صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: بیان تجربیات مربوط به بعد از ورود به دانشگاه های استرالیا- ثبت نام و دوران تحصیل

پیش فرض پاسخ : بیان تجربیات مربوط به بعد از ورود به دانشگاه های استرالیا- ثبت نام و دوران تحص

سلام دوستان .کسی هست که دانشجوی Macquarie Universityباشه؟! یا اینکه کسی میشناسید اونجا که بتونه به من کمک کنه ؟ من دارم از اونجا پذیرش PhDمیگیرم وهیچ اطلاعات وهیچ کس رو اونجا ندارم .
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : بیان تجربیات مربوط به بعد از ورود به دانشگاه های استرالیا- ثبت نام و دوران تحص

حتما داره، پول بلیط رو هم برای یک نفرو همراهش میدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط pary_p نمایش پست ها
    سلام. ببخشید می خواستم بدونم پول بورس IPRS شامل یه مقدار پول خاص هست و بیمه دیگه؟ آیا تسهیلات دیگه ای برای دانشجوهای بورس قائل هستند یا نه؟ مثلا شنیدم بعضی جاها پول هواپیما رو هم میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط pary_p نمایش پست ها
    سلام. ببخشید می خواستم بدونم پول بورس IPRS شامل یه مقدار پول خاص هست و بیمه دیگه؟ آیا تسهیلات دیگه ای برای دانشجوهای بورس قائل هستند یا نه؟ مثلا شنیدم بعضی جاها پول هواپیما رو هم میدن.
    بورس IPRS ی که من گرفتم پول هواپیما رو نمیدن. پول بورس هم معمولا شامل living cost ،tuition fee هست و بیمه درمانی رو هم پوشش میده

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    احساس میکنم سوالم نزدیک این تاپیک باشه
    بعد از اولین ورود به استرالیا...آیا در فرودگاه مدرکی برای ما صادر میشه برای ارائه به دانشگاه
    مثلا د رکانادا در فرودگاه استادی پرمیت صادر میشه که باید برای ثبت نام حضوری بدهیم به دانشگاه...اینجا چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-امیرکبیر

دوستان سلام

من دانشگاه unsw برای دکترا پذیرش دارم. موقع اپلای من مدرک موقت و ریز نمرات رو با مهر ناتی فرستادم. توی دانشگاه اگر مدارک رو خواستن همون ترجمه های ناتی مدرک موقت قبوله یا حتما باید اصل مدارکمو آزاد کنم از دانشگاه؟؟

دوستان بعد ازينكه وارد استراليا شديم چه مدارك تحصيلي و شناسايي لازم هست كه از ايران با خودمون داشته باشيم؟ مثلا اصل مدرك فوق يا ليسانس يا فقط ترجمه هاش؟ يا مثلا كارت ملي يا شناسنامه عقدنامه؟ وسايلي كه مورد نياز ميشه چيا هستند؟ اگه كسي تجربه داره يه راهنمايي بكنه

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    احساس میکنم سوالم نزدیک این تاپیک باشه
    بعد از اولین ورود به استرالیا...آیا در فرودگاه مدرکی برای ما صادر میشه برای ارائه به دانشگاه
    مثلا د رکانادا در فرودگاه استادی پرمیت صادر میشه که باید برای ثبت نام حضوری بدهیم به دانشگاه...اینجا چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

خیر مدرکی صادر نمیشه در فرودگاه.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme_abbasi نمایش پست ها
    دوستان بعد ازينكه وارد استراليا شديم چه مدارك تحصيلي و شناسايي لازم هست كه از ايران با خودمون داشته باشيم؟ مثلا اصل مدرك فوق يا ليسانس يا فقط ترجمه هاش؟ يا مثلا كارت ملي يا شناسنامه عقدنامه؟ وسايلي كه مورد نياز ميشه چيا هستند؟ اگه كسي تجربه داره يه راهنمايي بكنه

دانشگاه از من هیچ چیز نخواست!

فقط پاسپورت.
    اما شاید برای کارای دیگه مدارک دیگه به دردتون بخوره.

من دانشگاه سیدنی تحصیل می کنم.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

سلام

ممنون از پاسختون. البته من سوالم كلا در مورد مدارك مورد نياز طي سه چهار سال تحصيلي هست كه تو استراليا هستيم نه فقط دانشگاه. براي زندگي كار درس. ميخوام ببينم اصلشو با خودم بيارم يا ترجمه شده شو. اونجا دارالترجمه فارسي هست كه مدارك رو ترجمه انگليسي كنه؟ بعدشم اگه مدارك استراليا ترجمه شه ديگه مهر دادگستري و امور خارجه ايران رو نداره ايا در اينصورت براي كشور استراليا معتبر هست؟ مثلا براي كار پيدا كردن يا مثلا اقامت اقدام كردن؟ يا بايد بيايم از ايران ترجمه كنيم؟ و اگه اصل مدارك رو ايران بذاريم بهتره ؟ بعدا خانواده ترجمه شده شو برامون پست كنن
    يه سوال ديگه هم داشتم در مورد موبايل و لب تاپ. از ايران با خودم لب تاپ بيارم يا قيمتش اونجا اروزنه و از استراليا بخرم؟ چون هم گوشيم هم لب تاپم باطريهاشون ضعيف شده ميخوام نو بگيرم. من دنبال mac book و اپل هستم. به لحاظ گرانتي كه ميدونم استراليا بهتره. از نظر قيمت چطور؟ قيمتها با ايران يكيه يا هر چند وقت يكبار اپ استور off ميگذاره؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme_abbasi نمایش پست ها
    سلام

ممنون از پاسختون. البته من سوالم كلا در مورد مدارك مورد نياز طي سه چهار سال تحصيلي هست كه تو استراليا هستيم نه فقط دانشگاه. براي زندگي كار درس. ميخوام ببينم اصلشو با خودم بيارم يا ترجمه شده شو. اونجا دارالترجمه فارسي هست كه مدارك رو ترجمه انگليسي كنه؟ بعدشم اگه مدارك استراليا ترجمه شه ديگه مهر دادگستري و امور خارجه ايران رو نداره ايا در اينصورت براي كشور استراليا معتبر هست؟ مثلا براي كار پيدا كردن يا مثلا اقامت اقدام كردن؟ يا بايد بيايم از ايران ترجمه كنيم؟ و اگه اصل مدارك رو ايران بذاريم بهتره ؟ بعدا خانواده ترجمه شده شو برامون پست كنن
    يه سوال ديگه هم داشتم در مورد موبايل و لب تاپ. از ايران با خودم لب تاپ بيارم يا قيمتش اونجا اروزنه و از استراليا بخرم؟ چون هم گوشيم هم لب تاپم باطريهاشون ضعيف شده ميخوام نو بگيرم. من دنبال mac book و اپل هستم. به لحاظ گرانتي كه ميدونم استراليا بهتره. از نظر قيمت چطور؟ قيمتها با ايران يكيه يا هر چند وقت يكبار اپ استور off ميگذاره؟
    ممنون
    s

salam ta jaie ke be zehneton mirese asle madareke tahsilio ba khodeton dashte bashid az jomle rize nomarato injor chizaro
    hatman tarjomehaye madareketono anjam bedid ghabl az omadan chon ham az nazare zaman va ham poli be sarfetare
    govahinameye ranandegi
    shenasname
    karte meli (age kari be sefarat dashtid lazeme
    age madarek inja tarjome beshe mohre naati dare ke kaaafi hast
    age ghasde kharide laptop darid inka ba gheymate khob va keyfiate khob mishe kharid
    gheymata taghriban yekie ya toye bazi az mavared arzoontar

bazam age soali bod dar khedmatam

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)