صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 98 , از مجموع 98

موضوع: افزودن لهجه های مختلف در قسمت لیسنینگ و اسپیکینگ( لطفا پست اول مشاهده شود!)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : افزودن لهجه های مختلف در قسمت لیسنینگ و اسپیکینگ( لطفا پست اول مشاهده شود!)

نقل قول نوشته اصلی توسط alirrrrrr نمایش پست ها
    سلام بچه ها ،
    من یه سوال در حد چهارم دبستان دارم
    می خواستم بدونم داخل دیکشنری longman لهجه کلمات کدومش لهجه آمریکاییه؟ اون بلندگو آبیه یا بلندگو قرمزه؟الان دچار بحران تلفظی شدم
    ممنونم
    The blue is for the British Accent
    One recommendation my friend try to listen to the british accent through movies or better the animations
    the dictionary is not a wise choice as you may not learn the sentence-oriented accents in British accent

For GPA Conversion See INJA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا لهجه های دیگر به تافل اضافه شده اند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_ddd نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم 1 بار تو تاریخ 16 مارچ این اتفاق افتاده.
    در امتحان 22 فوریه 2014 این استفاده از لهجه های غیر آمریکایی به شدت اتفاق افتاده بود. تا حدی که من شنیدم از یکی از دوستانم که در سنتر سازمان سنجش امتحان داده بود تو فرمت لانگ لیسنینگ از 9 تا کانورسیشن و لکچر 8 تاش غیر آمریکایی بوده لهجه هاش. تو بقیه قسمتای امتحان فقط آمریکایی بوده. و ظاهرا هم لیسنینگو اکثرا خراب کردن. از طرفی ست لیسنینگ های تکراری هم حذف شده بود متاسفانه. امیدوارم این استفاده از لهجه ها حداقل کمتر بشه اگه حذف نمیشه.

Banned

پیش فرض پاسخ : افزودن لهجه های مختلف در قسمت لیسنینگ و اسپیکینگ( لطفا پست اول مشاهده شود!)

نقل قول نوشته اصلی توسط alirrrrrr نمایش پست ها
    سلام بچه ها ،
    من یه سوال در حد چهارم دبستان دارم
    می خواستم بدونم داخل دیکشنری longman لهجه کلمات کدومش لهجه آمریکاییه؟ اون بلندگو آبیه یا بلندگو قرمزه؟الان دچار بحران تلفظی شدم
    ممنونم
    سلام

بلندگو آبی مربوط به تلفط american و بلندگو قرمز british هست.

براتون ارزوی موفقیت دارم

Junior Member

الان هنوز این لهجه ها در تافل موجود هست؟ اگر بله، در چه میزانی و چه لهجه هایی وجود داره؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط noch نمایش پست ها
    الان هنوز این لهجه ها در تافل موجود هست؟ اگر بله، در چه میزانی و چه لهجه هایی وجود داره؟
    سلام
    هميشه براي لهجه امادگي داشته باشيد. بريتيش استراليايي و شايد ايرلندي. غري ازاين گويش هندي ها چيني ها كه فهميدنش خالي از سختي نيست.
    ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

من 5 دسامبر امتحان دادم. لیسنینگم لانگ بود دو تا از 9 تا لیسنینگ هام یکیش لهجه بریتیش داشت دیگری اگر اشتباه نکنم استرالیایی بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrash نمایش پست ها
    The blue is for the British Accent
    One recommendation my friend try to listen to the british accent through movies or better the animations
    the dictionary is not a wise choice as you may not learn the sentence-oriented accents in British accent
    I'm sorry, but you are wrong; the BLUE is for American accent and the RED one is for British!
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Junior Member

من 14 ژانویه امتحان دادم و لیستنینگ لانگ بهم خورد که یکی از لیستنینگ ها هم لهجه نیوزیلندی بود....

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)