نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: آیا قبل از فارغ التحصیلی ارشد میشه ریزنمرات رسمی رو گرفت؟

پیش فرض آیا قبل از فارغ التحصیلی ارشد میشه ریزنمرات رسمی رو گرفت؟

سلام. من فقط پایان نامه ارشدم مونده . می خواستم ببینم الان میتونم از دانشگاه (دانشگاه تهران) ریزنمرات رسمی ارشدم رو بگیرم؟ چه مراحلی داره؟
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : آیا قبل از فارغ التحصیلی ارشد میشه ریزنمرات رسمی رو گرفت؟

باید برین ساختمون تحصیلات تکمیلی توی 16 آذر ... اول نصرت ! ...

1. اگه ریز نمرات رو خودتون می خواین بفرستید :

باید نامه این که تعهد ندارین هم ببرین .. یعنی باید اگه روزانه هستید بخرید و اگه هم شبانه هستید تمام وام ها رو تسویه کنید ...

2. اگه فقط ریز نمره می خواین صادر کنند و اصراری ندارین دست خودتون باشه :

کار خاصی نیست ... باید بقیه مدارکتون رو ببرین اونجا و همه رو بذارین توی پاکت دانشگاه و بفرستید ...

( یه فرم باید پر کنید و یه مبلغی هم باید برای صادر شدن ریز نمره بریزین بانک ) ...
    official از non official گرونتره ... و سری اول حدودای 10 تومن و بقیه سری های حدود 2 یا 3 تومنه ...
    یادم نمی آد دقیقش رو !

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

در کل می شه بگیرین ... البته فکر کنم یه تاپیک مربوط به سوالتون هم قبلآ بود ... بهتر بود اونجا سوالتون رو مطرح می کردید ..

موفق باشید

مرسی. والله اون تاپیکو پیدا نکردم. فقط این سوال که من خودم می خوام ریزنمراتو بفرستم ، دانشجوی روزانه هم هستم . منظورتون از خرید چیه؟ اگه خودشون بفرستن این پول خریدو نمی خوان؟
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki
    مرسی. والله اون تاپیکو پیدا نکردم. فقط این سوال که من خودم می خوام ریزنمراتو بفرستم ، دانشجوی روزانه هم هستم . منظورتون از خرید چیه؟ اگه خودشون بفرستن این پول خریدو نمی خوان؟
    من خودم فارغ التحصیل نشدم اما ریز نمراتم رو گرفتم.مشکلی نداره برید همون آموزش کل،توی 16 آذر،طبقه 4 امور دانشنامه ارشد...راهنماییتون می کنن.لازم به خرید مدرک نیست.پولو (هزینه صدور ریزنمرات لاتین) که دادین فیشو می برین همون امور دانشنامه ریز نمراتتون رو می رید از قسمت انفورماتیک پرینت می گیرید،می دین دکتر امضا می کنه،می برید می دید به دبیرخونه طبقه 4 seal میشه تو پاکت میذاره و بعد می رید پایین طبقه اول D.H.L می شه!توضیحات مبسوط و کامل کامل
    Before the Dawn

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اگه بخواین ریزنمره رو به خودتون بدن باید باید بخرین .. اگر خود دانشگاه بفرسته براتون همونطوری که advisor گفت لازم نیست پولی بدین ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir university of Technology

سلام دوستان
    کسی اینجا میدونه برای گرفتن ریز نمرات ارشد (هنوز ارشدم تموم نشده) از امیرکبیر به صورت رسمی میدن یا نه؟ اگر آره هزینه اش چقدره؟
    ممنونم

دوستان یه سوال .
    من میخوام برای spring 2015 اقدام کنم . و میخوام فروردین یا اردیبهشت امتحان زبان بدم . در صورتی که نمرم خوب نشه ( کمتر از مینیموم دانشگاه بیارم ) ، با توجه به اینکه رزرو امتحان زبان به این آسونیا نیست و باید دوباره یکم براش بخونم ، ددلاین های spring و رد خواهم کرد و باید ببندم برای fall .
    حالا من سوالم اینه . الآن این ترم من اگه برم ریز نمراتم رو بگیرم و امتحان زبانمم بد شه و برنامه بیفته برای fall ، و همون ریز نمره ای که این ترم گرفتم و بدم بهشون گیر میدن ؟؟؟ چون اگه برای fall اقدام کنم با همون ریز نمره ی قبلی ( که یعنی این ترم میخوام بگیرم ) در واقع 1 ترم دانشگاه رو که توش بودم و نمره گرفتم رو انگار ترجمه نکرده باشم .

مرسی بابت راهنمایی .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)