صفحه 9 از 190 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : فوري :دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    ضمن سلام خدمت بيسكويت پلو گرامي
    (بابا يه نگاهي به پ.خ ها بنداز)
    خيلي عجيبه آخه؛ من كه در نميرم، ريز نمره همه درس ها هم كه نيست، چي ميشه مثلا تسويه نكنم؛ من هنوز پايان نامه دارم ....
    البته كارمند آموزش گفت حالا يه مهري مي تونم بزنم زيرش، البته نه مهر رسمي، ولي وزارت علوم قبول نميكنه ....
    حالا اينجوري كه گفتي پس برم ببينم انگليسي مي دن .... از لحاظ دانشگاه هاي خارج مشكلي پيش نمياد رسمي نباشه؟ يعني تأييد مي كنه وزارت علوم كارنامه انگليسي رو و رسميه؟؟
    وگر نه كه بايد قرض و غوله ها رو تسويه كنم
    ریز نمرات انگلیسی صادره از طرف دانشگاه نیازی به تایید وزارت علوم نداره چون signed and sealed هستش
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Hero

Question پاسخ : فوري :دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    ریز نمرات انگلیسی صادره از طرف دانشگاه نیازی به تایید وزارت علوم نداره چون signed and sealed هستش
    من دقيقتر مي خوام بدونم: فرض كنيم دانشگاه ريز نمره انگليسي بده، اما نه به صورت رسمي و فقط با يه مهر نه چندان معتبر، دانشگاه هاي خارج اين رو قبول مي كنند؟
    لا اقل تا چندين ماه ديگه كه بتونم اصل مدرك و ريز نمره رسمي بگيرم، يا بايد تا همين dead-line ها كاملا رسمي براشون بفرستم؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

من دقيقتر مي خوام بدونم: فرض كنيم دانشگاه ريز نمره انگليسي بده، اما نه به صورت رسمي و فقط با يه مهر نه چندان معتبر، دانشگاه هاي خارج اين رو قبول مي كنند؟
    لا اقل تا چندين ماه ديگه كه بتونم اصل مدرك و ريز نمره رسمي بگيرم، يا بايد تا همين dead-line ها كاملا رسمي براشون بفرستم؟
    اگر دانشگاه به شما ریز نمره ی انگلیسی بده (کاری که بعضی از دانشگاهها در حال حاضر دارن انجام میدن) بدون شک پای اون رو مهر میزنه... و اون ریز نمرات کاملاً معتبره و کلیه دانشگاههای خارجی هم اون رو قبول میکنن...
    البته موضوع این مهر نه چندان معتبر رو متوجه نشدم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    اگر دانشگاه به شما ریز نمره ی انگلیسی بده (کاری که بعضی از دانشگاهها در حال حاضر دارن انجام میدن) بدون شک پای اون رو مهر میزنه... و اون ریز نمرات کاملاً معتبره و کلیه دانشگاههای خارجی هم اون رو قبول میکنن...
    البته موضوع این مهر نه چندان معتبر رو متوجه نشدم
    هموني كه تو پست بالا نوشتم من هم دقيقا نميدونم چيه ...

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

من ریز نمرات رو گذاشتم تو پاکت دانشگاه و مهر دانشگاه هم زدم روش.
    دانشگاه لیسانسم ازم خواست آدرس دانشگاه مقصد را روی پاکت بنویسم یا بچسبونم و اونا هم روش مهر زدن.
    اما دانشگاه فوق آدرسی روی پاکت نزده.
    آیا باید آدرس دانشگاهی را که میخوایم اونجا اپلای کنیم، روی پاکت بنویسم یا با یک تکه کاغذ بچسبونیم؟!

پی نوشت:
    من به آموزش دانشگاه لیسانسم گفتم هنوز نمیدونم کجاها میخوام اپلای کنم و آدرسها رو مشخص نکردم. ولی مسئولش میگفت ما حتما باید بدونیم شما این ریزنمرات ترجمه شده رو کجا میخواین بفرستین تا براتون sealed کنیم. شاید شما بفرستین به کشوری که ایران باهاش مشکل داره! ( منظورشون اسراییل هست حتما)

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

فقط تو پاکت دانشگاه بزارینش و با همون مهر نه چتدان معتبر مهر و مومش کنین. میشه آفیشال و قابل قبوله.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام، میخواستم بدونم که برای خرید ریزنمرات واسه من که یک ترم از لیسانسم مونده و سربازی هم دارم مشکلی پیش میاد، یعنی خرید ریزنمرات و سربازی با هم مرتبطن؟

Junior Member ssoheil آواتار ها

ای بابا به خدا این کمر ماشیکست از دست این دانشگاه و وزارت فلان و ... اه
    خواهش شدید از مدیریت لطفا این پست منو پاک نکنین بخدا کار مونو را نمیندازن که مجبوریم این کارایی که نباید و بکنیم.
    یه سوال داشتم اگه ما ریزه نمره انگلیسی با مهر و امزای دانشگاه داشته باشیم و بفرستیم بره آیا بعدا امکان داره که دانشگاه مقصد درباره صحت این ریزه نمره ها از دانشگاه تو ایران بپرسه؟ یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط ssoheil نمایش پست ها
    ای بابا به خدا این کمر ماشیکست از دست این دانشگاه و وزارت فلان و ... اه
    خواهش شدید از مدیریت لطفا این پست منو پاک نکنین بخدا کار مونو را نمیندازن که مجبوریم این کارایی که نباید و بکنیم.
    یه سوال داشتم اگه ما ریزه نمره انگلیسی با مهر و امزای دانشگاه داشته باشیم و بفرستیم بره آیا بعدا امکان داره که دانشگاه مقصد درباره صحت این ریزه نمره ها از دانشگاه تو ایران بپرسه؟ یا نه؟
    اینکه آیا امکان داره یا نداره یه سوال بسیار مهمه بدون شک ... ولی بعید میدونم پاسخش تفاوتی داشته باشه برای کلیه دوستانی که ریز نمره انگلیسی از دانشگاه و با مهر دانشگاه میگیرند... چون وقتی این ریز نمرات از دانشگاه صادر شده باشه ردگیری کردن یا نکردنش تفاوتی به حال دوستان نداره! مگر اینکه منظور شما این باشه که ریز نمره رو دانشگاه صادر نکرده باشه!!!!!!!

ApplyAbroad Hero

Exclamation پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

یه مشکل:
    من دانشجو شبانه فوق MBA هستم، و از وام شهریه صندوق رفاه هم استفاده کردم...
    الان ترم پنجم هستم و علاوه بر چند واحد درس، پایان نامه هم گر چه دارم این ترم اما ادامه پایان نامه میگیرم برای ترم بعد ....
    حالا برای ریز نمرات دو سال قبل رفتم تحصیلات تکمیلی دانشگاه، میگه باید بدهی های خودت به دانشگاه و صندوق رفاه رو تسویه کنی کامل تا ریز نمرات 2 سال رو صادر کنیم، (البته میگن که حتی برای یه ترم یا یهدرس هم بخوای رسمی برات صادر کنیم باید کامل با همه جا ، یعنی دانشگاه و صندوق رفاه، تسویه کنی) .....

شماره خانم محمدی در وزارت علوم رو داد و گفت به نظر اونا بستگی داره ....
    به اونم زنگ زدم گفت باید کامل تسویه کنی ....

من هر چی "منطقی" فکر می کنم می بینم عجیبه: من که هنوز درسم تموم نشده، ریز نمرات کامل هم پس طبعا نمی خوام، .... دیگه پرداخت کل بدهی الان چه ضرورتی داره؟؟

کسی راهی یا جایی یا کسی می شناسه که بتونه مشکلم رو حل کنم؟ ....
    چه باید کرد؟
    تسویه با صندوق رفاه لا علاجه؟

اگر نتونم ریز نمره فوق رو تأیید شده و رسمی بگیرم که apply پرپر؟
    ویرایش توسط sysco : December 7th, 2009 در ساعت 12:27 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)