صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: راههای کمک به هموطنان برای زندگی بهتر مثل قبل از اپلای یا مهاجرت به کانادا

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

پیش فرض پاسخ : راههای کمک به هموطنان برای زندگی بهتر مثل قبل از اپلای یا مهاجرت به کانادا

تنها راهش به نظرم این هست که توی اجتماع باشید. آشنا و دوست توی محیط جدید پیدا کنید. حالا چه از طریق فعالیت های ورزشی، چه فرهنگی و چه تحصیلی.
    خیلی خودتون رو محدود به نژاد و اصالت آدمها هم نکنید. سعی کنید با آدمهایی با پیشینه های مختلف در تماس باشید.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راههای کمک به هموطنان برای زندگی بهتر مثل قبل از اپلای یا مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    تنها راهش به نظرم این هست که توی اجتماع باشید. آشنا و دوست توی محیط جدید پیدا کنید. حالا چه از طریق فعالیت های ورزشی، چه فرهنگی و چه تحصیلی.
    خیلی خودتون رو محدود به نژاد و اصالت آدمها هم نکنید. سعی کنید با آدمهایی با پیشینه های مختلف در تماس باشید.
    اینی که فرمودید مفیده ولی راهی برای کمک به هموطنان نیست. من شخصا همین فروم رو بسیار مفید دیدم.

Senior Member mehran23 آواتار ها

بنظرم بهترين راه كمك انعكاس مشكلات در فضاهايي مشابه اينجا و ارايه راهكارهاي منطقي توسط دوستان حاضر در فروم هست.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من هنوز مهاجرت نکردم وبعد از چند سال بهتره بگم موفق نشدم.حالا میخوام از طریق استان منیتوبا اقدام کنم و به یک نفر ایرانی احتیاج دارم که معرف باشن ولی هیچ گونه مسؤلیتی برای ایشون نخواهد داشت,لطفا اگر کسی میتونه و ساکن استان منیتوباس به من کمک کنه
    ببخشید اگه موضوع کمی بیربطه ولی جایی رو مرتبط پیدا نکردم,در هر صورت به کمک هموطنام احتیاج دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nozhat نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من هنوز مهاجرت نکردم وبعد از چند سال بهتره بگم موفق نشدم.حالا میخوام از طریق استان منیتوبا اقدام کنم و به یک نفر ایرانی احتیاج دارم که معرف باشن ولی هیچ گونه مسؤلیتی برای ایشون نخواهد داشت,لطفا اگر کسی میتونه و ساکن استان منیتوباس به من کمک کنه
    ببخشید اگه موضوع کمی بیربطه ولی جایی رو مرتبط پیدا نکردم,در هر صورت به کمک هموطنام احتیاج دارم
    منظورتون از اینکه هیچ مسئولیتی نخواهد داشت چیه؟ لینک زیر فرمی است که معرف باید برای اپلیکیشن شما پر کند. نه فقط باید کامل ارتباطش با شما را از قدیم شرح بدهد بلکه باید تضمین کند که چطورشما را در جاافتادن، خانه پیدا کردن، کار گرفتن و غیره کمک خواهد کرد. اینها همه مسئولیت معرف است.

http://www.immigratemanitoba.com/wp-...ent-plan-2.pdf

یه مورد کمک همینه که دوستان این فروم سوالات همدیگر را جواب میدهند و همفکری میکنند.من خودم بسیاری از سوالات و ابهاماتم را با همکاری اعضای فروم حل کردم.با تشکر از همه
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

سلام. من و همسرم یکی دو سالی هست که مونترال هستیم البته دانشجو. اگه کمکی از دستمون بر بیاد خوشحال میشیم انجام بدیم. فقط اینکه پیغام خصوصی بدین که من متوجه بشم چون اینجا رو زیاد چک نمیکنم.

Junior Member trojan99 آواتار ها

من به عنوان یک پیشنهاد توصیه میکنم چند نفر جمع بشوند و از اطاعات موجود در این فروم یک فایل درست بکنند و اون فایل رو در اختیار همه قرار بدن که دیگه الزم نباشه هر کسی به تنهایی بخواد بشینه کل مطالب رو بخونه من خودم هم حاضر به همکاری در این زمینه هستم
    فکر میکنم خیلی در وقت افراد صرفه جویی کنه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)