صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: دانشگاه هایی با بودجه بهتر با توجه به بحران اقتصادی آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههایی با بودجه بهتر با توجه به بحران اقتصادی آمریکا

یه چیز کلی هم که من توی این مدت اینجا فهمیدم اینه که تو این اوضاع بی پولی فقط دانشکده های مرتبط با موضوع بهداشت و bio مشکل مالی ندارند اصلا. اگر رشته مهندسی می خونید توی رشته خودتون کارهای مرتبط با این موضوعات فاند خوبی دارند این روزها!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiR
    یه چیز کلی هم که من توی این مدت اینجا فهمیدم اینه که تو این اوضاع بی پولی فقط دانشکده های مرتبط با موضوع بهداشت و bio مشکل مالی ندارند اصلا. اگر رشته مهندسی می خونید توی رشته خودتون کارهای مرتبط با این موضوعات فاند خوبی دارند این روزها!
    اتفاقا تا اونجا که من با استاد های دانشکده های پزشکی در تماس بودم همه از وضع اقتصادی و نداشتن فاند می نالیدند. کلا بودجه های مربوط به research در همه زمینه ها با بحران مواجه شده.

ApplyAbroad Champion

اما حرف MahdiR به طور کلی درسته و وضعیت رشته‌های bio نسبت به سایر رشته‌ها یک مقدار بهتره. البته منظور از bio رشته‌های پزشکی نیست، بلکه منظور رشته‌هایی مثل bioinformatics، biomaterial و ... هست.

Senior Member

این رو امروز یکی از استادهای آمریکایی به من گفت. قبلا گفته بود که فاند نداره اما بعد از اینکه من گفتم بدئن فاند نمی تونم بیام اینو گفت:
    Most schools require foreign students to be able to support themselves, even if their "doctoral advisor" says that there is money. I would highly suggest that you apply and that you indicate that you wish to work with me as your doctoral supervisor. If you are accepted, the money can then be discussed.

Senior Member

مجله scientist یک مطلب جالب در مورد تاثیر بحران اقتصادی بر دانشگاهها چاپ کرده:
    http://www.the-scientist.com/templat...55426&id=55426

Most colleges and universities across the US are facing cuts in state funding of up to 20%, and many are preparing by cutting administrative costs, hiring fewer faculty, and focusing their resources on already strong programs

Senior Member

سلام
    آیا این مشکل اقتصادی موندگاره یا میشه امیدوار بود مشکل به زودی حل بشه. حداقل دانشگاه ها مشکلشون کم بشه؟ یا اینکه روز به روز بدتر میشه. آیا قابل پیش بینی است؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunshine
    سلام
    آیا این مشکل اقتصادی موندگاره یا میشه امیدوار بود مشکل به زودی حل بشه. حداقل دانشگاه ها مشکلشون کم بشه؟ یا اینکه روز به روز بدتر میشه. آیا قابل پیش بینی است؟
    متاسفانه چندان قابل پیش‌بینی نیست. در حال حاضر دولت جدید بودجه‌ی نسبتا خوبی برای کارهای تحقیقاتی تخصیص داده و می‌شه امیدوار بود که وضعیت کمی بهبود پیدا کنه، اما بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا در سطح کل کشور قابل پیش بینی نیست و بیشتر متخصصان اقتصادی معقند که وضعیت موجود تا اواسط سال ۲۰۱۰ ادامه پیدا خواهد کرد.

پس برآیند بحث این شد که برای فال 2010 یا 2011 وضیعت اقتصادی عادی می شه درسته؟ ??? :-\

درسته كه وضعيت اقتصادي آمريكا چندان رضايت بخش نيست اما اين دليل نميشه كه پروسه پذيرش دانشجوهايشان را زياد تحت تاثير قرار بدهد. آن هم در كشوري كه اين قدر از كسب دانش استقبال مي كند و درصد وسيعي از دانشجوهايش را خارجي ها تشكيل داده اند. به هر حال در حال حاضر غصه اين چنين مشكلاتي را خوردن نه تنها دردي را دوا نميكند بلكه استرس زا نيز هست. من ايميلي را كه از graduate office يكي از دانشگاههاي آمريكايي دريافت كردم اينجا ميگذارم.
    Hello Mana;

The United States of America as a hold is effected by the financial situation but it will have no bearing on you. Your application will be considered for financial assistance based on your academics, letters of recommendations, test scores and interest along with all other applicants. Please note that all students are not awarded graduate assistantships. This has never been the case. Assistantship positions are very competitive.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

امیدوارم که بحران مالی ایلات متحده بزودی برطرف گردیده و اقتصاد دنیا شکوفایی خود را بازبیابد. و تاسف و اوف بر آنهایی که دهان خود را با حلوای شوربختی دیگران شیرین می کنند.
    همانطور که بچه های دیگر هم اشاره کردند، استادانی که در زمینه های BIO و NANO کار می کنند، معمولا فاند خوبی دارند.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)