صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: مسائل مربوط به ثبت نام در کنفرانس و درخواست ویزا

پیش فرض پاسخ : تهیه ویزا برای کنفرانس تایوان

سلام
    برا ویزاتون که باید برید یا دبی یا استانبول.من دبی رفتم.اما همونطور که گفتم دعوتنامه از اقوام داشتم و برا مقاله نبود.من اول ترجمه مدارک داشتم ،چون تو ایرانم سفارت نداشتن باید وزارت امور خارجه ی دبی به عنوان کشور واسط اونا رو تایید می کرد ،بعدم می بردم سفارت تایوان.حالا نمی دونم برا شما چه جوریه!
    برا رفتن به اونجا هم میتونید از همون دبی که هستید،برید چین از اونجا هم برید تایپه.یا بیایید ایران.از اینجا به مالزی از مالزی هم به تایپه.من این یکی رو بهتون پیشنهاد می کنم.به نظرم بهتره.در ضمن بلیطم از ایران_ایر گرفتم.از تایلندم می تونید برید.
    سوالی بود در خدمتم.
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه مقاله و ویزا

سلام. آقا یه سوال دارم. دعوت نامه ای که کنفرانس باید برا سفارت بفرسته برای صدور ویزا، باید فرمت خاصی داشته باشه؟ چه چیزهایی باید توش ذکر بشه؟
    اگه منبع خاصی متن این دعوت نامه رو داره معرفی می کنید؟

باید آرم کنفرانس و اینکه توسط هیئت علمی کنفرانس شما دعوت شده اید و نام و امضای دبیر همایش و آدرس سایت همایش هم باشه ...
    مال من که این طوری بود

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

دعوت نامه ای که کنفرانس می فرسته مثلا برای همون سه روز ویزا میدن یا میشه یک هفته باشه؟ (من برای اسپانیا می خوام)

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    دعوت نامه ای که کنفرانس می فرسته مثلا برای همون سه روز ویزا میدن یا میشه یک هفته باشه؟ (من برای اسپانیا می خوام)
    البته فکر کنم این جواب دیگه به درد شما نخوره اما برای آیندگان باید گفت که بستگی به سفارت داره، اما به طور کلی معمولا هر تعداد روزی که در برگه تقاضای ویزاتون منظور کنید، در همون بازه بهتون ویزا می دن. مثلا من تاریخ برگزاری کنفرانسم از 3 تا 6 سپتامبر بود اما برای 1 تا 10 سپتامبر ویزا گرفتم.

Junior Member

سلام لطفا یه نفر من و راهنمایی کنه خیلی فوریه
    من مقاله ام تو یه کنفرانس پذیرفته شده تو ایتالیا که در تاریخ 14 تا 16 نوامبر برگزار میشه امروز رفتم سفارت فوق العاده شلوغ بود منو که تو راه ندادن ولی با یه نفر از طریق تلفن صحبت کردم که تو سفارت ایتالیا بود میگه باید از هفته دیگه برم تو سایت وقت بگیرم ولی تو سایت نوشته تا 30 اکتبر وقت نداره من باید چیکار کنم و در ضمن ددلاین واریز پول واسه کنفرانس هم تا 30 اکتبر ، اگه پول بریزم و به من ویزا ندن چیکار کنم ؟

با سلام
    برا یه کنفرانس 3 روزه در شهر ونیز ایتالیا با مدارک زیر چقدر شانس گرفتن ویزای 10 روزه شنگن وجود داره:
    1- سند ملکی بنام خودم 2- سند زمین بنام خودم 3- سند ازدواج 4- گواهی اشتغال در آموزش وپرورش به مدت تقریبا 8 سال 4 - دعوتنامه از کنفرانس 5- مدارک مالی به مبلغ 5000000 7- فیش حقوقی به مبلغ 1200000 8- حکم کا ر گزینی به مبلغ 1300000 9- شناسنامه همسر و یک فرزند 10 حالا شاید ساپورت سفر توسط خود کنفرانس 11- رزرو هتل 12- بلیط رفت و برگشت هواپیما به مدت یک ماه و بیمه مسافرتی
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد شرکت در کنفرانس

با عرض سلام وخسته نباشید
    من در workshopی در نیویورک پذیرش شدم با ساپورت مالی. لطفا مرا درمورد گرفتن ویزا راهنمایی کنید.
    باتشکر

Junior Member aren7019 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد شرکت در کنفرانس

سلام

مهمترين چيزي كه لازم داري يك دعوتنامه رسمي از مجري همايش هست براي شما (درج شماره پاسپورتت در دعوتنامه مهمه) كه به سفارت خانه اي كه در اونجا داري اقدام به اخذ ويزا ميكني بفرسته. بعد از اون هم مداركي كه ثابت كنه قصد ماندن و اقامت نداري در آمريكا مثل گواهي كار، بيمه، سند خونه و..... حساب هاي بانكيت هم حتما بايد پر پول باشه تا بفهمن كه تمكن مالي داري به نظرم 50 ميليون خوبه. نظر شخصيمه البته! يه سري مدارك ديگه هم شايد بخوان مثل مدرك تحصيلي و سوابق بيمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ثبت نام در کنفرانس و درخواست ویزا

با سلام

لطفا یه نفر بنده رو راهنمایی کنه که من میخوام یه کنفرانس مربوط به رشته مواد و متالورژی تو دارم اشتات آلمان شرکت کنم اما از اونجایی که مدت اپلای برای ارایه مقاله تموم شده میخوام که فقط بعنوان شرکت کننده حضور داشته باشم
    میخوام ببینم شانس پذیرش برای کسی مثل من بعنوان فقط شرکت کننده وجود داره یا خیر؟
    ویزای من فقط شامل روزهای کنفرانس میشه یا میتونم بیشتر درخواست بدم ؟ و اینکه میگن حتما باید ویزای شینگن داشته باشیم تا بتونیم مدت زمان بیشتری بمونیم صحت داره یا خیر؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)