صفحه 1 از 47 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 462

موضوع: اخبار پذیرش 2009

Junior Member

پیش فرض اخبار پذیرش 2009

سلام خدمت دوستان
    هفته پیش استاد یکی از دانشگاههای متوسط امریکا که اپلای کرده بودم با هام تماس گرفت و قرار مصاحبه گذاشت. البته من قبل از اپلای باهاش تماس گرفته بودم و اون ازم خواست که اپلای کنم. دو روز بعد از مصاحبه ایمیل بهم زد که من برات Offer RA فرستادم و اسکن اون را هم ضمیمه کرده بود. مشکلی که پیش اومده این هست که در offer از من خواسته که تا 1 March کتباً جواب بدم. من چند تا دانشگاه بالاتر هم اپلای کردم که نمی دونم جوابش کی میاد (البته با هیچ استادی اونجا ها تماس نداشتم) . حالا مردد هستم که چه کار کتم. نمی دونم که باهاش تماس بگیرم و ازش مهلت بخوام یا قبول بکنم و بی خیال جاهای دیگه بشم.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش زود هنگام!

اين مشكلي هست كه خيلي از بچه ها در اين بازه زماني باهاش دست به گريبان هستند و مختص شما نيست.
    حالا بايد خيلي از مسايل را كنار هم قرار بديد تا بتونيد تصميم بگيريد.
    1- امكان اينكه از دانشگاههاي بالاتر پذيرش بگيريد
    2- مقدار فاندي كه تو اين offer تون هست
    3- رنك اين دانشگاه و انتظاري كه قبلا با توجه به رزومه‌تون از خودتون داشتين
    4- اعتبار استادي كه مي خواد بهتون offer بده (به نظر من اعتبار استاد خيلي وقتها به اعتبار دانشگاه مي چربه)
    5- وضعيت شهري كه اون دانشگاه در اون هست (از نظر زندگي و آب و هوا و غيره)
    6- مسائل ديگه اي كه ممكنه براتون مهم باشه

اميدوارم انتخاب درستي بكنيد

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اولين خبر پذيرش امسال

دوستانی که برای 2009 پذیرش گرفتند چرا این قسمت رو کامل نمی کنند؟ کسی برای fall 2009 پذیرش گرفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    دوستانی که برای 2009 پذیرش گرفتند چرا این قسمت رو کامل نمی کنند؟ کسی برای fall 2009 پذیرش گرفته؟
    فکر کنم کسی هنوز امسال پذیرش نگرفته واسه fall 2009
    منم فقط چند جا ریجکت شدم تا الآن... :'(

سلام
    من برای 2009 ار اسپانیا از UPC و UB اولی فوتونیک دومی نانو پذیرش دارم البته بدون فاند برای مستر.
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

پیش فرض پاسخ : پذیرش زود هنگام!

همان طور كه farhan گفت اين شرايط خواه ناخواه گريبان همه رو خواهد گرفت. انتخاب درست شما بسيار با اهميت و تاثيرگذار در آيندتون است . فقط اميدوارم كاري كه بسياري از دوستان به اشتباه انجام مي دهند و به چندين دانشگاه مختلف همزمان oK ميدهند رو دوستان ديگر تكرار نكنند.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

Senior Member

پیش فرض اخبار پذیرش 2009

البته بستگی به اینم داره که شما واسه فوق میری یا دکترا ... در هر صورت با توجه به اینکه رنک دانشگاهای دیگه بالاست و از استاداش جواب نداشتین و تو این اوضاع اقتصادی آمریکا که با توجه به گفته Babak خان رو دانشگاها تاثیر گذاشته به نظرم رو پیشنهاد فعلیتون بیشتر فک کنین ... شخصا" از جاهای خیلی خوبی تو کانادا حتی جواب نیمه مثبت هم داشتم ولی تا یکیشون قطعی جور شد بهش جواب مثبت دادم ... البته بنده برای فوق میرم و هنوز دکترا رو در پیش دارم ... به گفته های farhan هم توجه کنید و تصمیم بگیرید ...

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    برای اینکه بلکه شاید طلسم خبرهای ریجکتی بشکنه و از این به بعد خبر های خوش پذیرش رو بشنویم تصمیم گرفتم این پست رو بدم. البته اینم خیلی جالب نیست. به هر حال از University of Arizona ایمیلی مبنی بر پذیرش رسمی برای دپارتمان مکانیک و هوافضا گرفتم. چرا جالب نیست؟ چون چیزی درباره بورس نگفته. وقتی از مسئول پذیرش دانشکده درباره بورس پرسیدم گفت که تا آپریل نتیجش معلوم می شه و هنوز جواب بورس نیومده.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

پیش فرض پاسخ : اخبار پذیرش 2009

سلام خدمت دوستان.

من از دانشگاه Rutgers (State university of New Jersey)s پذیرش بدون فاند گرفتم (مکانیک، دکترا) و دانشگاه EPFL هم که هیچ صحبتی از فاند نکرده و گفته که باید صبر کنی تا استاد برات پیدا شه! شایدم نشه!!!

کسی برا مورد اولی پیشنهادی داره؟ میتونم کاری براش بکنم؟

ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخبار پذیرش 2009

هنوز خیلی زوده واسه قضاوت, ولی ظاهرا امسال پذیرش بدون فاند زیاد شده
    چون منم تا حالا دو تا پذیرش بدون فاند دارم
    این که فاند به آدم میخوان بدن یا نه تا کی معلوم میشه؟
    ما که یه بار تو عمرمون بیشتر اپلای نکردیم نمیدونم چرا همین امسال اقتصاد خراب شد >

صفحه 1 از 47 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)