صفحه 5 از 47 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 462

موضوع: اخبار پذیرش 2009

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

پیش فرض پاسخ : اخبار پذیرش 2009

سلام
    من از CGU رشته مدیریت برای Fall2009 پذیرش گرفتم. مسئول ثبت نام، رئیس دوره و رئیس دپارتمان برام ایمیل زدن و علاوه بر تبریک منو تشویق به Accept کردن (توی مصاحبه تلفنی می گفتن تو بهترین رزومه رو داری). اما هیچکدوم از ایمیل ها اشاره ای به Fund نکردن. آیا باید منتظر نامه Admission باشم؟ آخه گفتن برای ادامه روند ثبت نام زودتر بطور الکترونیکی Accept کنم؟
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    سلام
    من از CGU رشته مدیریت برای Fall2009 پذیرش گرفتم. مسئول ثبت نام، رئیس دوره و رئیس دپارتمان برام ایمیل زدن و علاوه بر تبریک منو تشویق به Accept کردن (توی مصاحبه تلفنی می گفتن تو بهترین رزومه رو داری). اما هیچکدوم از ایمیل ها اشاره ای به Fund نکردن. آیا باید منتظر نامه Admission باشم؟ آخه گفتن برای ادامه روند ثبت نام زودتر بطور الکترونیکی Accept کنم؟
    تبریک

خوب میشه اگر شرایطتون را از قبیل دانشگاه محل تحصیل، نمره تافل و GMAT و معدل رو بگید.

برای فاند هم به نظر من بهشون ایمیل بزنید و بپرسید. انشالله که یک فاند تپل هم بهت میدن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh
    تبریک

خوب میشه اگر شرایطتون را از قبیل دانشگاه محل تحصیل، نمره تافل و GMAT و معدل رو بگید.

برای فاند هم به نظر من بهشون ایمیل بزنید و بپرسید. انشالله که یک فاند تپل هم بهت میدن.
    من لیسانس صنایع از پلی تکنیک با معدل 16.7 ، فوق لیسانس MBA از شریف با معدل 18.7، 6 سال سابقه کار در زمینه های مهندسی و منابع انسانی، تافل iBT 95، (توی مصاحبه گفتن زبانت خوبه بقیه رو هم میای اینجا راه می افتی) Gmat رو هم گفتن لازم نیست. من در زمینه Leadershipe و Change management قراره کار کنم و اونجا هم یک مرکز تحقیقاتی مخصوص این دو زمینه داره. با اساتید هم مذاکره کردم.

من سايت CGU رو نگاه كردم نوشته بود واسه 2009 پذيرش نداريم...براي 2010 فقط داشت...منظور از CGU claermont هست ديگه..؟

خیلی شانس ائردی که بدون GMAT بهت پذیرش تو رشته مدیریت دادن. کارت خیلی درسته. ما که GMAT دادیم و هزار تا مدرک بهشون دادیم هنوز پا در هواییم. خلاصه موفق باشی.

شهرام خان خیلی مخلصیم (حامد)

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram29
    من سايت CGU رو نگاه كردم نوشته بود واسه 2009 پذيرش نداريم...براي 2010 فقط داشت...منظور از CGU claermont هست ديگه..؟
    بله. ولی من اقدام کردم و شد. البته در مکاتبات اولیه اونها از من خواستند برای Spring 2009 اقدام کنم اما من گفتم که این تاریخ برای من زود هست و من Fall 2009رو می خوام و اونها در جواب گفتن اشکالی نداره.
    البته می دونین که دانشگاه Claremont دومین دانشگاه بزرگ آمریکاست که خودش از 7 دانشگاه و کلی مراکز علمی و تحقیقاتی تشکیل شده و هر کدوم از اون 7 تا دانشگاه خودش کلی دانشکده و زیر مجموعه داره. معمولا در اینجور موارد خیلی قوانین کلی حاکم نیست.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh
    خیلی شانس ائردی که بدون GMAT بهت پذیرش تو رشته مدیریت دادن. کارت خیلی درسته. ما که GMAT دادیم و هزار تا مدرک بهشون دادیم هنوز پا در هواییم. خلاصه موفق باشی.
    البته منم Gmat دادم و چوبش به تن من هم خورده. اما خوب خودشون گفتن نمی خواد منهم که نمره ام خوب نبود از خدا خواسته اصلا نمره رو ریپورت نکردم.
    انشاءالله وضعیت شما هم بزودی مشخص میشه. شما حتما دانشگاههای خیلی خیلی بهتر و خوبی پذیرش می گیرید.

من امروز از Manchester واسه PhD مکانیک پذیرش گرفتم - البته نتایج ORS scholarship اخر March مشخص میشه ! چشمم آب نمیخوره به من scholarship تعلق بگیره :'(
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

میبینم که برق سه فازبچه های مدیریتی پریده بااولین ادمیشن

بازم تبریک میگم به mjalali و واقعاً باید بدونیدکه خداعنایت ویژه ای داشته بهتون.GMAT IS CRUCIAL...

به: shahram29 و haagh...

نگران نباشید! به زودی هر دو بایدشیرینی بدین...

آرزوی موفقیت برای همه...

Before the Dawn

Junior Member

من از U of Kentuky , U of Washington برای Master of Construction Mng پذیرش بدون فاند گرفتم.
    هزینه تقریبی 42.000$/Year
    از Michigan , Vanderbilt هم ریجکت شدم. Alberta هم که کلا جواب نداد . گفته بود که اگر بعد از 6-4 هفته جواب نیومد، دپارتمان علاقه ای به پذیرش شما نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)