صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: مسائل مربوط به ثبت نام در کنفرانس و درخواست ویزا

پیش فرض مسائل مربوط به ثبت نام در کنفرانس و درخواست ویزا

دوستان چون در تاپیک مقاله موضوع مرتبط و جامعی رو پیدا نکردم این موضوع رو ایجاد می کنم تا هم به جواب سوال خودم برسم و هم دوستان دیگه سوالات مریوط رو اینجا مطرح کنن. سوالاتی از قبیل شانس گرفتن ویزا برای ارائه مقاله در کشور X.

من و همسرم یه مقاله یه کنفرانسی در اسپانیا فرستادیم که به صورت پوستر پذیرش شده. این کنفرانس در زمینه نانو، کنفرانس با سابقه ای هست که هم با آکادمیا و هم با صنعت در ارتباطه. چندتا سوال، این اولین ارائه مقاله من در کنفرانس خارجی، ببخشید اگه سوالاتم ابتدایی باشن.

1. شانس گرفتن ویزا از اسپانیا برای ارائه مقاله (مقاله پوستر) برای من (نویسنده دوم) و همسرم (نویسنده اول) چقدره؟
    2. برای این که از طرف کنفرانس دعوت نامه بیاد (برای گرفتن ویزا) باید هر دو پول ثبت نام بدیم؟
    3. آیا این مورد که ما زن و شوهریم (مثله قضایای ویزای ادامه تحصیل) و داریم با هم میریم در گرفتن ویزا تاثی منفی داره؟ (که مثلا بگه اینا دارن میرن که بمونن؟ من و همسرم هر دو همچنان دانشجوییم و من مشکل سربازی دارم که باید وثیقه بزارم تا مهر یکبار خروج رو رو پاسپورتم بگیرم)
    4. کنفرانس 3 روزه مدت ویزا رو چند روزه میدن؟ 2 هفته؟ چون باید بلیط هواپیما رو هم ببریم سفارت میخوام بدونم چند روزه اقامت داشته باشیم؟ قابل قبول نیست که چند روزی هم بعد از کنفرانس کشورشونو بگردیم؟
    5. مدارک اضافی که میتونم با خودم ببرم تا شانس گرفتن ویزا رو زیاد کنه چی ها هستن؟

با تشکر

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه مقاله و ویزا

گفتی تجربه خودمونو هم بگیم ... من مقاله ای داشتم در یه کنفرانس معتبر که خوشبختانه در دبی برگزار میشد و احتیاج به گفتن نیست که واسه گرفتن ویزا مشکلی نبود ... البته من نرفتم و نویسنده دوم رفت ولی حداقل پاسپورتم رو به این بهانه گرفتم ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek

2. برای این که از طرف کنفرانس دعوت نامه بیاد (برای گرفتن ویزا) باید هر دو پول ثبت نام بدیم؟

با تشکر
    اگر هر دو بخواید شرکت کنید حتما" هر دو باید نفری یه پول ثبت نام بدید ... این پول واسه CD , Proceeding, ناهار و قهوه و کیف و ... در سه روز از شما گرفته میشه و حتی شامل پول هتل هم نمیشه ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek

4. کنفرانس 3 روزه مدت ویزا رو چند روزه میدن؟ 2 هفته؟ چون باید بلیط هواپیما رو هم ببریم سفارت میخوام بدونم چند روزه اقامت داشته باشیم؟ قابل قبول نیست که چند روزی هم بعد از کنفرانس کشورشونو بگردیم؟

با تشکر
    اول در مورد پاسپورت بگم ... بستگی داره که از دانشگاه درخواست چند روز رو کرده باشید مثلا تا یه ماه هم میتونید درخواست کنید ... نظام وظیفه و وزارت علوم هم تابع همون زمان هستند ... در مورد ویزا هم زمان دقیقش یادم نیست ولی یه جوری بود که تمام این احتمالاتی که میگید رو شامل میشد ...

دوتا از دوستاي من براي ارائه مقاله (مشتركمون) تو كنفرانس ACM تو اسپانيا ويزا نگرفتن.

كسي در مورد سختگيري/يا راحت بودن ويزاي اسپانيا چيزي ميدونه؟

Junior Member

در مورد امکان گرفتن ویزا برای شرکت در کنفرانس مخصوصا در کشور پرتغال یا سوئیس اگر کسی از دوستان اطلاع دارد لطفا در اختیار بقیه بگذارید.

Junior Member

من برای یک کنفرانس غیر علمی (از طرف یک شرکت بسیار معتبر) به سوئیس دعوت شده بودم. بدون هیچ مشکلی ویزا گرفتم. فقط باید دعوتنامه به سفارت فکس بشه. و اینکه دقیقا به اندازه همون مدتی که در در دعوتنامه نوشته شده بود ویزا دادند.

Junior Member

پیش فرض تهیه ویزا برای کنفرانس تایوان

با سلام
    کنفرانسی در تایوان می باشد و مقاله من مورد قبول واقع شده است . با توجه به اینکه تایوان در ایران سفارت ندارد ، لطفا جهت گرفتن ویزا برای تایوان راهنمایی بفرمائید .

پیش فرض پاسخ : تهیه ویزا برای کنفرانس تایوان

نقل قول نوشته اصلی توسط bbkyawho نمایش پست ها
    با سلام
    کنفرانسی در تایوان می باشد و مقاله من مورد قبول واقع شده است . با توجه به اینکه تایوان در ایران سفارت ندارد ، لطفا جهت گرفتن ویزا برای تایوان راهنمایی بفرمائید .

سلام
    درسته تایوان تو ایران سفارت نداره.منم برای ویزام البته نه برای مقاله، رفتم دبی.هم می تونید برید دبی هم ترکیه.کارکنان دبی خیلی کارکنان خوب و خوش برخوردی بودن.
    اگه سوالی بود در خدمتم.
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه ویزا برای کنفرانس تایوان

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamm67 نمایش پست ها
    سلام
    درسته تایوان تو ایران سفارت نداره.منم برای ویزام البته نه برای مقاله، رفتم دبی.هم می تونید برید دبی هم ترکیه.کارکنان دبی خیلی کارکنان خوب و خوش برخوردی بودن.
    اگه سوالی بود در خدمتم.
    موفق باشید.
    با سلام
    لطفا توضیحات تکمیلی برای اخذ ویزا و رزرو بلیط ( کدام شرکت هواپیمایی ، پرواز از کدام کشور واسط ) بدهید.
    ممنون از راهنماییتون

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)