صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 47

موضوع: حقوق نفت و گاز

adoh
    Guest

پیش فرض پاسخ : حقوق نفت و گاز

فك ميكنم اگه اين لينك را مطالعه كنيد مفيد باشه

http://www.uio.no/english/studies/pr...ure/index.html

بر روي تب هاي مختلف كليك بفرماييد مختصري اطلاعاتي بهتون ميدن اگه باز سوالي بود در خدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi93 نمایش پست ها
    اگر براتون ممکن هست ، کمی از این گرایش و شرایط تحصیلیش در نروژ بگین ،

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

سلام دوست عزیزم
    دو تا سوال دارم
    1- شما با چه مدرکی پذیرش گرفتید ؟ یعنی در اصل دانشگاه اسلو به مدرک کارشناسی توجه کرد ؟
    2- شما فاند گرفتید ؟ اصلا دنبالش بودید ؟ چقدر برای فاند امیدوار بودید ؟ من الان می بینم که فاند های در نروژ وجود داره که دانشجویان ایرانی هم می تونن براش درخواست بدن . شما درخواست دادید ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

adoh
    Guest

با مدرك كارشناسي دوست من.....چرا نبايد توجه كنند اتفاقا به مدرك شما نه تنها توجه ميكنند بلكه به سيستم نروژ تغيير گريد ميدن كه ببينن نمرات شما در چه حد بوده.....نه من فاند نگرفتم و سعي هم نكردم دنبالش باشم چون شما در هنگامي كه فرم پذيرش پر ميكنيد بايد براي يكي از موارد فاند و بدون فاند اقدام كنيد و امكان اقدام در هردوتاي انها نبود ازين گذشته چون دانشگاه پولي نبود سعي نكردم شانس پذيرش خودم را در هشتادمين دانشگاه دنيا به خطر بندازم ولي در مجموع اون چيزي كه من شنيدم اينجا اين بود كه نروژي ها در چند سال اخير به ايراني ها فاندي ندادن و اخيرا هم يكي از مسىولانشون درخواست داده بود شرايط ورود دانشجوهاي ايراني كمتر و محدود بشه به قول معروف تو ازين مجمل بخوان حديث مفصل را ازين گذشته شما اگر درخواست فاند بخوايد داشته باشيد كشورتون بايد جز يكي از كشورهاي طرف قرارداد نروژ در زمينه فرهنگي باشه كه ليستشون در لينك زير اومده و متاسفانه ايران جزشون نيست
    http://www.uio.no/english/studies/ad...nts/index.html

نقل قول نوشته اصلی توسط onlysat نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    دو تا سوال دارم
    1- شما با چه مدرکی پذیرش گرفتید ؟ یعنی در اصل دانشگاه اسلو به مدرک کارشناسی توجه کرد ؟
    2- شما فاند گرفتید ؟ اصلا دنبالش بودید ؟ چقدر برای فاند امیدوار بودید ؟ من الان می بینم که فاند های در نروژ وجود داره که دانشجویان ایرانی هم می تونن براش درخواست بدن . شما درخواست دادید ؟
    ویرایش توسط adoh : March 7th, 2013 در ساعت 01:09 AM

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

تشکر می کنم دوست گلم . منظور از کارشناسی و کارشناسی ارشد بود که شما فک کنم کارشناسی دارید مثل من ؟
    در مورد دوم هم حرف شما کامل درست . ولی وقتی کسی تمام امیدش فانده چی ؟؟ هیچ امیدی به تبدیل ریال به دلار ندارم !
    http://www.uio.no/english/studies/ad...n/quota-scheme یه چیز دیگه میگه . جسارتا مطمئنید ؟ اون لینکی که دادید صرفا برای بورسیه نیست فکر کنم . حتی من توی خود سایت کوتا اسکیم چیزی که شما گفتید رو ندیدم
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

adoh
    Guest

بله منم كارشناسي داشتم موقع اقدام كردن......ولي در مورد كسي هم كه اميدي به فاند من واقعا نميدونم چون من سياست گذار مملكت نيستم.....دوست من به عنوان يه برادر
    كوچك ازتون ميخام از همين الان همه چيز رو تو اين پروسه با دقت بخونيد.....وسط اون صفحه كه لينكشو براتون فرستادم يكي از شرايط واسه كوتا اسكيم شرط قرارداد فرهنگي با يكي از كشورها معرفي شده ليست اون كشورها هم با فونت ابي متمايز شده وقتي روي اون قسمت كليك كنيد ليست كشورها را ميبينيد...اين تمام اطلاعات من بود البته ممكنه ناقص باشه

تشکر می کنم دوست گلم . منظور از کارشناسی و کارشناسی ارشد بود که شما فک کنم کارشناسی دارید مثل من ؟
    در مورد دوم هم حرف شما کامل درست . ولی وقتی کسی تمام امیدش فانده چی ؟؟ هیچ امیدی به تبدیل ریال به دلار ندارم !
    http://www.uio.no/english/studies/ad...n/quota-scheme یه چیز دیگه میگه . جسارتا مطمئنید ؟ اون لینکی که دادید صرفا برای بورسیه نیست فکر کنم . حتی من توی خود سایت کوتا اسکیم چیزی که شما گفتید رو ندیدم

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    بله منم كارشناسي داشتم موقع اقدام كردن......ولي در مورد كسي هم كه اميدي به فاند من واقعا نميدونم چون من سياست گذار مملكت نيستم.....دوست من به عنوان يه برادر
    كوچك ازتون ميخام از همين الان همه چيز رو تو اين پروسه با دقت بخونيد.....وسط اون صفحه كه لينكشو براتون فرستادم يكي از شرايط واسه كوتا اسكيم شرط قرارداد فرهنگي با يكي از كشورها معرفي شده ليست اون كشورها هم با فونت ابي متمايز شده وقتي روي اون قسمت كليك كنيد ليست كشورها را ميبينيد...اين تمام اطلاعات من بود البته ممكنه ناقص باشه
    سلام - خیلی ممنون که جواب دادید . همین که بزرگواری می کنید و جواب بنده را میدید تشکر می کنم . لینک را با دقت خوندم و متاسفانه دیدم که ایران جزو اون لیست نیست و من اشتباه کرده بودم . البته این دانشگاه اولویت 7 8 من بوده . در مورد دقت در چگونگی پذیرش دانشگاه ها هم واقعا حق با شماست . به روی چشم حتما بیشتر بررسی خواهم کرد .
    یه سوال دیگه دارم اینکه ارتباط شما با اساتید رشته تون چه جوریه ؟ مثلا همین رشته نفت و گاز و رشته تجارت خودتون . مثلا این امکان هست که اساتید نروژ نسبت به یک دانشجوی کارشناسی ارشد توی اونجا تبعیض قائل نشن بین نروژی ها و خارجی ها و اگر موقعیت تحقیقاتی باشه با این دانشجوهای خارجی انجام بدن

adoh
    Guest

دو چيز در دانشگاه اسلو هرگز توسط يك استاد پرسيده نميشود يك مليت شما و دوم مذهب شما در واقع پرسيدن اين دو سوال بي ادبي تلقي ميشود پس اصلا استادها نميدونن كه شما كجايي هستيد و اگه يه استاد خيلي ديگه همت كنه اسم شما را ياد ميگيره ازين گذشته ارتباطات با اساتيد اينجا فقط در حد اي ميل هست و اساتيد زمان كافي واسه ارتباطات مثلا بعد كلاس ندارن ازين گذشته وقتي كه نيمي از اساتيد خارجي هستند چرا بايد اساتيد به نروژي ها ديد بهتري داشته باشه...براي مثال استاد نفت و گاز من امروز صبح كه من كلاس دارم اسلو هست عصر برميگيرده كلاس خودش در اكسفورد فردائ يك كشور ديگه في الحيث المجموع ميتونم خيالتون راحت كنم كه اينجا چيزي به نام تبعيض وجود نداره و يا لااقل در سطح دانشگاهي

سلام - خیلی ممنون که جواب دادید . همین که بزرگواری می کنید و جواب بنده را میدید تشکر می کنم . لینک را با دقت خوندم و متاسفانه دیدم که ایران جزو اون لیست نیست و من اشتباه کرده بودم . البته این دانشگاه اولویت 7 8 من بوده . در مورد دقت در چگونگی پذیرش دانشگاه ها هم واقعا حق با شماست . به روی چشم حتما بیشتر بررسی خواهم کرد .
    یه سوال دیگه دارم اینکه ارتباط شما با اساتید رشته تون چه جوریه ؟ مثلا همین رشته نفت و گاز و رشته تجارت خودتون . مثلا این امکان هست که اساتید نروژ نسبت به یک دانشجوی کارشناسی ارشد توی اونجا تبعیض قائل نشن بین نروژی ها و خارجی ها و اگر موقعیت تحقیقاتی باشه با این دانشجوهای خارجی انجام بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    دوست من اولا بنده حقير هنوز ارشدم هرچند ديگه اخراشه.....ليسانس هم دانشگاه تهران خوندم.....دانشگاههاي نروژ و فنلاند فاند نميدن و تنها مواردي اندكي از loan هست كه اونم به ايراني ها تعلق نميگيره ولي چرا ايراني ها اين كشورها را با توجه به اينكه فاند نميدن انتخاب ميكنن چون شهريه نداره و شما فقط هزينه زندگي ميديد كه اونم كم نيست
    مرسی دوست عزیز،منظورت اینه که هم واسه مقطع ارشد و هم دکترا فاند نمیدن؟راستی مضوع پایان نامه شما چیه؟

adoh
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman88 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز،منظورت اینه که هم واسه مقطع ارشد و هم دکترا فاند نمیدن؟راستی مضوع پایان نامه شما چیه؟

تفاوتی نمیکنه که ایا دکترا باشید یا مستر اما اگه بتونید دکترا قبول بشید و پوزیشن از دانشگاه بگیرید باهاتون قرارداد کار میبندند و بهتون در امد ماهیانه تعلق میگیره چیزی حدود ماهی هفت تا هشت هزار کرون نروژ.....اما در مورد موضوع پایان نامه ترجیح میدم سکوت کنم ولی قاعدتا چون تخصصم نفت و گاز هست باید در رابطه با همین موضوع باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Law

دوستان این رشته از گرایش های حقوق خصوصیه؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)