صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98

موضوع: افزودن لهجه های مختلف در قسمت لیسنینگ و اسپیکینگ( لطفا پست اول مشاهده شود!)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن لهجه های مختلف انگلیسی در قسمت لیسلینگ و اسپیکینگ

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    کاربر محترم، شما گفتین که یک عده در این تاپیک میگن که نگران نباشید. من هم جزء چند نفری بودم که گفته بودم جای نگرانی نیست. در اول صحبت ها هم گفتم اگر منظورتون بنده هستم این پاسخ شماست. ضمنا پست بعدی شما هم نشون میده که منظورتون بنده بودم. بعدش هم این یک فروم هست و هر کسی نظرات خودش را میده و الزاما هم همیشه درست نیست. تصمیم نهایی را خود فرد باید بگیره. به عنوان مثال، یکی توی همین فروم بابت آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی اطلاعات اشتباهی به من داده بود و باعث شد که سه ماه کار من عقب بیفته. حالا من باید ایشون را بازخواست میکردم؟! مطمئنن اشتباه خودم بوده که به دقت این مسئله را بررسی نکرده بودم.
    از اون جایی که این لهجه غیر آمریکایی در فسمت آخر لیسینینگ بوده امیدوارم تصحیح نشه و بچه ها بتونن نمره خوبی از این قسمت بگیرن.
    پ.ن: 22 مارج امتحانی برگزار نمیشه.
    من هم امیدوارم تصحیح نشه. یعنی همونطور که بالا گفتم هر کی میومد بیرون همینو میگفت.

22 مارچ خیلی سنترهای ترکیه که تو حدود 13 شهر هستن، امتحان برگزار میکنن.

Senior Member

فکر کنم دوتا لیسنینگ این مشکل رو داشتن نه فقط اخری.نمی دونم ولی واقعا بی انصافی بود.من دارم یک امتحان استاندارد امریکایی میدم و توقع یک گویش استاندارد امریکایی رو دارم نه چنین وضعی.بعد هم کشورهای انگلیسی زبان زیادن و من نمیتونم لهجه همشون رو یاد بگیرم اگر باید اینکارو بکنم باید از حداقل یکسال قبل در جریان باشم.اعتراض ما منطقیه و باید پیگیر بشیم.من ایمیل میزنم شما هم حتما اینکارو بکنید ببینیم چی از دستمون برمیاد.

Junior Member

ای تی اس نامرد:
    1-877-863-3546
    toefl@ets.org

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

دوستان عزیز ای تی اس خیلی وقته که این نکته رو گفته و چند وقت پیش در تاپیک آپدیت های ای تی اس هم مطلب رو گذاشته بودم و هم لینکش رو.
    به این صفحه مراجعه کنید، لینک دوم سمت راست صفحه
    http://www.ets.org/toefl/

http://www.ets.org/toefl/important_u..._accents_added
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Senior Member

خیلی وقت نیست اون پست مربوط به اول مارچه یعنی 16 روز پیش.

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

سلام دوستان راستشو بخواین من قبلا لهجه بیریتیش هم کار کرده بودم شاید حتا بهتر از آمریکن هم بودم
    اما خدا شاهده که توو 2تا لکچر آخر فقط مین آیدیا را متوجه شدم. اصلا چیزی از جزییات حالیم نشد. منم الان به ای تی اس میل زدم
    امیدوارم تاثیری داشته باشه (((((((

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط madnaderi نمایش پست ها
    سلام دوستان راستشو بخواین من قبلا لهجه بیریتیش هم کار کرده بودم شاید حتا بهتر از آمریکن هم بودم
    اما خدا شاهده که توو 2تا لکچر آخر فقط مین آیدیا را متوجه شدم. اصلا چیزی از جزییات حالیم نشد. منم الان به ای تی اس میل زدم
    درسته منم فکرمیکنم بریتیش نبود.بچه ها میگن استرالیایی بوده اونم چه موضوعی مصر باستان!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط madnaderi نمایش پست ها
    حقیقتش من هم چون چند ماه پیش میخواستم برای مهاجرت اقدام کنم، آیلتس کار کرده بودم و بعد چون یه فرصت خیلی خوب تحصیلی تو کانادا برام پیش اومد، اومدم طرف تافل. من تقریبا با بریتیش آشنایی دارم ولی این چیزی که ما شنیدیم، مخصوصا مورد آخری چیزی بود که من تو تمرینهای آیلتس هم ندیده بودم!

Senior Member

من یه چیزی پیدا کردم

EST اینجا نوشته :
    http://www.ets.org/toefl/ibt/about/content/

The test you take may include extra questions in the Reading or Listening section that do not count toward your score. These are either questions that enable ETS to make test scores comparable across administrations or new questions that help ETS determine how such questions function under actual testing conditions.

فکر میکنم این مورد جدید هم در همین قالب باشه و با این حساب قاعدتا نباید تصحیح بشه ولی شما لطفا ایمیل بزنین چون اصلا به ETS اعتمادی نیست و به نظر میرسه در بعضی موارد تصحیح هم کرده!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz330 نمایش پست ها
    میشه متن میل نمونه هم قرار بدین تا هماهنگ اعتراض کنیم.
    لیستنینگ 16 مارچ خیلی بی انصافی بود!
    لطفا شما و بقیه دوستان برای اعتراض به اینجا بیاین

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?57177-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86-16-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%86/page3

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)