صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: اخذ پذیرش در رشته محیط زیست

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در رشته محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_star973 نمایش پست ها
    من لیسانس و ارشد فیزیک خوندم می خوام برای مستر یکی از گرایش های محیط زیست اپلای کنم ، لیسانس معدلم جالب نیست ، ارشد بد نیست ، چقدر شانس پذیرش با فاند برای اروپا و آمریکا دارم ؟
    به صورت کیفی و بدون در اختیار داشتن نمرات و مقالات احتمالی و سوابق نمیشه اظهار نظر دقیقی کرد ولی در حالت کلی شانس دریافت فاند بدون مقاله و آن هم با تغییر رشته در مقطع کارشناسی به ارشد چندان بالا نیست
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام من دانشجوی ترم آخر ارشد محیط زیست دانشگاه سراسری از سبزوارم. معدل کارشناسی ام 18 و معدل ارشدم بدون پایان نامه 18.94. میخواستم بدونم میشه بورسیه از کانادا بگیرم؟ برای مدرک زبانم الان در حال فعالیتم.
    فکر میکنید چقدر شانس داشته باشم؟ و کل پروسه پذیرش و بقیه چقدر طول می کشه؟

Junior Member shezza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment - university of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط lionnel نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم آخر ارشد محیط زیست دانشگاه سراسری از سبزوارم. معدل کارشناسی ام 18 و معدل ارشدم بدون پایان نامه 18.94. میخواستم بدونم میشه بورسیه از کانادا بگیرم؟ برای مدرک زبانم الان در حال فعالیتم.
    فکر میکنید چقدر شانس داشته باشم؟ و کل پروسه پذیرش و بقیه چقدر طول می کشه؟
    خب معدلاتون که عالیه اما شانستون کاملا بسته به نمره زبان و پروژه ای که قراره کار کنید داره.... چون فاندای کانادا اکثرا حالت TA و RA دارن (برا محیط زیست من خودم اسکالرشیپ و اینا ندیدم تو کانادا) همش ایناس که برا دانشگاه به صورت TA یا RA کار میکنید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_star973 نمایش پست ها
    من لیسانس و ارشد فیزیک خوندم می خوام برای مستر یکی از گرایش های محیط زیست اپلای کنم ، لیسانس معدلم جالب نیست ، ارشد بد نیست ، چقدر شانس پذیرش با فاند برای اروپا و آمریکا دارم ؟
    با مقاله و نمره خوب زبان و gre میشه یکم معدلو پوشوند... شما که لیسانس غیر مرتبط داری اگه بتونی سابقه کار توی زمینه محیط زیست جور کنی پذیرشت راحت تر میشه.... اما با همین بیس فیزیکم میتونی رشته فیزیک محیط زیست و یا علوم زمین محیط زیست (Environmental geoscience) رو دانشگاه هایی که اینا رو دارن پیدا کنی و شرایطشو ببینی اونوقت میتونی با توجه به شرایط دانشگاها و نمره زبانت شانست رو بسنجی....

Junior Member

سلام وقت بخیر
    کسی تونسته از دانشگاه های استرالیا برای رشته محیط زیست فاند بگیره ، میشه لطفا کمی راهنمایی کنید
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

میشه دقیقا بگید سابقه کار مرتبط یعنی چی؟
    مثلا من که رشتم محیط زیسته ، اگه برم داخل یه شرکت خصوصی کارای سرچ رو براشون انجام بدم ، اون میشه سابقه کار واسه من ؟
    و اگه اره ، میشه که اگه رییس اون شرکت حاضر باشه الکی بگه باهاشون همکاری داشتیم ؟؟ یا بعدا یه جا به بن بست می خورم ؟
    منظورم در پروسه اپلای کردنه. ممنون

رشته و دانشگاه

سابقه کار مرتبط اسمش روشه دیگه کار مرتبط با موضوع محیط زیست

Member juliiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Management at Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    میشه دقیقا بگید سابقه کار مرتبط یعنی چی؟
    مثلا من که رشتم محیط زیسته ، اگه برم داخل یه شرکت خصوصی کارای سرچ رو براشون انجام بدم ، اون میشه سابقه کار واسه من ؟
    و اگه اره ، میشه که اگه رییس اون شرکت حاضر باشه الکی بگه باهاشون همکاری داشتیم ؟؟ یا بعدا یه جا به بن بست می خورم ؟
    منظورم در پروسه اپلای کردنه. ممنون
    در مورد سوال دومتون "که اگه رییس اون شرکت حاضر باشه الکی بگه باهاشون همکاری داشتیم ؟؟" به احتمال زیاد به مشکلی برنمیخورید. چون اساس بیشتر دانشگاههای خارجی بر مبنای اعتماده و اینا نمیرن دنبال اینکه ببینن آیا شما واقعا با شرکت همکاری مفید داشتید یا نه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط juliiii نمایش پست ها
    در مورد سوال دومتون "که اگه رییس اون شرکت حاضر باشه الکی بگه باهاشون همکاری داشتیم ؟؟" به احتمال زیاد به مشکلی برنمیخورید. چون اساس بیشتر دانشگاههای خارجی بر مبنای اعتماده و اینا نمیرن دنبال اینکه ببینن آیا شما واقعا با شرکت همکاری مفید داشتید یا نه!
    سلام
    میبخشی می خواستم در همین خصوص بپرسم ابرای نشون دادن سابقه کار با اون شرکت خصوصی محیط زیستی گرفتن یک گواهی از اون شرکت کفایت میکنه؟ یا حتما باید بیمه کاری از طرف اون شرکت برامون رد بشه؟ برای دانشگاه و سفارت بخوایم ارائه بدیم چطور هست؟ سفارت ازمون بیمه کاری می خوان؟ من راستش شرکت محیط زیستی می شناسم ولی راستش تخصصی تو رشتم پیدا نکردم و بیمه کاری هم اصلا ندارم وگپ تحصیلی 4-5ساله دارم می خواستن ببینم میشه از طریق اون شرکت کاری کنم؟ راستش من 9 ماه تو اون شرکت بدون بیمه کاری کار کردم ولی کارهای تخصصی تو محیط زیست نبود ولی شرکت مهندسی مشاور محیط زیست هستش امیدی هست به نظرتون اگه خوام برا ارشد یا دکترا اقدام کنم؟ خودم ارشد منابع طبیعی -محیط زیست دارم ولی مدرک زبان ندارم معدل لیسانسم 17.16 و فوق 18.19 ولی مقاله زمینه کاری هیچی بلد نیستم

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرک کارشناسی مو رو با معدل 18 و ارشد رو با معدل19.10 در دانشگاه ملی و رشته مهندسی منابع طبیعی - محیط زیست گرفتم. تا 5-6 ماه اینده هم مدرک ایلسمو میگیرم. نمره پایان نامه امم هم 19.75 است. چطور میتونم از یک دانشگاه خوب فول فاند بگیرم برای دکترا؟ ایا اصلا همچین امکانی وجود داره؟ و میتونید چند دانشگاه با شرایط خوب برای بورس سال آینده به من معرفی کنید؟
    ممنونن از مهربابی هاتون

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)