صفحه 46 از 47 نخستنخست ... 363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 462

موضوع: اخبار پذیرش 2009

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : اخبار پذیرش 2009

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor
    به احتمال قوی ریجکت شدین.بعید می دونم دیگه الان به داشنجوی اینترنشنالی ادمیشن بدن.
    شما از کجا مطمئنی که اینقدر با صراحت این حرف رو می زنی؟!!! شما اصلا میدونی هنوز دانشگاه های آمریکائی هستند که deadline شون برای دانشجوهای اینترنشنال برای fall 2009 اول june بوده و تازه می خوان جواب بدن به دانشجوها؟ راه حل منطقی برای کسائی که هنوز جواب نگرفتن اینه که مکاتبه کنن با دانشگاه، همین. در غیر این صورت نمیشه گفت که اگه جواب ندادن پس نتیجه ریجکته و دیگه همه چی تموم شدست
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

سلام دوستان... من برای فوق لیسانس مهندسی شیمی از دو دانشگاه Waterloo و Western Ontario پذیرش دارم. می خواستم بدونم کدومشون بهتره و من برای ادامه تحصیل تو آمریکا شانس بالاتری خواهم داشت؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chem_poly_ir
    سلام دوستان... من برای فوق لیسانس مهندسی شیمی از دو دانشگاه Waterloo و Western Ontario پذیرش دارم. می خواستم بدونم کدومشون بهتره و من برای ادامه تحصیل تو آمریکا شانس بالاتری خواهم داشت؟
    البته اگه فقط به دانشگاه نگاه کنیم مسلما" واترلو ولی خیلی چیزای دیگه مثه مقدار فاند و اعتبار گروه تحقیقاتی که میخواین توش کار کنین و ... تاثیر داره که اگه یکم بیشتر توضیح بدین بهتر میشه کمک کرد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    البته اگه فقط به دانشگاه نگاه کنیم مسلما" واترلو ولی خیلی چیزای دیگه مثه مقدار فاند و اعتبار گروه تحقیقاتی که میخواین توش کار کنین و ... تاثیر داره که اگه یکم بیشتر توضیح بدین بهتر میشه کمک کرد ...
    شرایط فاند هردو یکسان و هر دو گروه هم معتبر و خوب هستند.

Junior Member

دقیق یادم نیست ولی فک کنم واترلو توی تورونتو هست یا نزدیکش. تورونتو اگه اولی نباشه یکی از اصلی ترین مراکز تجمع ایرانی ها در کاناداست. شهر لندن بسیار کوچک هست ولی تورونتو از خیلی نظرها مثل تهرانه. من باشم واترلو رو انتخاب می کنم وقتی که فاند و اعتبار یکسان هستند.

Senior Member

شرایط فاند هردو یکسان و هر دو گروه هم معتبر و خوب هستند.
    با توجه به اینکه رنک واترلو در علوم طبیعی و همچنین تکنولوژی خیلی بالاتره به نظرم در انتخاب واترلو درنگ نکنید !

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

من فکر میکنم درست ترین اطلاعات رو از کسی که اونجا هست میتونید بگیرید!
    آقای محمد لطیفی http://mlatifi.blogfa.com/ دانشجوی دکترای م. شیمی در Western Ontario هست و حتما میتونه دقیق تر راهنمایی کنه. (البته اگه بتونید باهاش ارتباط بر قرار کنید و جواب سوالتون رو ازش بگیرید!)
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

سلام.

من دیروز از طریق استادم مطلع شدم که فاندم جور شده. از دانشگاه Victoria، کانادا.

مهندسی مکانیک، دکترا.
    کارشناسی ارشد دانشگاه تهران، معدل 17.90، 6 تا کنفرانس و 2 تا ISI.

زمینه کاری استاد نانو.

موفق باشید.

سلام

من از university of texas at arlington پذیرش دکترا دادم فول فاند، برق.
    کسی هست امسال بره اونجا؟ هر گرایشی لطفاً حتماً میل بزنه به من. ممنون.
    pooria_shams@yahoo.com

سلام بسیار عالی منم شیمی تجزیه ارشد می خونم با معدل 19، لطفا یه کم بیشتر در مورد شرایط پذیرشتون بگید. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)