صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: مسائل مربوط به ثبت نام در کنفرانس و درخواست ویزا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ثبت نام در کنفرانس و درخواست ویزا

با سلام خدمت دوستان عزیزم،
    من در یک پروژه مشترک با دوتا از دانشجویان و یکی از اساتید دانشگاه آریزونای آمریکا بودم. یکی از این دانشجوها که من و اون باهم در این پروژه در ارتباط بودیم اهل کشور چین هستش و پروژمونو به صورت یک ارائه در یک همایشی در چین شرکت داده که من رو هم قراره به عنوان co-speaker دعوت کنن. البته بخاطر اینکه تاریخ همایش یکم عقب افتاده فعلا دعوت نامه رو نفرستادند برای من. چون اولین بارمه خواستم بدونم مراحل گرفتن ویزا از اول به چه صورتیه؟ دانشگاه این وسط چه نقشی داره ؟ کلا باید از اول چیکار کنم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه ویزا برای کنفرانس تایوان

سلام به همه گی من نامه ای از طرف ایتالیا برام ارسال شده مبنی بر ارسال مشخصات و نهایتا ارسال دعوت نامه برای ارایه ی کنفرانس

در یکی از مشخصاتی که از من خواسته شماره ی Vat و Tax هست من متوجه ی این دو عبارت نشدم اگر منظورش مالیات بر ارزش افزوده هست من این شماره را از کجا بیارم آیا مهم است یا خیر ؟؟؟ متن نامه هم به این صورت :

Please select between 2 options:OPTION 1:If you would like to get the invoice issued to your name, please send us the following information:

4. VAT or TAX number of the participant:_______________________________

OPTION 2:If you would like to get the invoice issued to your College, Faculty, Institution, please send us the following information:

4. VAT or TAX number of the College, Faculty, Institution: _______________________________

من تازه فارغ التحصیل شدم و گزینه ی یک را انتخاب کردم اما این Vat , Tax من نفهمیدم که از کجا براشون بیارم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر از شما

Junior Member

درود به عزیزان
    اول از همه ممکنه بفرمایید برای شرکت در یه کنفرانس خارجی چه مراحل و کارهایی رو قدم به قدم باید انجام داد؟
    چه مدارک و ساپورتهایی لازمه؟
    همسرم در کانادا یه کنفرانس رو برای ژوین2016 انتخاب کردن و الان دارن روی مقالش کار می کنن و از الان 9 ماه وقت دارن!
    آیا به من هم وبزا میدن که با هم بریم؟ ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام

من میخوام تو یک کنفرانس در سانفرانسیسکو امریکا به عنوان listener یا شنونده شرکت کنم و هیچ مقاله ای هم اریه ندادم، آیا سفارت آمریکا به من ویزا میده یا نه/.؟ خواهشا دوستان اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه متشکرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام

من میخوام تو یک کنفرانس در سانفرانسیسکو امریکا به عنوان listener یا شنونده شرکت کنم و هیچ مقاله ای هم اریه ندادم، آیا سفارت آمریکا به من ویزا میده یا نه/.؟ خواهشا دوستان اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه متشکرم.

با سلام
    یک خلاصه مقاله برای یک کنفرانس در بارسلونا فرستادم که خودم نفر اول و ارایه دهنده هستم و همسرم نفر 4 هست .
    در مراحل ثبت نام و پرداخت پولی ذکر شده که برای ویزا به من برگه درخواست ویزا یا یک چنین چیزی برای ارایه ب سفارت داده میشه .
    ایا همسرم میتونه بدون ثبت نام و پرداخت پول ویزای شینگن بگیره ؟
    اعلام نتایج داوری حدودا اواسط اذر ماه 95 میاد و کنفرانس در اواسط بهمن 95 برگزار میشه . به نظر شما برای پرداخت پول عجله نکنم و صبر کنم . یعنی امکان انجام کارهای ویزا و سفارت در این فاصله ی ذکر شده امکان پذیره ؟ و ایا من میتونم برای همسرم شینگن بگیرم با این بهانه که همسرم ه و اسمش توی مقاله هست اما توی کنفرانس ثبت نام پولی نکرده ؟ ( در اصل الزامی نداره تمامی نویسنده ها ثبت نام کنن)
    و این ویزا چند روزه است ؟ و مدت زمان موندن رو باید درخواست بدم ؟ ( جایی در کنفرنس به این اشاره نشده ) با توجه به اینکه نزدیک پااین سال میشه امکان موندن در اسپانیا و گشتن وجود داره ؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه مقاله و ویزا

میشه بپرسم آیا دانشگاه حتما باید هزینه اقامت در شهر کنفرانس رو بده یا این به عهده خود شخص سرکت کنند هست ؟

Junior Member

سلام
    برای شرکت در کنفرانسی که در آمریکا برگزار میشه، چقدر شانس در گرفتن ویزا داریم؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    من برای کنفرانسی مقالم رو فرستادم
    . هنور نتابجش اعلام نشده. پول هم واریز نگردم
    ولی الان پشیمان شدم از شرکت در این کنغرانس. اگه ایمیل بزنم بگم ک نمیخوام شرکت کنم مشکلی پیش میاد؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    من برای کنفرانسی مقالم رو فرستادم
    . هنور نتابجش اعلام نشده. پول هم واریز نگردم
    ولی الان پشیمان شدم از شرکت در این کنغرانس. اگه ایمیل بزنم بگم ک نمیخوام شرکت کنم مشکلی پیش میاد؟
    سلام نه مشکلی پیش نمی آید. در هر صورت رجیستر نکنید که مقالتون را در پروسدینگ کنفرانس چاپ نمی کنند. ولی اگر مطمین هستید از همین الان ایمیل بزنید و انصراف دهید تا برنامه ریزیهای آنها هم بهم نخورد.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)