صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: حداقل های پذیرش در یک دانشگاه

پیش فرض پاسخ : حداقل های پذیرش در یک دانشگاه

دوستان کسی می دونه که میشه بدون داشتن نمره زبان اپلای کرد یا نه ؟ مثلا الان اپلای کنیم و بعد نمره تافل و ایلس و ارائه بدیم.ممنون.

Junior Member

سوال کوچیکی دارم از دوستانی که اطلاعات دارن در مورد وضعیت تحصیلی. من لیسانس نرم افزار با معدل 12/51 هستم و 3 سال سابقه کار با بیمه.حالا میفرمایید من زبان بخونم رو مقالم کار کنم به خاطر کمبود معدل و تحصیلی اقدام کنم با داشتن نمره مناسب زبان؟؟یا اگر امیدی نیست به تحصیلی، همین الان بیخیال مقاله بشم و برم دنبال مهاجرت متخصص؟؟ با تشکر از راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_shad نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه که میشه بدون داشتن نمره زبان اپلای کرد یا نه ؟ مثلا الان اپلای کنیم و بعد نمره تافل و ایلس و ارائه بدیم.ممنون.
    بله که میشه! اصلا بعضی از دانشگاهها در ازای نداشتن نمره ازمونهای بین المل به شما پذیرش کاندیشنال میدن- به این معنی که شما باید در اون دانشگاه کلاس زبان برید.
    برای یک سری دانشگاهها هم میتونید اپلای کنید و بعد نمرتون رو براشون بفرستید. خیلی از دانشگاهها با دانشجوها در این زمینه همکاری میکنن. خیالتون راحت.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedhot نمایش پست ها
    سوال کوچیکی دارم از دوستانی که اطلاعات دارن در مورد وضعیت تحصیلی. من لیسانس نرم افزار با معدل 12/51 هستم و 3 سال سابقه کار با بیمه.حالا میفرمایید من زبان بخونم رو مقالم کار کنم به خاطر کمبود معدل و تحصیلی اقدام کنم با داشتن نمره مناسب زبان؟؟یا اگر امیدی نیست به تحصیلی، همین الان بیخیال مقاله بشم و برم دنبال مهاجرت متخصص؟؟ با تشکر از راهنمایی شما

اگر نگران معدل هستید که براتون چندان مشکلی ایجاد نمیکنه!
    فقط شانس شما رو برای گرفتن fund و دیگر کمک هزینه های تحصیلی کم میکنه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    اگر نگران معدل هستید که براتون چندان مشکلی ایجاد نمیکنه!
    فقط شانس شما رو برای گرفتن fund و دیگر کمک هزینه های تحصیلی کم میکنه!

با تشکر از جواب شما .هزینه ها مهم نیست .فقط میخواستم ببینم میتونم برای تحصیلی اقدام کنم یا نه ؟؟؟مقاله نیاز هست یا نه؟؟ چون من نمیدونم کسی با شرایط من رفته یا نه آخه هیچ کسی رو اون ور ندارم .واقعا سر دو راهی گیر کردم و منتظر راهنمایی شما دوستان هستم .با تشکر

با تشکر از جواب شما .هزینه ها مهم نیست .فقط میخواستم ببینم میتونم برای تحصیلی اقدام کنم یا نه ؟؟؟مقاله نیاز هست یا نه؟؟ چون من نمیدونم کسی با شرایط من رفته یا نه آخه هیچ کسی رو اون ور ندارم .واقعا سر دو راهی گیر کردم و منتظر راهنمایی شما دوستان هستم .با تشکر
    بله که میتونید.. درمورد شرایط دانشگاهای مختلف سرچ کنید و هرکدوم با توجه به شرایطتون براتون مناسب تر هست رو انتخاب کنید. مواردی مثل مقاله معمولا جزء شرایط اولیه پذیرش نیستند ولی موضوع این هست که هر چه رزومه خودتون رو کامل تر کنید و خودتون رو دانشجوی درس خوان و فعال تری نشون بدید شانس پذیرش گرفتن و بعد از اون ایشالا ویزا گرفتنتون رو بیشتر میکنید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    دانشگاه هایی که نمرات زبان نخوان یا پذیرش کاندیشنال ممکنه در زمان ویزا برای شما دردسر ایجاد کنند چون به آفیسر القا میشه شما حتی نتونستید نمره زبان بگیرید و فقط هدف به هر نحوی رفتنه.
    ضمن اینکه با این شرط انتخاب های شما بسیار محدود میشه. طبق تجربه عرض میکنم به ندرت دیدم دانشگاهی این شرط رو داشته باشه پس قبل از هر اقدامی خودتون کامل سرچ کنید و بیبیند در رشته شما چند دانشگاه این وضعیت رو دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_shad نمایش پست ها
    سلام
    معدل لیسانس شما آیتم اساسی پذیرش هست. خیلی از دانشگاه در کانادا یا آمریکا شرط معدل دارند و شما اگر اون شرط رو نداشته باشید مدارک به کل رد میشه و حتی به دست دپارتمانتون نمیرسه. برای هر دانشگاه کامل سایت رو بخونید اگر شرط معدل داشت با آفیسشون تماس بگیرید و بپرسید معدل شما مشکل زا خواهد بود یا نه. درجه سخت گیری فرق داهر برخی ممکنه به خاطر اپلیکنت های محدود بپذیرند و برخی برخورد خیلی سختگیرانه دارند و به هیچ وجه. سوابق کاری روی پذیرش اثری ندارد. شاید فقط بتونه جلب نظر استاد رو کنه که مرحله بعد از اخذ پذیرش هست. اگر نمرات زبان عالی و مقاله داشته باشید شانستون به مراتب افزایش خواهد داشت با استادی که در زمینه کار شما فعاله تماس داشته باشید و قابلیت های خودتون رو نشون بدید. نهیاتا گزینه مهاجرت رو در کنار این روش داشته باشید ضرری متوجه شما نخواهد بود خصوصا که 3 سال سابقه کار دارید.
    ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه هایی که نمرات زبان نخوان یا پذیرش کاندیشنال ممکنه در زمان ویزا برای شما دردسر ایجاد کنند چون به آفیسر القا میشه شما حتی نتونستید نمره زبان بگیرید و فقط هدف به هر نحوی رفتنه.
    ضمن اینکه با این شرط انتخاب های شما بسیار محدود میشه. طبق تجربه عرض میکنم به ندرت دیدم دانشگاهی این شرط رو داشته باشه پس قبل از هر اقدامی خودتون کامل سرچ کنید و بیبیند در رشته شما چند دانشگاه این وضعیت رو دارند.

سلام
    معدل لیسانس شما آیتم اساسی پذیرش هست. خیلی از دانشگاه در کانادا یا آمریکا شرط معدل دارند و شما اگر اون شرط رو نداشته باشید مدارک به کل رد میشه و حتی به دست دپارتمانتون نمیرسه. برای هر دانشگاه کامل سایت رو بخونید اگر شرط معدل داشت با آفیسشون تماس بگیرید و بپرسید معدل شما مشکل زا خواهد بود یا نه. درجه سخت گیری فرق داهر برخی ممکنه به خاطر اپلیکنت های محدود بپذیرند و برخی برخورد خیلی سختگیرانه دارند و به هیچ وجه. سوابق کاری روی پذیرش اثری ندارد. شاید فقط بتونه جلب نظر استاد رو کنه که مرحله بعد از اخذ پذیرش هست. اگر نمرات زبان عالی و مقاله داشته باشید شانستون به مراتب افزایش خواهد داشت با استادی که در زمینه کار شما فعاله تماس داشته باشید و قابلیت های خودتون رو نشون بدید. نهیاتا گزینه مهاجرت رو در کنار این روش داشته باشید ضرری متوجه شما نخواهد بود خصوصا که 3 سال سابقه کار دارید.
    ارادت
    ایا پذیرش کاندیشنال توی I-20 ذکر میشه؟؟
    از چه لفظی در I-20 استفاده میکنند؟ دقیقا مینویسند کاندیشنال؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    مال چند نفری رو که دیدم ذکر شده. هر دانشگاه بسته به سیاستش صادر میکنه.برخی هم بودند که براشون ذکر نشده بود و فقط تو نامه ادمیشن داشتند.الان عبارت دقیقش یادم نیست اما مضمونش این بوده که ایشون به شرط میان و باید حداقل نمره زبان رو بیارند. اتفاقا یکی از دسوتان نزدیکمون بود که رفت عشق آباد و درجا رد شد. چون پذیرشش کاندیشنال زبان بود و رنک دانشگاه مناسب نبود سن ایشونم بالای 30 بود که همه شواهد نشون میداد قصد تحصیل نداره. کلا نمره زبان بالا که فاند TA هم منجر شه علاوه بر اینکه تا حدی برای آفیسر قابل تحسینه اطمینان بخشه که شما توانمندی حتی با وجود معدل پایین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    ایا پذیرش کاندیشنال توی I-20 ذکر میشه؟؟
    از چه لفظی در I-20 استفاده میکنند؟ دقیقا مینویسند کاندیشنال؟؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    مال چند نفری رو که دیدم ذکر شده. هر دانشگاه بسته به سیاستش صادر میکنه.برخی هم بودند که براشون ذکر نشده بود و فقط تو نامه ادمیشن داشتند.الان عبارت دقیقش یادم نیست اما مضمونش این بوده که ایشون به شرط میان و باید حداقل نمره زبان رو بیارند. اتفاقا یکی از دسوتان نزدیکمون بود که رفت عشق آباد و درجا رد شد. چون پذیرشش کاندیشنال زبان بود و رنک دانشگاه مناسب نبود سن ایشونم بالای 30 بود که همه شواهد نشون میداد قصد تحصیل نداره. کلا نمره زبان بالا که فاند TA هم منجر شه علاوه بر اینکه تا حدی برای آفیسر قابل تحسینه اطمینان بخشه که شما توانمندی حتی با وجود معدل پایین.
    راستشمن واسه چندتا دانشگاه پذیرش دارم. تافل دادم و همه دانشگاه ها نمره ام رو قبول کردند. از شانس من یکی از دانشگاهها که انتخابش کردم که با i-20 اش برم سفارت چون نمره ریدینگم به جای اینکه 25 باشه 21 بود دانشگاه برام نوشه که
    English instruction will be given at school.
    من تعریف از خود نباشه بسیار به انگلیسی مسلط هستم!
    روی i-20 دانشگاههای دیگه ام هم نوشته شده که language proficiency دارم جز همین یکی! اونم به خاط چند نمره پایین تر از چیزی که دانشگاه میخواد!
    حالا آفیسر رو چه جوری متقاعد کنم که واقعا مشکلی از این جهت ندارم؟
    به نظر شما I-20 های دیگه ای که دارم رونشونشون بدم تا قانع بشن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)