صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: اخذ پذیرش در رشته محیط زیست

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در رشته محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط lionnel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدرک کارشناسی مو رو با معدل 18 و ارشد رو با معدل19.10 در دانشگاه ملی و رشته مهندسی منابع طبیعی - محیط زیست گرفتم. تا 5-6 ماه اینده هم مدرک ایلسمو میگیرم. نمره پایان نامه امم هم 19.75 است. چطور میتونم از یک دانشگاه خوب فول فاند بگیرم برای دکترا؟ ایا اصلا همچین امکانی وجود داره؟ و میتونید چند دانشگاه با شرایط خوب برای بورس سال آینده به من معرفی کنید؟
    ممنونن از مهربابی هاتون
    دروود
    نمرات معدلتون بسیار خوب است اما تنها فاکتوری نیست که بشه روش نظر داد چون نمرات زبان که اصلیترین آیتم است هنوز مشخص نیست.
    بله همیشه امکان پذیرش هست و حتی با فاند. حالا که شما نمرات معدل بسیار قابل توجهی دارید اگه بتونید نمره زبان خوبی کسب کنید چه بسا بتونین از دانشگاهای تاپ هم پذیرش بگیرید.
    برای معرفی کردن کسی نمیتونه به شما کمک کند، چون بسته به زمینه کاریه شما و میزان پوزیشنهایی که در دنیا وجود دارد و حتی اساتیدی که در زمینه کاری شما فعل هستند، متفاوت است. پس شما باید سایت دانشگاهایی رو که تو دنیا دوست دارید برید و پروفیل اساتید محیط زیست رو نگاه بندازید و بعد از یافتن استاد مدنظرتون شروع به مکاتبه کنید تا بتونید برای خودتون یک فرصت ایجاد کنید. البته باید شما همه مداررکتون اماده باشد تا بتونیند با دست پر با استاد مکابه کنید.

موفق باشید.

Junior Member

بنظر شما کدوم کشورها و یا کدوم دانشگاهها برای مهندسی کشاورزی راحتتر فول فاند میدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

کارشناسی مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست
    دانشگاه غیر انتفاعی
    معدل:18.03
    مقاله کنفرانسی 1 (پوستر)
    دارم برای ازمون تافل می خونم
    به نظرتون اگه من اخر ژانویه تافل بدم و +100 بگیرم می تونم به اسکولارشیپ مستر امیدی داشته باشم ؟ از اونجایی که خیلی از ددلاین های امریکا تا اون موقع تموم میشه و نمره جی ار ای هم نمی تونم تا اون زمان اماده کنم ، برای اروپا چقدر شانس دارم؟ و اصلا اینکه به ددلاین های اروپا میرسم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    کارشناسی مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست
    دانشگاه غیر انتفاعی
    معدل:18.03
    مقاله کنفرانسی 1 (پوستر)
    دارم برای ازمون تافل می خونم
    به نظرتون اگه من اخر ژانویه تافل بدم و +100 بگیرم می تونم به اسکولارشیپ مستر امیدی داشته باشم ؟ از اونجایی که خیلی از ددلاین های امریکا تا اون موقع تموم میشه و نمره جی ار ای هم نمی تونم تا اون زمان اماده کنم ، برای اروپا چقدر شانس دارم؟ و اصلا اینکه به ددلاین های اروپا میرسم؟
    ممنون
    دوست عزیز نمره معدلتون خوبه اما چقدر اون موسسه که درس خوندی مورد قبول است نمیدونم. کاش اسمش رو میگفتی. اگه تافل بالای 100 یگیری که عالیه. ددلاینهای امریکا همشون ژنوایه تموم نمیشند برعکس بیشترشون بعد ژانویه تموم میشند.
    اروپا ددلاین خاصی نداره تقریا شما باید مکاتبه کنید.
    در کل برای مستر فاند کمتر است و بایذ تلاش کنید در امر مکاتبه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

ممنون
    1.موسسه غیر انتفاعی بینالود در مشهد بودم. این گزینه شناخته بودن دانشگاه خیلی تاثیر معدلمو کم میکنه؟ اینطور نیست که میگن به اسم دانشگاه توجه خاصی ندارند؟
    2.در مورد اروپا اخه مگه اسکولارشیپ ها ددلاین خاصی ندارند؟ مثلا ددلاین پلی تکنیک ایتالیا 11 نوامبر بود فکر می کنم.
    3.بعد اینکه در مورد امریکا دایرکت پی اچ دی اگه بخوام اقدام کنم وضعیت فاندینگ چطوره در مورد این رشته ؟
    من شنیدم که بیشتر به رشته های مهندسی فاند می دن چون خود نیتیو ها الان شدیدا دارن میرن به سمت گرایش های محیط زیست در نتیجه کمتر فاند میدن به اینترنشنالها!

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    ممنون
    1.موسسه غیر انتفاعی بینالود در مشهد بودم. این گزینه شناخته بودن دانشگاه خیلی تاثیر معدلمو کم میکنه؟ اینطور نیست که میگن به اسم دانشگاه توجه خاصی ندارند؟
    2.در مورد اروپا اخه مگه اسکولارشیپ ها ددلاین خاصی ندارند؟ مثلا ددلاین پلی تکنیک ایتالیا 11 نوامبر بود فکر می کنم.
    3.بعد اینکه در مورد امریکا دایرکت پی اچ دی اگه بخوام اقدام کنم وضعیت فاندینگ چطوره در مورد این رشته ؟
    من شنیدم که بیشتر به رشته های مهندسی فاند می دن چون خود نیتیو ها الان شدیدا دارن میرن به سمت گرایش های محیط زیست در نتیجه کمتر فاند میدن به اینترنشنالها!
    اینکه یک متقاضی از یک دانشگاه شناخته شده باشد، معمولا تاثیر مثبت دارد. مثلا شریف، تهران، صنعتی اصفهان و امیرکبیر. اینها تنها دانشگاهای زیر 500 usnews هستند. اما اینکه معدل شما کم رنگتر بشه فکر نکنم این اتفاق بیا فته. چون معمولا ما بقی دانشگاه ها رو با یک دید نگاه میکنند، مگر اینکه یک دانشگاه خاصی بیاد اینها رو دسته بندی کنه. به جز المان من جایی رو به اینصورت ندیدم.
    بله اروپا یه ددلاین داره که مربوط به اپلای سنتی مثه سایر دانشگاها است. اما بعضی مواقع اساتید نیاز به دانشجو دارند و یک پوزیشن باز میکنند که ربطی به ددلاینها ندارد.
    برای فاند دانشگاه به دانشگاه و حتی گروه به گروه و حتی استاد به استاد متفاوت است، پس شما باید مکاتبه کنید با استاد موردنظرتون. البته رقابت بین داوطلبها هم میتونه تاثیر گذار باشه.
    اینکه معمولا نیتیوها به سمت مهندسی گرایش کمی دارند درست است. اما این دلیل نمیشه که سایر رشته ها دانشجوی اینترنشنال نگیرند و فاند ندند. معمولا در همه رشته فاند وجود دارد ولی میزان رقابت متفاوت است. پس شما یه اینجور مسائل فکر نکنید. من تقریبا از همه رشته ها دانشجوی ایرانی دیدم که پذیرش گرفته اند.

روز خوش.

Junior Member

A PhD position with Research Assistantship in Hydrology program at University of Nevada, Reno is available for Fall 2016. Interested applicants with Toefl and GRE scores PM me!

http://www.hydro.unr.edu/

Junior Member

سلام بر همگی من لیساتس مهندسی منابع طبیعی -محیط زیست سراسری اراک با معدل 17.20 و ترم 2 فوق آلودگی علوم تحقیقات هستم دارم برای آیلتس میخونم فقط هم میخوام کانادا برم.میشه راهنمایی کنید وممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ashori نمایش پست ها
    سلام بر همگی من لیساتس مهندسی منابع طبیعی -محیط زیست سراسری اراک با معدل 17.20 و ترم 2 فوق آلودگی علوم تحقیقات هستم دارم برای آیلتس میخونم فقط هم میخوام کانادا برم.میشه راهنمایی کنید وممنون
    باسلام
    شما بایستی چنتا دانشگاه انتخاب کنی بعد دپارتمان گروه رو بررسی کنی و استادی که به رشته شما کار میکنه رو پیدا کنید.باهش تماس بگیری و رزومه خودتونو بفرستی.حتمن آیلتس یا تافل هم باید داشته باشین.

با سلام ، من مهندسى مكانيك سيالات از دانشگاه ازاد دارم براى ارشد علاقه به تحصيل در خارج از ايران در رشته محيط زيست دارم ، چه شاخه هايى از محيط زيست و منابع طبيعى با رشته من مرتبط هستن ؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)