صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58

موضوع: حداقل های پذیرش در یک دانشگاه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض حداقل های پذیرش در یک دانشگاه

با سلام

در تعدادی از دانشگاه هایی که اپلای کردم ، Oral Comprehensive Exam for Doctoral Candidacy به عنوان یکی از مواردلازم پذیرش ذکرشده. کسی

ازدوستان دراین زمینه اطلاعات یا تجربه ای داره؟

باتشکر

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : حداقل های پذیرش در یک دانشگاه

به احتمال خیلی خیلی زیاد شما PhD Requirements رو نگاه کردید نه PhD Admission Requirements. این چیزی که شما گفتید امتحان جامع دکتراست که معمولا یکی دو سال بعد از شروع دوره‌ی دکترا داده می‌شه و دانشجو تبدیل به PhD Candidate می‌شه. اگر لینکی که این موضوع رو نوشته بفرستید دقیق‌تر می‌شه گفت که این جزو موارد لازم برای گرفتن پذیرش بوده یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    به احتمال خیلی خیلی زیاد شما PhD Requirements رو نگاه کردید نه PhD Admission Requirements. این چیزی که شما گفتید امتحان جامع دکتراست که معمولا یکی دو سال بعد از شروع دوره‌ی دکترا داده می‌شه و دانشجو تبدیل به PhD Candidate می‌شه. اگر لینکی که این موضوع رو نوشته بفرستید دقیق‌تر می‌شه گفت که این جزو موارد لازم برای گرفتن پذیرش بوده یا نه.
    درقسمت deadline نوشته شده :
    http://grad.arizona.edu/academics/de...for-graduation

ApplyAbroad Champion

همون طور که حدس زدم شما به قسمت درستی مراجعه نکردید. این لینکی که فرستاده‌اید deadline for graduation هست نه admission deadline.

Junior Member

اگر منظورتان امريكا يا كانادا است حد اقل نمره تافل 80 ibt و يا 550 pbt , داشتن نمره ازمون gre , gmat بسته به رشته مورد نظر
    حداقل معدل كل 12 بسته به دانشگاه
    نوشتن cv ,, SOP
    حداقل داشتن 2 عدد Recommendation
    كمي صبر و انگيزه

Junior Member

[QUOTE=ali445;673132]اگر منظورتان امريكا يا كانادا است حد اقل نمره تافل 80 ibt و يا 550 pbt , داشتن نمره ازمون gre , gmat بسته به رشته مورد نظر
    حداقل معدل كل 12 بسته به دانشگاه
    نوشتن cv ,, SOP
    حداقل داشتن 2 عدد Recommendation
    كمي صبر و انگيزه[/QUOTE

دانشگاهی در کالیفرنیا می شناسید که با این شرایط (بیشتر منظورم معدل کل 12 هستش) پذیرش بده؟ ممنون میشم...

Junior Member

با سلام
    The required minimum scores are:
    TOEFL: 80 for internet (iBT) and 550 for paper test
    MELAB: 77
    IELTS: 6
    An applicant whose TOEFL (internet based iBT) test score below is 92; (paper-based) test score is below 580; IELTS score below 7; or MELAB below 82 must take an English assessment test upon arrival. Depending on your score you may need to register for any recommended English as a Second Language (ESL) courses in the first semester you are enrolled.
    این روتو سایت دانشگاه نوشته ، آخرش نفهمیدم با آیلتس 6.5 میتونم اپلای کنم یا نه؟ کسی میتونه کمک کنه؟ این ESLچیه؟
    البته ثبت نام کردم واسه آیلتس دارم میخونم که 7 بیارم اما میترسم به ددلاینش نرسه

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط rez_918 نمایش پست ها
    با سلام
    An applicant whose TOEFL (internet based iBT) test score below is 92; (paper-based) test score is below 580; IELTS score below 7; or MELAB below 82 must take an English assessment test upon arrival. Depending on your score you may need to register for any recommended English as a Second Language (ESL) courses in the first semester you are enrolled.
    این روتو سایت دانشگاه نوشته ، آخرش نفهمیدم با آیلتس 6.5 میتونم اپلای کنم یا نه؟ کسی میتونه کمک کنه؟ این ESLچیه؟
    درود
    دوست من این معنیش اینه که با نمره شما اگر پذیرفته شدید وقتی رسیدید یه آزمون زبان میگیرن ازتون و در صورت نیاز شما باید یه دوره پیش نیاز زبان رو بگذرونید.

شاد باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تبریز مکانیک-ساخت و تولید

حداقل های دانشگاه METU و ITU ترکیه چیا هستن؟(برا کارشناسی ارشد)در مورد معدل هم بگین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rez_918 نمایش پست ها
    با سلام
    ESL یک موسسه و متد آموزشی زبان انگلیسی هستش که دانشگاه داره اون رو بهت پیشنهاد میکنه

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)