صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: دانشگاه های رایگان سوئد که انگلیسی زبان هستند.

پیش فرض دانشگاه های رایگان سوئد که انگلیسی زبان هستند.

با سلام به دوستان عزیز:
    اگه ممکنه دانشگاه های رایگان سوئد که به زبان انگلیسی تدریس میکنند را نام ببرید

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های رایگان سوئد که انگلیسی زبان هستند.

من فکر نمی کنم هنوز سوئد دانشگاه مجانی برای غیر اروپایی ها داشته باشه! از 2011 به بعد قانون شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Defender نمایش پست ها
    من فکر نمی کنم هنوز سوئد دانشگاه مجانی برای غیر اروپایی ها داشته باشه! از 2011 به بعد قانون شده.
    کلا" در کشورهای اروپایی بویژه آلمان و سوئد (که گفتید سوئد احتمالش کمه) کدام یک در مقطع فوق رایگان هستند؟

ببنید البته رشته با رشته متفاوته. من برای فوق مدیریت دنبال دانشگاه بودم. حتی تو گرایش های مختلف این تفاوت وجود داره... یعنی یه گرایش پولی و دیگری مجانیه. من راجع به آلمان نمی دونم. این که گفتم سوئد از سال 2011 تحصیل رو برای غیر اروپایی ها به صورت مجانی رو لغو کرده هم تو سایت یه دانشگاه سوئدی خوندم و از اون به بعد دیگه از فکر سوئد اومدم بیرون. البته شنیدم سوئد خوب فاند میده. احتمالا باید برای فاند تلاش کنید نه دانشگاه مجانی. اگه دنبال دانشگاه مجانی هستی باید بری فنلاند و نروژ (بعضی دانشگاها). ولی آلمان و اتریش هم در حد ترمی 100 تا 700 یورو هستند.

من رشته برق-الکترونیک هستم البته مدرک لیسانسمو از غیر انتفاعی بهمنیار گرفتم و معدل 14.50 ولی 1 اختراع ثبت داخل دارم و 2 تا دیگه هم مراحل پایانی ثبت داخل اند (نه از این اختراع های در و پیتی چرخ گوشت و آبمیوه گیر و .... , بلکه از نظر علمی ارزشیابی شدند) و ایلتس 7.5 هم دارم ولی با این شرایط من(دانشگاهی که مدرک لیسانسو گرفتم) 100% نباید به فاند فکر کنم به همین دلیل دنبال یه دانشگاه انگلیس زبان اروپایی در گرایش قدرتم که بهترین حالت رایگان و بدترین حالت حداقل هزینه رو داشته باشه تا برای دکتری به فکر یه گزینه عالی باشم فقط دیگه نمی خوام تو ایران درس بخونم چون فکر می کنم خیلی فرستهارو دارم از دست میدم.

Junior Member

کسی اطلاع داره برای رشته ی مهندسی صنایع دانشگاهی تو سوئد یاآلمان رایگان باشه؟

در مورد آلمان فکر میکنم خیلی راحت تر می تونید از بخش مربوط به خودش در فروم استفاده کنید، اما اکثر دانشگاه های آلمان از امسال همون شهریه ناچیز رو هم نمی گیرند و رایگان هستند. در مورد سوئد تقریبا تمام رشته ها و دانشگاه ها برای افراد غیر اروپایی پولی هستند. تنها موردی که برخوردم که نوشته بود شهریه نداره یک فوق لیسانس اقتصاد در دانشگاه استکهلم بود که به صورت خیلی گزینشی دانشجو می پذیره. حداکثر 4 یا 5 دانشجو در سال.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان

برای پیدا کردن انواع رشته های مختلف در کشورهای اروپایی در مقطع مستر ، میتونید از سایت بسیار مفید mastersportal.eu استفاده کنید.
    کافیه در این سایت رشته مورد نظرتان را انتخاب کنید و سرچ کنید. بعد گزینه های اضافی مثل زبان ارائه دروس ، هزینه دوره و . . . را میتونید خودتان تنظیم کنید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط omidsoltaniz نمایش پست ها
    من رشته برق-الکترونیک هستم البته مدرک لیسانسمو از غیر انتفاعی بهمنیار گرفتم و معدل 14.50 ولی 1 اختراع ثبت داخل دارم و 2 تا دیگه هم مراحل پایانی ثبت داخل اند (نه از این اختراع های در و پیتی چرخ گوشت و آبمیوه گیر و .... , بلکه از نظر علمی ارزشیابی شدند) و ایلتس 7.5 هم دارم ولی با این شرایط من(دانشگاهی که مدرک لیسانسو گرفتم) 100% نباید به فاند فکر کنم به همین دلیل دنبال یه دانشگاه انگلیس زبان اروپایی در گرایش قدرتم که بهترین حالت رایگان و بدترین حالت حداقل هزینه رو داشته باشه تا برای دکتری به فکر یه گزینه عالی باشم فقط دیگه نمی خوام تو ایران درس بخونم چون فکر می کنم خیلی فرستهارو دارم از دست میدم.
    دوست عزیز همونطور که عزیزان اشاره کردن تحصیل رایگان فعلا فنلاند و آلمان هست ! دانشگاهای آلمان اکثرا آلمانی زبان هستن و فنلاند هم ددلاین ها گذشته و تاریخ بعدی تقریبا 10 ماه آینده هست ! دانشگاهای پولی فنلاند تقریبا خودشون اسکالرشیپ میدن به همه و فعلا تنها گزینه خوب با توجه به شرایط شما و معدل پایینتون همون فنلانده !
    اون سایتی هم که دوستمون معرفی کرده خیلی مفیده ! توش یه سری کشورهای تحصیل رایگان دیگه که تو این فروم نیس میشه پیدا کرد ! ( من خودم اسلونی در رشته کامپیوتر پیدا کردم )

Junior Member

دوستان من نقاشی تو مقطع لیسانس مد نظرم هست میشه در این زمینه هم راهنمایی بفرمایید. ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)