صفحه 2 از 47 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 462

موضوع: اخبار پذیرش 2009

پیش فرض پاسخ : اخبار پذیرش 2009

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmohammad
    سلام خدمت دوستان.

من از دانشگاه Rutgers (State university of New Jersey)s پذیرش بدون فاند گرفتم (مکانیک، دکترا) و دانشگاه EPFL هم که هیچ صحبتی از فاند نکرده و گفته که باید صبر کنی تا استاد برات پیدا شه! شایدم نشه!!!

کسی برا مورد اولی پیشنهادی داره؟ میتونم کاری براش بکنم؟

ممنون.
    سلام - خیل عظیمی از دوستان من و شخص من از EPFL ریجکت شدیم ! همگی در عرض دو روز ! من که هیچ، اما دوستانم رزومه های عالی داشتن. ممنون میشم اگه شرح کوتاهی از رزومه خودتون رو واسمون بنویسید. ممنون
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

کسی میدونه حدودا نتایج فاندا تو جه ماهی معلوم میشه؟طبق سالهای قبل که recession ی وجود نداشت!

to ISI:

من خودم شخصاً دو میلیون!! نفر رو دیدم که EPFL اپلای کردن!و واقعاً برام عجیب بود.اشکال از رزومه ها نیست.از حجم بالای اپلای و اینکه دانشگاه هم بالاخره مجبوره یه جوری انتخاب کنه.
    Before the Dawn

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor
    to ISI:

من خودم شخصاً دو میلیون!! نفر رو دیدم که EPFL اپلای کردن!و واقعاً برام عجیب بود.اشکال از رزومه ها نیست.از حجم بالای اپلای و اینکه دانشگاه هم بالاخره مجبوره یه جوری انتخاب کنه.
    همین دانشگاه که توی Switzerland. هست منظورتونه؟

بله epfl سوئیس...
    Before the Dawn

Senior Member

پیش فرض کسی امسال از MIT جوابی گرفته؟؟

از دوستان کسی امسال جواب reject یا پذیرش از MIT گرفته؟ چه جور می شه Application status رو چک کرد؟ جواب ایمیلهای من رو اصلا نمی دن.

پیش فرض پاسخ : کسی امسال از MIT جوابی گرفته؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    از دوستان کسی امسال جواب reject یا پذیرش از MIT گرفته؟ چه جور می شه Application status رو چک کرد؟ جواب ایمیلهای من رو اصلا نمی دن.
    من بعید میدونم کسی واسه MIT اپلای کرده باشه اما شما رو تحسین میکنم و امیدوارم به زودی خبر پذیرشتون رو (که مطمئنم از یه دانشگاه تاپ هست)، تو نتایج پذیرش بخونم.
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    سلام - خیل عظیمی از دوستان من و شخص من از EPFL ریجکت شدیم ! همگی در عرض دو روز ! من که هیچ، اما دوستانم رزومه های عالی داشتن. ممنون میشم اگه شرح کوتاهی از رزومه خودتون رو واسمون بنویسید. ممنون
    من با یه استاد در تماس بودم. بهم گفت اپلای کن. منم حرفشو گوش کردم! تافل: 617، 7 کنفرانس خارجی، 2 مقاله ISI سابمیت (Submit) شده، یه اختراع و معدل فوق 17.9، مکانیک دانشگاه تهران، برای دوره دکترا میخواستم برم.

Junior Member

سلام بچه ها
    امیدوار باشید چون توی ماه مارچ نتایج را اعلام می کنند، من از یه دانشگاه آمریکا پذیرش گرفتم با فاند برای سال بعد
    البته امیدوارم از یه جای بهتر بتونم پذیرش بگیرم
    انشاالله برای شما هم میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط javan
    سلام بچه ها
    امیدوار باشید چون توی ماه مارچ نتایج را اعلام می کنند، من از یه دانشگاه آمریکا پذیرش گرفتم با فاند برای سال بعد
    البته امیدوارم از یه جای بهتر بتونم پذیرش بگیرم
    انشاالله برای شما هم میاد
    کاشکی اسم دانشگاه، رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی هم ذکر بشه.... اینطوری اطلاعات مفید تر خواهد بود.
    Life salutes you when you make others happy

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)