صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: اخذ پذیرش در رشته محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در رشته محیط زیست

سلام و خسته نباشید...یه سوال داشتم ازتون
    من کارشناسی منابع طبیعی گرایش مرتع و آبخیز خوندم... و میخوام ارشد منابع طبیعی محیط زیست بدم... آیا این رشته در کشورهای خارجی موجود هست که بتونم بعدا در خارج از کشور ادامه تحصیل بدم و کار کنم؟؟؟

Junior Member

سلامچرا مطالب به روز نیستند. برای سال های 2015، 2016 یا 2017 کسی نیست که در رشته منابع طبیعی - محیط زیست پذیرش گرفته باشه؟؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arsam91 نمایش پست ها
    سلامچرا مطالب به روز نیستند. برای سال های 2015، 2016 یا 2017 کسی نیست که در رشته منابع طبیعی - محیط زیست پذیرش گرفته باشه؟؟
    آرسام گیان..
    باس برید توی نتایج پذیرش سرچ کنید. خیلیها پذیرش میگیرند و اطلاعاتشون رو اونجا میزارند نه اینجا....
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

سلام ، سوالی داشتم در مورد رشته محطی زیست میخواستم بپرسم کدام یک از گرایش های آلودگی و آمایش در کارشناسی ارشد سخت تر هستند؟
    با تشکر

سلام. من لیسانس مهندسی شیمی هستم . میخواستم برای ارشد محیط زیست اقدام کنم.امکانش هست؟

سلام دوستان گلم لطفا نظر بدین میشه امیدوار به رزومه من بود یانه ممنون.

مهندسی کشاورزی پیام نور معدل 14
    -مهندسی اگرواکولوژی فردوسی معدل 16
    -IELTS :6/5
    - پایان نامه ام یک اختراع بود
    - تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    یک مقاله JCR IF:3.5 - اشپرینگر
    - تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    ندارم
    - رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    phD ، مهندسی کشاورزی و اکولوژی
    - کشورها :هلند - آلمان - انگلیس - اینا نشد حوزه شینگن

- نکات برجستۀ رزومه : 3 سال نمونه استان بودم در زمینه کشاورزی - 2 بار در بین برترین ایده پردازان کشور - 2 بار نخبه و دانشجوی برتر استان - 1 بار جزو برترین های جشنواره توریسم کشور - چندین مرتبه هم جزو برترین ایده پردازان شهرهای مختلف و جشنواره های مختلف - 2 بار رتبه یک علمی استان رو همراه گروه دانشگاه بدست آوردیم.
    - یدونه کتاب چاپ شده دارم - 1 سال مدیر شرکت بودم - 2 سال سابقه کاری همراه با بیمه - مقاله داخلی هم دارم که بدرد نمیخوره بگم -
    - مدیر یه پروژه بودم با حکم - 3 تا توصیه نامه عالی دارم از اساتید یکیشون انگلیس دکترا گرفته و دیگری رئیس و معاونت دانشکده هستند و مراتب علمی بالایی دارن از نظر مقاله نویسی.
    - نامه انگیزشی و طرح پیشنهادی هم دارم .
    تمام مدارک مرتبط نرم افزاری با رشته خودم رو دارم - مثه GIS- GPS- طراحی سه بعدی فضای سبز - ICDL , ...
    - میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :
    Full FUND
    بازم ممنون از اینکه نظرتون رو بهم میگین

RESEARCH ASSISTANT IN TERRESTRIAL ECOSYSTEM SERVICES
    The Singapore-ETC Centre (SEC) and Department of Architecture at National University of Singapore invite applications for a Research Assistant (RA) in the Terrestrial Ecosystem Services to commence on before or around 01 January 2020 until end of project on 31 Dec 2020, subject to performance review. The successful applicant will be part of the large interdisciplinary project on “Assessing Singapore’s Natural Capital” (http://www.naturalcapital.sg/).

Natural Capital Singapore is a National Research Foundation-funded project to quantify nation-wide benefits that nature in Singapore provides, followed by an assessment of the economic and societal value associated with these benefits. It is a collaborative project involving Singapore-ETH Centre, National University of Singapore, Nanyang Technological University, and Centre for Urban Greenery and Ecology (CUGE) of National Parks Board of Singapore.

The Role:

The RA will have knowledge of ecosystem services in general, and terrestrial ecosystem services in particular. The RA will also have practical knowledge of Geographic Information System (GIS) and applied remote sensing, as well as must show competencies in statistical and spatial analysis. The RA will work closely with the Principal Investigators (PIs), Research Fellows (RFs) and other members of the team. The RA will have Bachelors or Masters in geography, landscape architecture, environmental science, or closely related fields from reputable universities.

Job Responsibilities:

Literature review and general data collection
    Presentation of data, e.g. spreadsheets, figures, charts, power point slides
    Administrative tasks, e.g. procurement of data, equipment and software (if any), reimbursement of incurred costs
    Documenting the research done in the form of general reports, journal articles and conference papers
    Backing up of research data and documents
    Required Skills

GIS (e.g. ArcMap, GEODA, Fragstats)
    General knowledge of remote sensing
    Statistical and spatial analysis (e.g. hot-spot analysis, ANOVA, spatial regression modelling)
    Familiarity with Singapore context will be an asset
    Excellent writing skills – Applicants to send sample of their writing
    Fluent in English
    Institutions

National University of Singapore is a comprehensive university, that is ranked 1st in Asia, and 11th globally (according to QS World University Rankings of 2019). Department of Architecture has also been consistently ranked top 10 in the same ranking. For more information on the Department of Architecture, please refer to http://www.sde.nus.edu.sg/arch/.

Application Procedure

Interested applicant may email the documents below to mahyar.masoudi@nus.edu.sg.

Cover letter
    Curriculum Vitae
    Two letters of recommendation
    Applicants may be also asked to appear for interview (via Skype if from overseas). For further information regarding the project, you may contact the PI, Associate Professor. Dr. Tan Puay Yok (puay.yok.tan@nus.edu.sg), or the RF, Dr. Mahyar Masoudi (mahyar.masoudi@nus.edu.sg).

Closing Date: 15 Dec 2019

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

لام دوستان کسی ترجمه سرفصل دروس مهندسی منابع طبیعی -محیط زیست رو داره؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

سلام دوستان

1- میشه لطفا راهنمایی کنید برای قسمت مهارت های رزومه، به صورت کلی چه مهارت هایی باید داشته باشیم؟ مثلا دوستان در بالا به GIS اشار کرده بودن.
    من پیش زمینم زیست گیاهی هست.

2- من علاقه مندم روی تاثیر آلودگی های محیطی روی گیاهان کار کنم و نمی دونم باید از همون گرایش های زیست گیاهی برم یا رشته هایی مثل محیط زیست و علوم محیطی و کشاورزی و ... لطفا راهنماییم کنید. چون تا الان نزدیک 20-30 تا دانشگاه رو گشتم و نتونستم چیز خیلی مشابهی پیدا کنم. نهایتا اساتیدش روی استرس ها کار کرده بودن.

متشکرم

Junior Member

سلام بچه ها ، میشه یکم راهنمایی کنین؟
    کسی نمیدونه واسه مقطع دکتری تو آمریکا و کانادا رشته مهندسی فضای سبز فول فاند میدن یا نه؟ جز رشته هاییه که به سختی فاند میدن؟ شرایطش چطوریه؟ یکم راهنمایی کنید ممنون

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)