صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 , از مجموع 47

موضوع: حقوق نفت و گاز

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

پیش فرض پاسخ : حقوق نفت و گاز

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin441 نمایش پست ها
    سلام. دوستان. من کارشناسی ارشد زبان انگلیسی .و مترجم دو کتاب چاپ شده هستم 14 سال سابقه تحصیل از دبستان تا دانشگاه رو دارم. اکنون مدرس تافل و آیالتس هستم و نیز مدرس دانشگاه در زبان انگلیسی. امسال در مقطع لیسانس حقوق فارغ التحصیل میشم . هدف اصلی من وکالته اما به دلیل فرصتی که پیش آمده میخوام برای ارشد هم آزمون بدم. برای انتخاب بین تجارت بین الملل و نفت و گاز قادر به انتخاب نیستم . از نظر فرصت شغلی و شرایط کاری داخل ایران . لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید. در ضمن هرکدام از دوستان در حیطه زبان سوالی داشته باشند با افتخار در خدمتم. بسیار ممنون میشم.
    سلام , تجارت بین الملل حوزه ی وسیع تری هست نسبت به نفت و گاز بنابراین فرصت های احتمالی شغلی وسیع تری هم خواهد داشت مضافا اینکه بسیاری از مباحث رشته حقوق نفت و گاز در رشته ی حقوق تجارت بین الملل پوشش داده می شه. من به دوستانم همیشه تجارت بین الملل رو پیشنهاد می کنم اگر به دنبال موقعیت شغلی باشند.

دوستان سلام
    اونطور كه من ديدم اين رشته هم بايد زير مجموعه حقوق انرژي و محيط زيست باشه.
    موفق باشين...........
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

Junior Member Lonaaa آواتار ها

لام دوستان .
    امیدوارم منومتهم به احساسات زیادنکنیدچون خودم اینکاروزیادانجام میدم هرروز!
    قصدمهاحرت دارم ...هنوزنفهمیدم کجامناسب شرایط منه
    وچون دیپلمم تجربی ، وازحقوق خسته ، علاقمندبه ادامه تحصیل دراین تیپ رشته ها...سن بالای 30 ،چندسال !
    دوست دارم ازاینده مسترحقوق دراروپاوکانادابدونم ...
    استادشدن رودوست دارم برای حقوق وقضاوت ، وکالت روزیادنه .
    شماهمرشته های خوب ، چی فکرمیکنید؟
    ممنونم که به فکراینده یک دوست هستید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي پليمر

سلام و ممنون بابت این فروم
    من ارشد مهندسی پلیمر هستم. پابان نامم را در زمینه نفت و گاز با دانشگاه شیراز کار میکنم. کارآموزی مقطع لیسانس هم، پتروشیمی ای در عسلویه بودم.
    برای مقطع دکترا(فول فاند) ، و هم برای کار، در کانادا و آمریکا اطلاعی دارید بنده را راهنمایی کنید.
    سپاس از شما

دوستانی که فاند گرفتن لطفا راجبش توضیح بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bia2 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تفاوت JD با LLM در چیست ؟ میشه در کل بگید JDچیه با تشکر
    In most countries, lawyers are not required to hold an LL.M. degree, and many do not choose to obtain one. An LL.M. degree by itself generally does not qualify graduates to practice law. In most cases, LL.M. students must first obtain a professional degree in law, e.g. the Bachelor of Laws (LL.B.) in the United Kingdom or the Juris Doctor (J.D.) in the United States, and pass a bar exam or the equivalent exam in other countries, such as the Zweites Staatsexamen in Germany. While the general curriculum of the LL.B. and J.D. is designed to give students the basic skills and knowledge to become lawyers, law students wishing to specialize in a particular area can continue their studies with an LL.M. program. Some universities also consider students for their LL.M. program who hold degrees in other related areas, or have expertise in a specific area of law.

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    دوستان عزیز احساس میکنم که چای حقوق نفت ئ گاز در میان پیج های حاضر خالی باشه پس اگر سوالی در این رابطه هست در خدمتتون هستم.با توجه به اینکه رشته من شامل تجارت بین الملل و نفت و گاز هست فکر میکنم که بررسی هردو موضوع در یک پیج امکان پذیر نباشه پس بهتره فعلا بر نفت و گاز تمرکز کنیم
    سلام من تازه عضو این سایت شدم و شرایط پیام خصوصی دادن نمیدوستم بنابراین اینجا پیام میدم
    من ارشدم حقوق تحارت بین الملل هستم و رو به اتمامه یعنی الان پایان نامه باید دفاع کنم
    میخواستم دکترا اینجا بخونم اما میخوام شرایط تحصیل دکترا در نروژ هم بدونم
    ممنون میشم راهنماییم کنید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)