نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: نمونه ایمیل برای رد کردن پیشنهاد استاد در مورد admission

پیش فرض نمونه ایمیل برای رد کردن پیشنهاد استاد در مورد admission

سلام دوستان

من با یک استاد در تماس بودم که اخیرا به من ایمیل زده و خواسته که من اپلای کنم ولی چون از لحاظ رنک دانشگاه کمی پایین هست من می خوام امسال شانس های دیگه امو امتحان کنم و این گزینه را بزارم برای سال بعد !!! الان از شما درخواست دارم یک نمونه ایمیل در این مضمون به من بدید که من به این استاد بفرستم.... ممنون

پیش فرض پاسخ : نمونه ایمیل برای رد کردن پیشنهاد استاد در مورد admission

اگه امسال بگه اپلای کن و شما نکنید، مطمئن باشید دیگه سال دیگه امیدی نیست که دوباره به شما اعتماد کنه. بعدشم رنک اونقدرام مهم نیست. اگه امسال بشه رفت، بهتر از سال دیگست. چه بسا قیمت ارز بره بالاتر و هزینه ها چند برابر بشه، وثیقه ی سربازی بره بالا، تحریم ها شدید تر بشه، اصلا دانشجو نگیرن از ایران، چه می دونم هزار تا اتفاق دیگه ممکنه بیفته. بودجه تحقیقاتیشونم احتمالا از سال دیگه کم بشه چون دیروز اوباما طرح کاهش 85 میلیارد دلاری هزینه های دولتی رو امضا کرد به ناچار. به قول معروف نقدو بچسب نسیه رو....

برای تمام جاهایی که مدنظرتون هست اقدام کنید، همچنین اینجایی که استاده جواب مثبت داده. اگر جای بهتری با شرایط بهتر گرفتید، خیلی محترمانه بگید که آفر بهتری دارید. اونا هم خودشون دانشجو بودن، اگه شخصیت مثبتی داشته باشن، درک میکنن.

ممنون ام دوستان خوبم این دانشگاه که من میگم Utah state University هست که اصلا نسبت به دانشگاه و همچنین ایالت Utah شناختی ندارم ... در کل نظرآخر شما چی هست ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    ممنون ام دوستان خوبم این دانشگاه که من میگم Utah state University هست که اصلا نسبت به دانشگاه و همچنین ایالت Utah شناختی ندارم ... در کل نظرآخر شما چی هست ؟ ممنون

دوست عزیز دانشگاه کلا دانشگاه بدی نیست... نمیدونم رشته تون چیه اما به نظرم اونجور نیست که به خاطر رنگ به راحتی نادیده گرفته بشه...
    اما راجع به سوالتون... من نظرم اینه که اگه امسال جای دیگه ای اپلای کردید خوب یکم صبر کنید تا نتایج اونا ام معلوم بشه بعد تصمیم بگیرید...
    اما اگه تصمیم دارید سال دیگه واسه رنک های بالاتر اپلای کنید ... به نظرم میتونید مسائل مالی رو بهونه کنید و به استاد بگید به خاطر هزینه ها نمیتونم بدون فاند بیام... خدا رو چه دیدید ...شاید فرجی شد و بتون دادن (البته اگه الان نداده باشن ...)

به نظر منم دانشگاه خوبیه. میشناسم کسیو که اونجا باشه و راضی هست. ضمن اینکه رنکشم بد نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Hell

ببین بپیچونیش دیگه سراغت نمیاد! خیالت راحت! می فهمه به نظرت دانشگاه پایین تر از حدته و ممکنه بعدها هوس پیچوندن کنی!

اگه می خوای توی اب نمک بزاریش اقدام کن! اوکی بگیر و بعدش یه ترم دیفر کن و اخر سر تصمیم بگیر وگرنه میپره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)