صفحه 6 از 47 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 462

موضوع: اخبار پذیرش 2009

پیش فرض پاسخ : اخبار پذیرش 2009

نقل قول نوشته اصلی توسط APEX
    من از U of Kentuky , U of Washington برای Master of Construction Mng پذیرش بدون فاند گرفتم.
    هزینه تقریبی 42.000$/Year
    از Michigan , Vanderbilt هم ریجکت شدم. Alberta هم که کلا جواب نداد . گفته بود که اگر بعد از 6-4 هفته جواب نیومد، دپارتمان علاقه ای به پذیرش شما نداره.

42,000 for one year?
    I think all cost and expenses are around 50,000 for two yeas
    If you fail to plan,you plan to fail

Junior Member

متاسفانه خیر. متن زیر رو بخونید. من ازشون سوال کردم. 42000 تا اگر ترم تابستونی نداشته باشید و 56000 تا اگر ترم تابستونی داشته باشید برا ی هر سال.

Complete, sign and return the University of Washington Statement of Financial Ability form certifying you will have US $42,408.00 available for the calendar year 2009-10, the total cost of living expenses for a full year of study is US $56,151.00 for the first year of study at the University of Washington.

http://www.grad.washington.edu/admis...#International

apex:
    یکی از دوستای من بدون فاند رفت به san diego...برای مستر اقتصاد...ترم اول رو شهریه داد اما الان TA شده و شهریه رو هم براش WIAVE کردن.

نمی دونم تا چه حد بشه رو این چیزا حساب کرد...نظر شخصیم اینه که به استادا زنگ بزنید و امکان چنین چیزی رو ازشون بپرسید.البته مشکل ویزا هم هست.
    Before the Dawn

Junior Member

خودم هم به همین فکر هستم. به استادا ایمیل زدم ولی فعلاً که خبری نیست. ریسک این کار هم خیلی بالاست ولی شدنیه. فعلاً که منتظر جواب بقیه دانشگاه ها هستم. توکل بر خدا
    (راستی متشکر از راهنماییتون)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    البته منم Gmat دادم و چوبش به تن من هم خورده. اما خوب خودشون گفتن نمی خواد منهم که نمره ام خوب نبود از خدا خواسته اصلا نمره رو ریپورت نکردم.
    انشاءالله وضعیت شما هم بزودی مشخص میشه. شما حتما دانشگاههای خیلی خیلی بهتر و خوبی پذیرش می گیرید.
    سلام
    شما مستقیم اپلی کردید. یا قبلش با استادی هماهنگ کرده بودید؟

با سلام.

همین الان اولین پذیرش با فاند رو گرفتم: Oregon State University.
    تافل: 617، 7 کنفرانس خارجی، 2 مقاله ISI سابمیت (Submit) شده، یه اختراع و معدل فوق 17.9، مکانیک دانشگاه تهران، برای دوره دکترا (ضمنا GRE 1100)

RA گرفتم، 18600$ stipend، سالی. نمی دونم کافیه یا نه! کسی آماری داره؟

البته قبلش هماهنگ بودیم و یه بار هم استاده باهام تماس گرفته بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmohammad
    با سلام.

همین الان اولین پذیرش با فاند رو گرفتم: Oregon State University.
    تافل: 617، 7 کنفرانس خارجی، 2 مقاله ISI سابمیت (Submit) شده، یه اختراع و معدل فوق 17.9، مکانیک دانشگاه تهران، برای دوره دکترا (ضمنا GRE 1100)

RA گرفتم، 18600$ stipend، سالی. نمی دونم کافیه یا نه! کسی آماری داره؟

البته قبلش هماهنگ بودیم و یه بار هم استاده باهام تماس گرفته بود.
    تبریک می گم ...بدون طوری بت پول میدن که کم نیاری.....
    If you fail to plan,you plan to fail

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط tree
    سلام
    شما مستقیم اپلی کردید. یا قبلش با استادی هماهنگ کرده بودید؟
    سلام
    همونطوری که می دونید تو رشته مدیریت استاد به صورت مستقیم خیلی تعیین کننده نیست. من مستقیم اپلای کردم. وضعیت دقیق مکاتباتم با افراد مختلف این دانشگاه اینجوری بود: شاید برای بعضی ها جالب و یا مورد استفاده باشه:
    من ابتدا با مسئول دوره (Program) ارتباط برقرار کردم و یک سری مکاتبه داشتم. در همین حال استاد مورد نظرم رو که بنیانگزار و رئیس مرکز تحقیقات LeaderShip همونجاست رو شناسایی کردم و چند تا ایمیل هم بین ما رد و بدل شد (بدون درخواستی از طرف من برای پذیرش و صرفا جهت سوال و آشنایی با مرکز و تحقیقات که اتفاقا بعدا در مصاحبه به دردم خورد). سپس با مسئول جذب و پذیرش یک یا دو تا مکاتبه داشتم در مورد دوره مورد نظر و مدارک. بعد مستقیم اپلای کردم قبل از ددلاین و مدارکم رو فرستادم. و مجددا چند بار با مسئول پذیرش هماهنگی برای دریافت مدارک داشتم.
    بعد از تایید دریافت مدارک و بررسی آنها، قرار مصاحبه گذاشته شد و رئیس جذب دوره با من مصاحبه داشت. خبر پذیرش توسط مسئول جذب داده شد و رئیس دپارتمان و مسئول دوره جداگانه ایمیل زدند. فعلا هم به Program Adviser معرفی شده ام برای ادامه فرآیند.
    تا خدا بعد از این چه خواهد.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

سلام
    یک خبر پذیرش برای مدیریتی ها
    یکی از دوستان من برای Fall 2009 دانشگاه پنسیلوانیا برای دکترای مدیریت انرژی پذیرش فول فاند گرفت با Gmat برابر 640
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

سلام
    ببخشید ممنون میشم اگر جواب سوالمو بدین. من از دانشگاه Texas Austin برای PhD پذیرش گرفتم ولی هیچ صحبتی از fund نشده وقتی بهشون email می زنم میگن هنوز تصمیم گیری در مورد fund نشده. این که میگن الکیه آخه میشه اول پذیرش داد بعدا fund رو بررسی کرد و آیا باید منتظر بمونم بهم در مورد fund میل بزنند و آیا در این فاصله باید کاری انجام بدم یا نه؟ بازم ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)