صفحه 90 از 190 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Caltech نمایش پست ها
    سلام دوستان. بدجوری ریختم به هم. من میخوام سال بعد اقدام کنم واسه مستر و الان کارشناسی هستم. سال بعد همین موقع من هنوز 15 واحد دارم که باید پاس کنم و میخوام فال 2015 آمریکا اقدام کنم. توی 10 دانشگاهی که انتخاب کردم همشون می گن که official transcript باید باشه ما هم گفتیم باشه. ولی حالا که از دانشگاه خودم می پرسم می گن که شما باید با دانشگاه تسویه حساب کنی که می شه همون 6-7 میلیون مربوط به تحصیل رایگان تا کارنامه رسمی بدن و الا یه کارنامه می دن و تهش هم می نویسن فاقد اعتبار. حالا من نمیدونم من که هنوز یه ترمم مونده چطور با دانشگاه تسویه کنم؟؟؟ در ضمن سربازی هم ندارم. یعنی بعد ترم 7 می شه تسویه کرد؟ یه راهی هم نیست که با دانشگاه مقصد صحبت کنم همون فاقد اعتبار! ها رو بفرستم بعد پذیرش تسویه کنم و کلا بفرستم براشون؟
    در ضمن اونایی که نوشتن آپلود کنید اگه دانشگاه مبدا خودش بفرسته باز هم لازمه که تسویه بشه؟
    اصلا مشکل من اینه که چطور ممکنه وسط تحصیل تسویه بشه؟؟؟؟؟؟؟
    شما هر ترمی بخواهید میتونید تسویه کنید. هزینه رو که ریختید به حساب و تاییدیه خوابگاهها و وام رو گرفتید ریزنمره رسمی رو بهتون میدن. اگر واقعا قصد رفتن دارین این هزینه رو بدید که توی اپلای کردن محدود نشید.

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Caltech نمایش پست ها
    سلام دوستان. بدجوری ریختم به هم. من میخوام سال بعد اقدام کنم واسه مستر و الان کارشناسی هستم. سال بعد همین موقع من هنوز 15 واحد دارم که باید پاس کنم و میخوام فال 2015 آمریکا اقدام کنم. توی 10 دانشگاهی که انتخاب کردم همشون می گن که official transcript باید باشه ما هم گفتیم باشه. ولی حالا که از دانشگاه خودم می پرسم می گن که شما باید با دانشگاه تسویه حساب کنی که می شه همون 6-7 میلیون مربوط به تحصیل رایگان تا کارنامه رسمی بدن و الا یه کارنامه می دن و تهش هم می نویسن فاقد اعتبار. حالا من نمیدونم من که هنوز یه ترمم مونده چطور با دانشگاه تسویه کنم؟؟؟ در ضمن سربازی هم ندارم. یعنی بعد ترم 7 می شه تسویه کرد؟ یه راهی هم نیست که با دانشگاه مقصد صحبت کنم همون فاقد اعتبار! ها رو بفرستم بعد پذیرش تسویه کنم و کلا بفرستم براشون؟
    در ضمن اونایی که نوشتن آپلود کنید اگه دانشگاه مبدا خودش بفرسته باز هم لازمه که تسویه بشه؟
    اصلا مشکل من اینه که چطور ممکنه وسط تحصیل تسویه بشه؟؟؟؟؟؟؟
    شما که می خوای فال 2015 اونجا باشید و سربازی هم ندارید. به محض اتمام درستون تقاضای کار بدید تو کاریابی ولی بهشون بگین که نمی خواهید کار پیدا کنین و برای آزادکردن مدرک می خواهید. تا 6 ماه اگه کار پیدا نکردن براتون یه نامه میدن میبری دانشگاه کل مدارکتون آزاد میشه.... التبه من متوجه نشدم شما الان ترم 7 هستید یا سال بعد این موقع؟
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

اصل مدرك رو تا قبل از پذيرش قطعي نميدن.اكثرا با ريزنمرات اپلاي ميكنن ولي بعضي از دانشگاههاي اروپايي اصل مدرك رو واسه روند اپلاي ميخوان.در اين مورد بايد چكار كرد؟ چه جوري ميشه اصل مدرك رو از دانشگاه گرفت؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    اصل مدرك رو تا قبل از پذيرش قطعي نميدن.اكثرا با ريزنمرات اپلاي ميكنن ولي بعضي از دانشگاههاي اروپايي اصل مدرك رو واسه روند اپلاي ميخوان.در اين مورد بايد چكار كرد؟ چه جوري ميشه اصل مدرك رو از دانشگاه گرفت؟

دوست خوبم

اینکه به شما مدرک رو الان نمیدن به خاطر پسر بودن و خدمت نظام وظیفست نه بودن یا نبودن پذیرش!!

من خودم وقتی مدرک دانشنامه رو گرفتم هنوز اپلای نکرده بودم . روال کار اینطوره که میره دفترچه سربازی میفرستی و وقتی برگ سبز گرفتی باهاش میری دانشگاه و مدرک رو با پرداخت نقدی ازاد میکنی.

بعد ترجمه و اپلای میکنی با مدارک رسمی و دانشنامه .
    بعد پذیرش میاد(انشاءالله)
    بعد پذیرش رو میبری وزارت علوم و اونا نامه میدن به نظام وظیفه و دوباره برای مدت تحصیلت (ارشد یا دکتری) معافیت صادر میشه.

نکته: حتی اگه کمی طول بکشه و اعزام بشید، باز هم در طول دوران آموزشی خدمت به محض صدور نامه وزارت علوم از خدمت ترخیص میشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

سلام
    من بارها این سایت و خوندم ولی شاید به خاطر تغییر قوانین و یا گیج بودنم متوجه نشدم چی به چی هست
    من دو سال پیش لیسانس و از دانشگاه شهرستان گرفتم و بعد فوق از یه دانشگاه تو تهران ، دانشگاهی که تو تهران هست ریز نمرات را واسه اپلای به صورت ترجمه می ده ولی دانشگاه شهرستان میگه باید تکلیف خدمتت مشخص باشه بهشون گفتم من الان دارم از معافیت تحصیلی استفاده می کنم و فقط ریز نمرات تایید شده می خوام(واسه خرید مدرک پولشو هم میدهم ) ولی گفت باید تکلیف خدمتت مشخص باید باشه لطفا یکی راهنمایی کنه که من چی کار کنم الان

خیلی ممنون پیشاپیش

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2f نمایش پست ها
    سلام
    من بارها این سایت و خوندم ولی شاید به خاطر تغییر قوانین و یا گیج بودنم متوجه نشدم چی به چی هست
    من دو سال پیش لیسانس و از دانشگاه شهرستان گرفتم و بعد فوق از یه دانشگاه تو تهران ، دانشگاهی که تو تهران هست ریز نمرات را واسه اپلای به صورت ترجمه می ده ولی دانشگاه شهرستان میگه باید تکلیف خدمتت مشخص باشه بهشون گفتم من الان دارم از معافیت تحصیلی استفاده می کنم و فقط ریز نمرات تایید شده می خوام(واسه خرید مدرک پولشو هم میدهم ) ولی گفت باید تکلیف خدمتت مشخص باید باشه لطفا یکی راهنمایی کنه که من چی کار کنم الان

خیلی ممنون پیشاپیش
    دوست عزیز شما تکلیف خدمتت مشخصه دیگه...معاف تحصیلی...اینها قانونا باید ریزنمزات رو بهتون بدن. پس فکر می کنی تمام کسانی که ریزنمره می گیرن همه تمام و کمال سربازی رفتن؟!! یکم باهاشون ور برو اگه جواب نداد و اگه تهرانی یه سر برو پیش خانم محمدی قضیه رو توضیح بده بعدم ازش بخواه که زنگ بزنه به مسئول آموزشتون...اگه بازم مشکل داشتی بیا اینجا پیغام بذار

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام

خیلی ممنون پیشاپیش
    نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    دوست عزیز شما تکلیف خدمتت مشخصه دیگه...معاف تحصیلی...اینها قانونا باید ریزنمزات رو بهتون بدن. پس فکر می کنی تمام کسانی که ریزنمره می گیرن همه تمام و کمال سربازی رفتن؟!! یکم باهاشون ور برو اگه جواب نداد و اگه تهرانی یه سر برو پیش خانم محمدی قضیه رو توضیح بده بعدم ازش بخواه که زنگ بزنه به مسئول آموزشتون...اگه بازم مشکل داشتی بیا اینجا پیغام بذار
    سلام
    همون طور که دوست خوبمون توضیح دادن ، اگه الان شما دانشجوی ارشد هستید ، با یک گواهی اشتغال به تحصیل که تویش شماره و تاریخ نامه معافیت تحصیلی تان نوشته شده ، میتونید برید سراغ آزاد کردن دانشنامه لیسانس.
    ولی اگه ارشد را تمام کردید و دانشجو نیستید ، باید صبر کنید تا موقعی که دفترچه سربازی را بفرستید و برگ سبزتان بیاد. بعدش با این برگ سبز (یا گواهی اشتعال به خدمت سربازی از یگان مربوطه) میتونید برید و دانشنامه تان را آزاد کنید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

ممنون
    من فعلا دنبال ازاد کردن دانشنامه نیستم بحـث تایید کردن ریز نمرات برای ترجمه هست که دوستمون میگه میشه چون معافیت تحصیلی داریم.

ممنون
    من فعلا دنبال ازاد کردن دانشنامه نیستم بحـث تایید کردن ریز نمرات برای ترجمه هست که دوستمون میگه میشه چون معافیت تحصیلی داریم.
    دانشنامه و ریز نمرات از این لحاظ فرقی نمی کنه. از اینا یه نخود بخوای بگیری یه سنگی میندازن جلو پات....ریزنمرات و دانشنامه هم در صورتی تایید میشه (در 95% موارد، چرا که برخی از دانشگاهها برای اپلای خودشون ریزنمرات رو ترجمه و برای دانشگاه مقصد می فرستند) که پولش پرداخت شه....حالا پولشو که دادی برو همشو بگیر هم ریزنمره هم دانشنامه....کار رو به فردا وا مگذار مخصوصا وقتی تو این مملکتی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC Industrial engineering

می خواستم بدونم کدوم دانشگاه های ایران ریز نمرات و ترجمه می کنند و می فرستن؟ دانشگاه مقصد من اینارو خواسته
    a transcript is considered official only if it is received in a university envelope which is sealed and signed on the flap by the official person in the office issuing the transcript. These must be returned to you signed and sealed, for submission with the application package.
    یعنی دیگه لازم نیس وزارت علوم و دادگستری و... تایید کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)