سلام
در مورد حساب بانکی فکر نمیکنم که بتونین از ایران باز کنید و البته باز کردن حساب از ایران کمکی هم بهتون نمیکنه چون کاری باهاش نمیشه کرد کار وقت گیری هم نیست که بگین مثلا از ایران انجام بدم که کارا جلو بیفته- خیلی فرق نمیکنه تو کدوم بانک حساب داشته باشید چون اگر اسکالر شیپ داشته باشید براتون به هر بانکی باشه میریزن- من با ان ای بی دارم و بد نیست و همینحا بعد از اومدن باز کردم- بیشتر به این توجه کنید که کدوم بانک ای تی ام های بیشتری داره که اگر خواستید پول بگیرید در به در نشید. برای باز کردن جساب ازتون پاسپورت و آدرس محل سکونت میخوان که اگر نداشته باشید نمیشه همینطور بابد تی اف ان هم بدید.
در مورد مدارک دانشگاه از من هیچ چیز نخواست فقط یک فرم رو پر کردم و تموم - البته دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه ولی از من نه مدارک خواستن و نه آیلتز - فقط چون کپی اقامت رو موقع فرستادن مدارک نذاشته بودم و مدارکم ناقص بود ازم خواستن که اونو بهشون بدم - ولی همیشه سعی کنید ترجمه مدارک رو با خودتون داشته باشید اکر ترجمه رو ندارید اصل رو بیارید که اگر گیر کردید همینجا بدید ترجمه کنن - آیلتز هم اگر همراتون نیست مهم نیست اگر چه میتونین تو تهران کپی برابر اصل بگیرید - ببرید پیش مترجم ناتی و بدید براتون کپی رو مهر بزنه