صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: اخذ پذیرش در رشته محیط زیست

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

پیش فرض اخذ پذیرش در رشته محیط زیست

کسانی که قصد گرفتن پذیرش در رشته محیط زیست برای پائیز 2013 را دارند، می توانند از این قسمت جهت کسب اطلاع و ارائه پیشنهاد استفاده کنند. از کاربران

باتجربه تقاضا می شود در پاسخ به سوالات سایر کاربران همکاری کنند. بهتر است دوستانی که نیاز به مشورت دارند در صورت امکان اطلاعات زیر را در پست خود درج کنند:

دانشگاه محل تحصیل و معدل
    تعداد مقالات و نوع آن
    دانشگاه های مقصد مورد نظر

جهت مطالعۀ تاپیک "اپلای محیط زیستی ها برای Fall 2012" روی عنوان آن کلیک کنید.

با تشکر
    مدیریت انجمن
    ویرایش توسط artemis_743 : February 28th, 2013 در ساعت 09:42 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    environmental engineering Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در رشته محیط زیست برای پائیز 2013

با سلام خدمت دوستان گرامی .
    چند تا سوا داشتم که خیلی فکرمو بسیار مشغول کرده .
    من امسال ارشد محیط شریف قبول میشم .
    می خواستم بدونم توی برنامه ریزی واسه ی یه پذیرش خوب تا دو یال آینده چه نکاتی رو باید مد نظر قرار بدم .
    واقعا گیجم و نمی دونم چی کار کنم . اگه لطف کنید و بگید من از این تابستون چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    واقعا ممنون می شم اگه جواب بدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در رشته محیط زیست برای پائیز 2013

سلام دوستان من ارشد طراحی محیط زیستم.. دانشگاه تهران.. معدلم کمه اما میخام زبانمو حسابی تقویت کنم مقاله هم ژورنالی ندارم اما بین المللی و ملی زیاد دارم....
    به نظرتون شانس برای فاند کامل دارم؟؟ و اینکه کدوم کشورا این رشترو دارن واسه دکتری؟هرچی بود مهم نست فقط از ایران میخوام برم...
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    محیط زیست آزاد علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در رشته محیط زیست

سلام چطور میتونم یک جای خوب برای دکترا محیط زیست و رشته های مرتبط پیدا کنم؟
    ایا میشه برای همین امسال بدون مدرک ربان اپلای کرد؟
    و چطور میشه فول فاند پیدا کرد؟ معدل ارشد 18 نمره پایان نامه 20 البته دانشگاه ازاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_bdl نمایش پست ها
    سلام چطور میتونم یک جای خوب برای دکترا محیط زیست و رشته های مرتبط پیدا کنم؟
    ایا میشه برای همین امسال بدون مدرک ربان اپلای کرد؟
    و چطور میشه فول فاند پیدا کرد؟ معدل ارشد 18 نمره پایان نامه 20 البته دانشگاه ازاد.
    سلتم
    من هم شرایطم تا حدودی شبیه شما هست. رشته لیسانس و فوق لیسانس مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست دانشگاه ازاد تهران خواندم بوده و معدل لیسانسم 17 و فوق 18 هست و مدرک زبان ندارم . می خواستم ببینم شما تونستین پذیرش از جایی بگیرین؟ در مورد فاند چطور؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m121 نمایش پست ها
    سلتم
    من هم شرایطم تا حدودی شبیه شما هست. رشته لیسانس و فوق لیسانس مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست دانشگاه ازاد تهران خواندم بوده و معدل لیسانسم 17 و فوق 18 هست و مدرک زبان ندارم . می خواستم ببینم شما تونستین پذیرش از جایی بگیرین؟ در مورد فاند چطور؟
    سلام دوستان
    منم وضعیتم تقریبا شبیه شماست....لیسانس و فوق لیسانس منابع طبیعی گرایش محیط زیست... هردو مقطع ملی بودم...مدرک زبانم ندارم...مقاله دارم... پایان نامم آلودگی هوا بوده....اگر اطلاعی درباره پذیرش و فاند کسب کردید منو هم خبر کنید.....ممنون میشم

سلام دوستان
    به نظره من بدون مدرك زبان شانس گرفتن پذيرش در همه دانشگاهاي بدرد بخور ( و حتي بدرد نخور) صفر ميتونه باشه! پس اول تافل يا آيلتس و براي آمريكا gre رو با نمره خوب پاس كنين، البته ديدم بعضي دانشگاه هارو كه بدون مدرك زبان هم پروسه پذيرش رو شروع ميكنن ولي بتون يه فرجه حداكثر ٣-٤ ماهه ميدن.
    موفق باشين

Junior Member

سلام
    من می خوام برای کارشناسی ارشد محیط زیست از اتریش پذیرش بگیرم. می خواستم بدونم بعد از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش، چقدر احتمال گرفتن پذیرش با فاند برای دکترا وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakd نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای کارشناسی ارشد محیط زیست از اتریش پذیرش بگیرم. می خواستم بدونم بعد از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش، چقدر احتمال گرفتن پذیرش با فاند برای دکترا وجود داره؟
    صرف گرفتن مدرك ارشد از اتريش يا هر كشوره اروپايي ديگه گرفتن بورس رو تضمين نميكنه، مقالات، نمرات درسي، نمرات زبان، كشوره مدنظرتون و مهمتراز همه پيدا كردن استادي كه شما رو بورس كنه تاثير گذاره.

Junior Member silver_star973 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Science

من لیسانس و ارشد فیزیک خوندم می خوام برای مستر یکی از گرایش های محیط زیست اپلای کنم ، لیسانس معدلم جالب نیست ، ارشد بد نیست ، چقدر شانس پذیرش با فاند برای اروپا و آمریکا دارم ؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)