صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 74

موضوع: نحوه نت برداری سر جلسه IBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه نت برداری سر جلسه IBT

سلام دوستان عزیز ..ممنون از زحمتتون...یه سوال...این ویدیو لسینینگ نوت فول رو برداشتن ..شما ویدیوشو دارین ..خیلی نیاز دارم ...یک ماهه دیگه امتحان تافل دارم و هر چقدر میگردم پیدا نمیکنم ..ممنون

سلام.
    من دچار سر در گمی شدم در مورد سرعت لسنینگ ها تو امتحان اصلی. من با سرعت عادی تی پی او و کمبریج که گوش میکنم میرسم تقریبا تمام جزئیات رو به صورت key word نوت برداری کنم. سر امتحان سرعت از این بیشتره؟ نمیشه نوت برداری کرد؟

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

نقل قول نوشته اصلی توسط imperfect2011 نمایش پست ها
    سلام.
    من دچار سر در گمی شدم در مورد سرعت لسنینگ ها تو امتحان اصلی. من با سرعت عادی تی پی او و کمبریج که گوش میکنم میرسم تقریبا تمام جزئیات رو به صورت key word نوت برداری کنم. سر امتحان سرعت از این بیشتره؟ نمیشه نوت برداری کرد؟
    من هم توی فروم قبل از امتحان خونده بودم که امتحان اصلی تندتره. ولی راستش من خودم فرقی احساس نکردم و هون قدر که توی تی پی او ها (با سرعت عادی) با جزییات نت بر می داشتم تو امتحانم تونستم همین کارو بکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط imperfect2011 نمایش پست ها
    سلام.
    من دوبار امتحان دادم و هیچ وقت تفاوت سرعت رو حس نکردم. می تونم بگم لیسنینگ امتحان آسون تره. خیالت راحت من یکبار نوت برداری کردم که خیلی استاد ها آروم حرف میزدند و من با خیال راحت داشتم می نوشتم. من به شخصه تو تمرین هام هیچ وقت سرعت پخش لیسنینگ رو عوض نکردم و تو هر دو بار امتحان هم 27 شدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

نت برداری باید به زبان انگلیسی باشه ؟ مثلا خلاصه نویسی فارسی هم میشه؟ مثلا من یه تست انلاین زدم که داشت سن تک تک اعضای خانواده رو می گفت . کدوم یکی از این ۳ حالت بهتره :
    ۱۲ خوا(خواهر)
    12 (khah(khahar
    12 (sis (sister

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    نت برداری باید به زبان انگلیسی باشه ؟ مثلا خلاصه نویسی فارسی هم میشه؟ مثلا من یه تست انلاین زدم که داشت سن تک تک اعضای خانواده رو می گفت . کدوم یکی از این ۳ حالت بهتره :
    ۱۲ خوا(خواهر)
    12 (khah(khahar
    12 (sis (sister
    هر جور خودتون راحتید.
    من گاهی قاطی می کردم جفتشو مخلوط می کردم. بعضی کلمه ها مخففش تو فارسی بهتره فارسی بنویسید. بعضیا لنگلیسی. کسی چک نمی کنه که فارسی نوشتید یا انگلیسی که.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n301_d632 نمایش پست ها
    شما باید بری سراغ خود TPO میزان نوت‌برداری مورد نیاز رو متوجه میشی.

من لیسنینگ ۳۰ شدم، همه رو هم کامل متوجه می‌شدم،‌اما تو ۱-۲ مورد اگه اون جزئیات خاص رو یادداشت نکرده بودم نمی‌تونستم جواب بدم. این موضوع کاملا می‌تونه پیش بیاد، اون قدر حجم یه سری توضیحات زیاده که شما به یادداشتاتون برای فکر کردن بیشتر احتیاج دارین.

حتی توی اسپیکینگ و رایتینگ، اون صحبت‌هایی که پخش می‌شه، مهم اینه که شما جزئیات اون رو یادداشت کنید و بعدا استفاده کنید. این موضوع مهمیه.

اگه این قدر اذیتتون می‌کنه و سرعت یادداشت برداری فارسیتون بیشتره، خوب فارسی بنویسین. اما این روش توی اسپینیگ و رایتینگ خوب نیست، چون دیگه شما اصل لغت‌ها رو یادتون نیست.
    خیلی عالیه
    میشه بپرسم چی تمرین کردید من 1 ماهه دیگه امتحان دارم راستی این TPO چیه از کجا فایلشو بگیرم؟ سرچ کردم همینجا ولی هیچی نیومد

دوستان کسی فایلی ویدئو چیزی که بهترین روش نوت برداری را توضیح داده باشه داره لطف کنه
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط kasi58 نمایش پست ها
    دوستان کسی فایلی ویدئو چیزی که بهترین روش نوت برداری را توضیح داده باشه داره لطف کنه
    ممنون
    بنطر بنده بهترین روشی وجود نداره در حالت کلی. شما بایستی بهترین روشی که برای شما جواب میده رو پیدا کنید.
    نوت خلاصه و مفید! شاید یکی فارسی راحت بنویسه شاید یکی دیگه انگلیسی
    باید نوت بردارید و ببینید که هرباز از چند درصد از نوت هاتون استفاده میکنید! کدوم قسمت ها لازم نیستند نوت بنویسید! کجا لازمه!
    باید خوانا باشه نوشته هاتون و ترتیب داشته باشه که لازم نباشه واسه جواب سوال زیاد وقت بزارید تا دنبال متن نوشته شده بگردید رو کاغذ
    زیاد نوت نوشتن همون قدر بده که کم نوشتن بد است. البته هستند کسانی که بدون نت برداری بهتر جواب میدند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Ms of structural- Tabriz uni

این فایلم دیگه نیست، برداشتنش!کسی این فایلارو نداره شیر کنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)