صفحه 3 از 47 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 462

موضوع: اخبار پذیرش 2009

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : اخبار پذیرش 2009

دوستانی که نتایج پذیرش رو اعلام می‌کنند، لطفا حتما جزئیات بیشتری رو بنویسند و صرفا به این بسنده نکنند که پذیرش گرفته‌اند. به علاوه همون طور که در تاپیک زیر گفته شده، لطفا حتما قسمت نتایج پذیرش رو پر کنید تا به تدریج دیتابیس بزرگ‌تر و کامل‌تری داشته باشیم:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,20885.0.html

ضمنا ارسال پیام فقط به منظور تبریک بر خلاف مقررات فرومه. لطفا برای تبریک از پیام خصوصی استفاده کنید.

Junior Member

دکترا IT در دانشکده Informatics دانشگاه Indiana University at bloomington پذیرش گرفتم با Full fund.

Junior Member

من از ASU پذیرش دکترا مکانیک گرفتم با فاند کامل

نگران نباشید درسته که بحران مالی زیاده و حتی رئیس دانشگاه ASU گفته بوده شاید ما همه compus را ببندیم ولی به من فاند دادن

من با استاده صحبت می کردم و با یه دانشجوش هم صحبت کردم گفت این حرف رئیس دانشگاه سیاست بازی بوده که بودجشونو کم نکنن.

Senior Member

من امروز از Drexel در Biomedical Enginnering, science and health systems پذیرش گرفتم اما فعلا وضعیت فاند مشخص نیست.

Junior Member hurricane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif_Mechanical Eng

من مکانیک شریف می خونم. از دانشکده ما تقریباً هرکس برای EPFL سوئیس Apply کرد پذیرش گرفت. برعکس دانشکده برقمون اکثر قریب به اتفاق ریجکت شدن. نمی دونم چرا. البته هنوز فاند مشخص نکردن. فکر می کنم به خیلی ها فاند ندن
    تکراری... قفل شد !!!!!!! (not serious)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    من امروز از Drexel در Biomedical Enginnering, science and health systems پذیرش گرفتم اما فعلا وضعیت فاند مشخص نیست.
    First of all, I would like to congratulate you on this great news Second of all, I wanted to know how you got this information? Did they send u an email or did u receive the news through postal mail?
    برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.<br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    سلام، من که خیلی خوشحال شدم، ریجکتیای شما خیلی بالا بود و دل ما رو کباب کرده بود، لطف می کنی بگی خودشون ایمیل زدن یا تماس گرفتی؟ Drexell جواب دادنش و سایتش و... واقعا تعطیلات رسمیه، تازه من یادمه یه بار گفته بودی همین دانشگاه ریجکتت کرده؟ حالا چه جوری شده؟

Senior Member

من خودم هم از کار Drexel سر در نیاوردم نه جواب ای میلها رو می دن و به هر کس هم زنگ می زنم تلفنش روی answering هست. در هر حال برای شکستن طلسم ریجکتها کافی بود. اما امسال خیلیهایی رو که می شناسم در رشته های biomed ریجکت شدن.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

این خبر رو از چه طریقی به شما دادند؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    این خبر رو از چه طریقی به شما دادند؟
    ای میل زدن خودشون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)