صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 98

موضوع: افزودن لهجه های مختلف در قسمت لیسنینگ و اسپیکینگ( لطفا پست اول مشاهده شود!)

Junior Member

Question افزودن لهجه های مختلف در قسمت لیسنینگ و اسپیکینگ( لطفا پست اول مشاهده شود!)

كاربر گرامي
    در صورت مشاهده ي لهجه ي غير از امريكن لطفا به فرمت زير اعلام بفرماييد.

تاريخ آزمون:
    لهجه ي اضافه شده:بريتيش/استراليايي/....
    بخش مربوطه: ليسنينگ/اسپيكينگ/رايتينگ

لطفا اگر در آزمون شما از لهجه ي خاصي استفاده نشده بود اطلاع رساني نفرماييد چون پيش فرض اين است كه لهجه در آزمون امريكن است مگر اينكه خلاف آن ثابت شود.
    تشكر از همكاري شما دوست عزيز
    تيم مديريت AA

دوستان همانطور که مطلع هستید ETS از اول مارچ سیستم آزمون تغییر میدهد. این کار چند تا مسئله ایجاد میکنه. اول در مورد فایل پ ی ش چه روندی می خواهند جلو ببرند. دوم اینکه آیا از لحاظ فهمیدن این اکسنتها مشکلی وجود داره و نیاز به تمرین برای این قسمت هست؟ اگر دوستانی که بعد از این تاریخ امتحان دادند تجربه هاشون در این تاپیک بنویسند خیلی مفید خواهد بود.
    http://www.ets.org/toefl/important_u..._accents_added
    ویرایش توسط Simon : October 2nd, 2013 در ساعت 08:54 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن لهجه های مختلف انگلیسی در قسمت لیسلینگ و اسپیکینگ

یعنی تا ما بیایم امتحان بدیم ای ت اس میگه آقا شما باید 1 سالم توو هر کدوم از این کشورا زندگی کرده باشید. حالا چه کنیم؟ واقعا لخجه بیریتیش خیلی سخته (((((

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط madnaderi نمایش پست ها
    یعنی تا ما بیایم امتحان بدیم ای ت اس میگه آقا شما باید 1 سالم توو هر کدوم از این کشورا زندگی کرده باشید. حالا چه کنیم؟ واقعا لخجه بیریتیش خیلی سخته (((((
    خیلی واضح بود که اینکار انجام بدند. بخاطر اینکه الان تافل توی اکثر دانشگاه های استرالیا و انگلستان و نیوزلند قبول میکنند و باید نظر اونارو هم در نظر بگیرن. نمونه ای که توی سایت گذاشتن خیلی آروم صحبت میکنه و میشه فهمید. ولی نکته اینه که سر امتحان به چه صورتیه و چند درصد از سوال ها با این لهجه هاست و اصلا ارزش داره وقت برای تمرین بریتیش بزاریم یا نه چون قبلا هم بندرت تو ازمونها لهجه بریتیش بوده. الان اکثر کسانی که ایلتس میدن یکی از مشکلاتشون همینه

Junior Member

نمونه ای که خود ets واسه لیسنینگ با لهجه بریتیش گذاشته. . لهجه استرالیایی و نیوزلندی!؟ چی فکر کردن با خودشون.
    http://www.ets.org/s/toefl/audio/printing_press.mp3

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

دوست عزیز منم میگم خق با شماست اما گناه من چیه که 2 هفته دیگه امتحان دارم؟ (((( این جوری تمرکزم به هم میریزه. یعنی حالا باید وقت بزارم رو لهجه بریتیش؟ با این وقا کم که نمیشه (((((((

Global Moderator

Simon آواتار ها

فكر نميكنم نياز به اين همه نگراني باشه. اونها پيش از اينكه اين رو رسما اعلام كنند مدتهاست كه در آزمونهاشون دارن از لهجه استفاده ميكنند. من به ياد ندارم در آزموني فقط لهجه ي آمريكايي ديده باشم. اتفاقا سخت ترين ليسنينگ ها مربوط به استاد هندي بود كه بريتيش صحبت ميكرد يا خانوم ميانسالي كه لكچري استراليايي ارائه ميداد. به نظر من دوستاني كه آزمونشون نزديكه اصلا خودشنو رو در جو اينجور اخبار قرار ندهند و همون روال خوندن رو ادامه بدن تا به زودي نتيجه ي خوبي بگيرند. كساني هم كه زمان بيشتري براي آزمون دارند در كنار ليسنينگهاشون از كتب بريتيش بهره ببرند . كار خيلي سختي نيست و فقط نياز به تمرين داره. قطعا در آزمونهاي نزديك اگر هم وجود داشته باشه مثل سابق خواهد بود و نه چيزي بيشتر پس فقط به خوندن ادامه بديد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

لحجه انگليسي در متون دانشگاهي اصلا جاي نگراني نداره. مطمئنا ئي تي اس فقط مميكنه كه تعدادي از لكچرها رو با لحجه ي انكليسي بذاره كه خيلي مفهوم و روانه. مطمئن باشيد كه هر كز در ليسنيك شماه 3 كه يه Campus Talk هست و يا ليسيننك 5 كه از Spoken English استفاده ميشه ئي تي اس هركز از لحجه ي بريتيش استفاده نميكنه چون دركش براي نيتيوهاي امريكائي هم مشكله تا حدي كه يه آمريكائي به مسئول فرودگاه ميگه Would you please speak English ?
    در متون آكادميك كه در وافع همون Written English هست خوانده ميشه كه بسيار مفهوم و روان است و جاي هيچ نگراني نيست.

Banned

فکر کنم منظورش واسه امتحان هایی باشه که از یک مارچ خارج از آسیا برگزار میشه. چون ای ی اس شاید نزدیک 36 نمونه آزمون داشته باشه که در آمریکا برگزار شده ولی در آسیا هنوز برگزار نشده. یکی از دوستام که امروز امتحان داشت میگفت که لهجه کاملا آمریکایی بود و واسه اطمینان بیشتر باید ببینیم که 16 مارچ چطور خواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Biotechnology/Tehran University of Medical Sciences

نمونه ای واسه لهجه بیریتیش غیر از اینی که خود ای تی اس گذاشته نیست بچه ها؟ عجب شانسی دارم من من لیستنینگم از همه پارت ها ضعیفتره آخه 2 هفته ای چطوری بیریتیش تمرین کنم قبل 16 مارچ امتحان نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrou1 نمایش پست ها
    نمونه ای واسه لهجه بیریتیش غیر از اینی که خود ای تی اس گذاشته نیست بچه ها؟ عجب شانسی دارم من من لیستنینگم از همه پارت ها ضعیفتره آخه 2 هفته ای چطوری بیریتیش تمرین کنم قبل 16 مارچ امتحان نیست؟
    3 مارچ توی چین هست و همچنین چون امتحان های قاره آمریکا متفاوت و اتفاقا جدید ترین سوال ها هم اونجا برگزار میشه، اگر کسی بشناسی یا توی سایتها اینترنتی میتونی در این مورد اطلاعات کسب کنی

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)