صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47

موضوع: حقوق نفت و گاز

adoh
    Guest

پیش فرض حقوق نفت و گاز

دوستان عزیز احساس میکنم که چای حقوق نفت ئ گاز در میان پیج های حاضر خالی باشه پس اگر سوالی در این رابطه هست در خدمتتون هستم.با توجه به اینکه رشته من شامل تجارت بین الملل و نفت و گاز هست فکر میکنم که بررسی هردو موضوع در یک پیج امکان پذیر نباشه پس بهتره فعلا بر نفت و گاز تمرکز کنیم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حقوق نفت و گاز

سلام دوست عزیز، من دانشجوی ارشد حقوق بین الملل هستم ، میخوام پایان نامه رو در مورد قرارداد های نفت گاز بردارم.الان هم دارم یه دوره حقوق نفت و گاز که دانشگاه تهران داره برگزار میکنه ، میرم ( دوره 180 ساعته هست) میخوام بدونم واسه دکترا میتونم برا دانشگاه خوبی اقدام کنم؟ نمره زبان چند لازم دارم؟ مقاله انگلیسی هم باید بنویسم؟ در چه شرایطی میتونم فاند بگیرم؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    دوستان عزیز احساس میکنم که چای حقوق نفت ئ گاز در میان پیج های حاضر خالی باشه پس اگر سوالی در این رابطه هست در خدمتتون هستم.با توجه به اینکه رشته من شامل تجارت بین الملل و نفت و گاز هست فکر میکنم که بررسی هردو موضوع در یک پیج امکان پذیر نباشه پس بهتره فعلا بر نفت و گاز تمرکز کنیم
    راستی دوست عزیز شما دقیقا چی میخونی؟

adoh
    Guest

سلام بر شما دوست من....با اجاز تون من تجارت بين المملل ميخونم تخصص نفت....اما در جواب سوالتون بايد بگم اكثر دانشكدههاي حقوق به تنهايي ارائه دهنده حقوق نفت و گاز چه در مقطع ارشد و چه دكترا نيستند در واقع برخلاف ايران كه نفت و گاز يك رشته مستقل محسوب ميشود در خارج از ايران نفت و گاز زيرمجموعه هست....البته كه هركسي ميتونه براي دكترا اقدام كنه فقط بايد يك سري شرايط خاص را داشته باشه...سوالتون خيلي كلي هست دوست عزيز نمره زبان و مقاله بسته بر هردانشگاه و كشور فرق ميكنه ولي درمجموع براي پذيرش در رشته حقوق شما نياز به نمره ٦٠٠ پي بي تي ١٠٠ اي بي تي و يا ٧ ايلتس نياز داريد و شرايط فاند هم كاملا رقابتي و نيازمند داشتن رزمه عالي و شرايط برجسته هست

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman88 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من دانشجوی ارشد حقوق بین الملل هستم ، میخوام پایان نامه رو در مورد قرارداد های نفت گاز بردارم.الان هم
    دارم یه دوره حقوق نفت و گاز که دانشگاه تهران داره برگزار میکنه ، میرم ( دوره 180 ساعته هست) میخوام بدونم واسه دکترا میتونم برا دانشگاه خوبی اقدام کنم؟ نمره زبان چند لازم دارم؟ مقاله انگلیسی هم باید بنویسم؟ در چه شرایطی میتونم فاند بگیرم؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

اگر لطف کنید لیست واحد های اجباری و اختیاری این شاخه ای رو که دارید می خونید رو بنویسید .. ممنون

Junior Member

سلام بر شما دوست من....با اجاز تون من تجارت بين المملل ميخونم تخصص نفت....اما در جواب سوالتون بايد بگم اكثر دانشكدههاي حقوق به تنهايي ارائه دهنده حقوق نفت و گاز چه در مقطع ارشد و چه دكترا نيستند در واقع برخلاف ايران كه نفت و گاز يك رشته مستقل محسوب ميشود در خارج از ايران نفت و گاز زيرمجموعه هست....البته كه هركسي ميتونه براي دكترا اقدام كنه فقط بايد يك سري شرايط خاص را داشته باشه...سوالتون خيلي كلي هست دوست عزيز نمره زبان و مقاله بسته بر هردانشگاه و كشور فرق ميكنه ولي درمجموع براي پذيرش در رشته حقوق شما نياز به نمره ٦٠٠ پي بي تي ١٠٠ اي بي تي و يا ٧ ايلتس نياز داريد و شرايط فاند هم كاملا رقابتي و نيازمند داشتن رزمه عالي و شرايط برجسته هست
    سلام ای دوست گرامی،واقعا متشکرم که خیلی زود جواب دادین،میشه بگین که شما لیسانس و ارشد رو کجا و چی خوندین؟الان سال چند دکترا هستین ؟ الان فاند میگیرین؟اگه فاند میگیرین لطفا رزومتون رو بهم بگین.

Junior Member

ببخشید دوست عزیز ،جمله آخرم رو اشتباه نوشتم ،لطفا اگه ممکنه رزومتون رو بگید

Junior Member

اگر براتون ممکن هست ، کمی از این گرایش و شرایط تحصیلیش در نروژ بگین ،

adoh
    Guest

http://www.uio.no/english/studies/pr...ure/index.html

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    اگر لطف کنید لیست واحد های اجباری و اختیاری این شاخه ای رو که دارید می خونید رو بنویسید .. ممنون

adoh
    Guest

دوست من اولا بنده حقير هنوز ارشدم هرچند ديگه اخراشه.....ليسانس هم دانشگاه تهران خوندم.....دانشگاههاي نروژ و فنلاند فاند نميدن و تنها مواردي اندكي از loan هست كه اونم به ايراني ها تعلق نميگيره ولي چرا ايراني ها اين كشورها را با توجه به اينكه فاند نميدن انتخاب ميكنن چون شهريه نداره و شما فقط هزينه زندگي ميديد كه اونم كم نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman88 نمایش پست ها
    سلام ای دوست گرامی،واقعا متشکرم که خیلی زود جواب دادین،میشه بگین که شما لیسانس و ارشد رو کجا و چی خوندین؟الان سال چند دکترا هستین ؟ الان فاند میگیرین؟اگه فاند میگیرین لطفا رزومتون رو بهم بگین.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)