو تا قبل از پذيرش قطعي نميدن.اكثرا با ريزنمرات اپلاي ميكنن ولي دانشگاههاي اروپايي اصل مدرك رو ميخوان.در اين مورد بايد چكار كرد؟
    صحبت من اینه که دریافت دانشنامه و ریزنمرات منوط به اخذ پذیرش قطعی نیست و هر دانش آموخته ای صرف نظر از اینکه می خواد اپلای کنه یا نه می تونه بره و مدارکشو بگیره. دوستانی که شما می گین قبل از فارغ التحصیل شدن و در حین تحصیل برای اپلای کردن اقدام کردن که خب طبیعیه که وقتی کسی هنوز درسش تموم نشده و همه واحدها رو پاس نکرده دانشگاه دانشنامه که هیچ حتی گواهی موقت هم نمیده. این دسته از دوستان برای دانشگاه هایی که اقدام می کنن که هنگام اپلای کردن نیازی به اصل مدارک ندارن و مدارک رو موقع ثبت نام در دانشگاه درخواست می کنن. ولی اگه دانشگاهی اصل مدرک رو همون موقع اپلای کردن بخواد چاره ای نیست جز اینکه صبر کنید تا اصل مدرکتون رو بتونید بگیرید.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    صحبت من اینه که دریافت دانشنامه و ریزنمرات منوط به اخذ پذیرش قطعی نیست و هر دانش آموخته ای صرف نظر از اینکه می خواد اپلای کنه یا نه می تونه بره و مدارکشو بگیره. دوستانی که شما می گین قبل از فارغ التحصیل شدن و در حین تحصیل برای اپلای کردن اقدام کردن که خب طبیعیه که وقتی کسی هنوز درسش تموم نشده و همه واحدها رو پاس نکرده دانشگاه دانشنامه که هیچ حتی گواهی موقت هم نمیده. این دسته از دوستان برای دانشگاه هایی که اقدام می کنن که هنگام اپلای کردن نیازی به اصل مدارک ندارن و مدارک رو موقع ثبت نام در دانشگاه درخواست می کنن. ولی اگه دانشگاهی اصل مدرک رو همون موقع اپلای کردن بخواد چاره ای نیست جز اینکه صبر کنید تا اصل مدرکتون رو بتونید بگیرید.
    شما اگه دانشنامه رو گرفتيد خوش به حالتون. واسه اقايون بايد وظيفه نظام وظيفه روشن باشه يعني يا پايان خدمت يا تحصيل در مقطع بالاتر و اين يعني صدور دانشنامه بعد از اخذ پذيرش.
    مشكل من اينجاست كه دانشنامه جزو مدارك لازم واسه اپلاي هست ولي توي ايران بعد از مشخص شدن وضعيت پذيرش دانشنامه رو ميدن.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

شما اگه دانشنامه رو گرفتيد خوش به حالتون. واسه اقايون بايد وظيفه نظام وظيفه روشن باشه يعني يا پايان خدمت يا تحصيل در مقطع بالاتر و اين يعني صدور دانشنامه بعد از اخذ پذيرش.
    مشكل من اينجاست كه دانشنامه جزو مدارك لازم واسه اپلاي هست ولي توي ايران بعد از مشخص شدن وضعيت پذيرش دانشنامه رو ميدن.
    من 6 تا دانشگاه اپلای کردم ولی هیچ کدوم از من در زمان اپلای کردن، دانشنامه نخواستند و به همون ریزنمرات بسنده کردند! بعد از پذیرش هم گفتند، فقط باید مدرکی رسمی ارائه بدی که در فلان تاریخ از این مقاطع که گقتی، فارغ التحصیل شده باشی (که خب در اینجا، اون دانشنامه موضوعیت پیدا میکنه ولی در زمان اپلای، خیر)...
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    من 6 تا دانشگاه اپلای کردم ولی هیچ کدوم از من در زمان اپلای کردن، دانشنامه نخواستند و به همون ریزنمرات بسنده کردند! بعد از پذیرش هم گفتند، فقط باید مدرکی رسمی ارائه بدی که در فلان تاریخ از این مقاطع که گقتی، فارغ التحصیل شده باشی (که خب در اینجا، اون دانشنامه موضوعیت پیدا میکنه ولی در زمان اپلای، خیر)...
    شما احتمالا امريكا يا كانادا اپلاي كرديد .از شانس من چند جايي كه پيدا كردم كه مرتبط با تز ارشدم هست (توي اروپا) دانشنامه رو هنگام اپلاي ميخوان. راهي هست كه دانشنامه رو بگيرم؟

Member Caltech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام دوستان. بدجوری ریختم به هم. من میخوام سال بعد اقدام کنم واسه مستر و الان کارشناسی هستم. سال بعد همین موقع من هنوز 15 واحد دارم که باید پاس کنم و میخوام فال 2015 آمریکا اقدام کنم. توی 10 دانشگاهی که انتخاب کردم همشون می گن که official transcript باید باشه ما هم گفتیم باشه. ولی حالا که از دانشگاه خودم می پرسم می گن که شما باید با دانشگاه تسویه حساب کنی که می شه همون 6-7 میلیون مربوط به تحصیل رایگان تا کارنامه رسمی بدن و الا یه کارنامه می دن و تهش هم می نویسن فاقد اعتبار. حالا من نمیدونم من که هنوز یه ترمم مونده چطور با دانشگاه تسویه کنم؟؟؟ در ضمن سربازی هم ندارم. یعنی بعد ترم 7 می شه تسویه کرد؟ یه راهی هم نیست که با دانشگاه مقصد صحبت کنم همون فاقد اعتبار! ها رو بفرستم بعد پذیرش تسویه کنم و کلا بفرستم براشون؟
    در ضمن اونایی که نوشتن آپلود کنید اگه دانشگاه مبدا خودش بفرسته باز هم لازمه که تسویه بشه؟
    اصلا مشکل من اینه که چطور ممکنه وسط تحصیل تسویه بشه؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط Caltech : September 10th, 2013 در ساعت 03:01 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)