صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: حقوق نفت و گاز

adoh
    Guest

پیش فرض پاسخ : حقوق نفت و گاز

نقل قول نوشته اصلی توسط adelsamimi1374 نمایش پست ها
    دوستان این رشته از گرایش های حقوق خصوصیه؟

بستگی به کشوری داره که ان course در انجا تدریس میشه....تو ایران این رشته رو مستقل فرض کردند اما در اروپا معمولا زیر مجموعه حقوق تجارت بین الملل یا maritime law آمده

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    دوستان عزیز احساس میکنم که چای حقوق نفت ئ گاز در میان پیج های حاضر خالی باشه پس اگر سوالی در این رابطه هست در خدمتتون هستم.با توجه به اینکه رشته من شامل تجارت بین الملل و نفت و گاز هست فکر میکنم که بررسی هردو موضوع در یک پیج امکان پذیر نباشه پس بهتره فعلا بر نفت و گاز تمرکز کنیم

سلام خدمت دوست عزیز بنده میخام برای دکترای نفت وگاز ایران شروع کنم به خوندن به نظر شما چه کتابایی رو باید بخونم و الان رشته حقوق تجارت بین الملل هستم و میخام پایان نامم هم در این ارتباط بدم خوشحال میشم یک هم فکری با هم داشته باشیم

adoh
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط hosen851276314 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوست عزیز بنده میخام برای دکترای نفت وگاز ایران شروع کنم به خوندن به نظر شما چه کتابایی رو باید بخونم و الان رشته حقوق تجارت بین الملل هستم و میخام پایان نامم هم در این ارتباط بدم خوشحال میشم یک هم فکری با هم داشته باشیم

متاسفانه من تجربه ای در مورد کتابهای فارسی نفت و گاز ندارم ولی میتونم بهتون یک سایتی را معرفی کنم که به استاد بنده مربوطه..لطفا به من پیغام خصوصی بدید

دوست عزیز ممنون که جوابمو دادین . یک سوال دیگه داشتم به نظر شما دکترای نفت گاز خوبه یا نه شما رشته دیگری رو پیشنهاد میدهید . و چون بنده تازه وارد هستم طریقه پیغام خصوصی دادن نمیدونم برای همین ایمیلمو میزارم انشاالله به کار آید
    ویرایش توسط Olympia : April 21st, 2013 در ساعت 05:58 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    دوستان عزیز احساس میکنم که چای حقوق نفت ئ گاز در میان پیج های حاضر خالی باشه پس اگر سوالی در این رابطه هست در خدمتتون هستم.با توجه به اینکه رشته من شامل تجارت بین الملل و نفت و گاز هست فکر میکنم که بررسی هردو موضوع در یک پیج امکان پذیر نباشه پس بهتره فعلا بر نفت و گاز تمرکز کنیم
    سلام.میخواستم بدونم که با لیسانس مهندسی نفت میشه وارد ارشد این رشته شد یا اینکه فقط با لیسانس حقوق این امکان هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alhamm نمایش پست ها
    سلام.میخواستم بدونم که با لیسانس مهندسی نفت میشه وارد ارشد این رشته شد یا اینکه فقط با لیسانس حقوق این امکان هست؟
    با سلام
    باید لیسانس حقوق داشته باشین
    موفق باشید
    به سرنوشت بگویید : اسباب بازی هایت بی جان نیستند ! ادمند ،*میشکنند ،*ارامتر!

من در ایران در دانشگاه تهران لیسانس حقوق خوندم.الان در امریکا زندگی می کنم. خیلی به رشته نفت و گاز علاقه پیدا کردم. و البته یه سری دوره های دانشگاه تهران رو هم اونجا گذروندم.دانشگاه university of Texas من رو برای دوره های LLM قبول کرده. که در رشته Energy, Environmenta and Natural Resources درس بخونم. راستشو بخوایید اینجا خیلی ها می گن که LLM به درد نمی خوره و واسه پول در آوردن دانشگاه ها هستش و بهتره که شروع کنم برای JD خوندن. به نظر شما من اگه همین LLM رو بخونم بهتر هستش یا JD واقعا لطف می کنید اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید به من بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflower63 نمایش پست ها
    من در ایران در دانشگاه تهران لیسانس حقوق خوندم.الان در امریکا زندگی می کنم. خیلی به رشته نفت و گاز علاقه پیدا کردم. و البته یه سری دوره های دانشگاه تهران رو هم اونجا گذروندم.دانشگاه university of Texas من رو برای دوره های LLM قبول کرده. که در رشته Energy, Environmenta and Natural Resources درس بخونم. راستشو بخوایید اینجا خیلی ها می گن که LLM به درد نمی خوره و واسه پول در آوردن دانشگاه ها هستش و بهتره که شروع کنم برای JD خوندن. به نظر شما من اگه همین LLM رو بخونم بهتر هستش یا JD واقعا لطف می کنید اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید به من بدید.
    salam doste aziz
    I studied the same LLM at Oklahoma University. If you want to stay at US and work there you have several choices
    first: It is possible to find a relevent job with LLM degree also you can take the NY Bar exam if your LLM has the criteria
    second: If UT accept you can transfer your LLM credits to the JD and then study the rest of courses to get JD, then take the Bar Exam and ... In this way you don't need to take LSAT. Talk to your director about this option . Not all the universities accept this.
    third: If you want to study PhD in Law (SJD) you have to start with LLM, then apply for SJD Program. Usually they admit their own LLM students at SJD program
    Check all of these options with your university before starting LLM.
    Because you are foreign graduate I think it is better to study LLM insted of wasting your time to study for LSAT, if UT accept it.

I know University of Tulsa has the same program for Energy Law and they have this option to give you LLM and then accept that some of the credits for JD and admit you as JD student without taking LSAT.

Smile پاسخ : حقوق نفت و گاز

سلام دوست عزیز من فارغ التحصیل مهندسی نفت هستم و الان دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق نفت و گاز دانشگاه تهرانم . به نظر شما بهترین کاری که می تونم برای ادامه تحصیل انجام بدم چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mestaya نمایش پست ها
    با سلام
    باید لیسانس حقوق داشته باشین
    موفق باشید
    وقتی کسی با کارشناسی پرستاری یا مامایی میتونه ارشد حقوق قبول بشه...پس حتما با لیسانس مهندسی هم میتونه ارشد حقوق نفت وگاز بخونه منتها در ایران که امکان پذیر بود اینجا خارج از کشور شاید به دلیل اینکه سیلابس های درسی رو در نظر میگیرن کمی سخت گیری کنن..

موفق باشید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)