صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 114

موضوع: Lamar University

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng-Lamar University

پیش فرض پاسخ : Lamar University

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    با تشکر فراوان از پاسختون
    من شرایطم الان تافل 91 و GRE306 و سه سال سابقه کار دارم و 4 مقاله در حوزه OR به نظرتون چه قدر احتمال داره رد شم؟ دیدم کسی تو این فرم گفت با رزومه قوی رد شده؟
    لازمه برای نتیجه ام دوباره به استاد zhu ایمیل بزنم یا تماس بگیرم مرسی بازم از پاسختون
    نگران نباشید ایشالله که به هرچی میخواین میرسین. شما الان منتظر پذیرش هستید یا وقت سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiust نمایش پست ها
    نگران نباشید ایشالله که به هرچی میخواین میرسین. شما الان منتظر پذیرش هستید یا وقت سفارت؟
    سلام من منتظرم پذیرشم من آخر اسفند application کامل کردم ولی چون باید مدارکمو آزاد می گردم تا ریز نمرات اصلی بفرستم تا الان طول کشید
    یک سوال شما برای پارسال چه قدر Bank Statement آماده کردید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام من منتظرم پذیرشم من آخر اسفند application کامل کردم ولی چون باید مدارکمو آزاد می گردم تا ریز نمرات اصلی بفرستم تا الان طول کشید
    یک سوال شما برای پارسال چه قدر Bank Statement آماده کردید؟

من پارسال 17k گذاشتم. سفارت زیاد به این مسئله دقت نمیکنه، البته من جملمو اینجور میگم که : اونقدری که ما اهمیت میدیم به BS، سفارت اهمیت نمیده

Junior Member

شما برای چه رشته ای apply کرده بودین؟

من برای مستر عمران اقدام کردم و رزومه خیلی خوبی داشتم منتها نمره زبان و جی آر ای خوب نبود. اس او پی خیلی خوبی هم دارم با 7 سال سابقه کار مرتبط. منتها فک میکنم علت پذیرش نگرفتنم فقط به خاطر نمره زبان بود.

سلام من همین الان پذیرش از این دانشگاه گرفتم و با scholarship 1000 دلار در سال و in state . فقط سوال داشتم برای مراحل بعدی باید چه کار کنم؟ چه طور از BS و مقدار آن مطمین شم ؟ چون می خوام وقت سفارت بگیرم خیلی عجله دارم و نمی دونم چه کنم ؟
    سوال دیگه هم در مورد شرایط زندگی در اون جا هست و این که تا رسیدم اونجا می تونم بقیه مخارج تحصیل با پیدا کردن کاری دربیارم؟ چون این مقدار فاند که دادن خیلی کم هست؟

Junior Member

سلام من همین الان پذیرش از این دانشگاه گرفتم و با scholarship 1000 دلار در سال و in state . فقط سوال داشتم برای مراحل بعدی باید چه کار کنم؟ چه طور از BS و مقدار آن مطمین شم ؟ چون می خوام وقت سفارت بگیرم خیلی عجله دارم و نمی دونم چه کنم ؟
    سوال دیگه هم در مورد شرایط زندگی در اون جا هست و این که تا رسیدم اونجا می تونم بقیه مخارج تحصیل با پیدا کردن کاری دربیارم؟ چون این مقدار فاند که دادن خیلی کم هست؟

اين فاندي كه بهتون دادن رو به همه ميدن . رشته و گرايشتون چيه؟ bs فرق ميكنه.يكي دو روز ديگه مقدار دقيقش رو بهتون ميگن حدود ١٨٥٠٠
    من خيلي تحقيق كردم . اين دانشگاه خيلي كم فاند مي ده و نهايتا ماهي ٥٠٠ دلار از طرف دانشگاه به دانشجوها فاند داده ميشه
    نهايتا بايد يه منبع درامد پيدا كنين

Junior Member
    رشته و دانشگاه

همونطور که دوست عزیزمون گفتند اینجا با حقوق دانشگاه به تنهایی، نمیشه زندگی خوبی داشت. ولی اگه یک کار جانبی باشه واقعا تمام هزینه ها پوشش داده میشه همچنین راحت میشه save کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان عزیزی که از لامار پذیرش گرفتند اگر مایل هستند من میتونم اسکن I20 رو براتون ایمیل کنم که با شماره SEVIS هرچه سریعتر وقت سفارت بگیرید.

همونطور که دوست عزیزمون گفتند اینجا با حقوق دانشگاه به تنهایی، نمیشه زندگی خوبی داشت. ولی اگه یک کار جانبی باشه واقعا تمام هزینه ها پوشش داده میشه همچنین راحت میشه save کرد.
    من این دانشگاه رو انتخاب کردم به دلیل امکان پیدا کردن شغل جانبی در کنار تدریس. با تحقیقات که کردم این دانشگاه موقعیت پیدا کردن شغل را داره

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_cma نمایش پست ها
    اين فاندي كه بهتون دادن رو به همه ميدن . رشته و گرايشتون چيه؟ bs فرق ميكنه.يكي دو روز ديگه مقدار دقيقش رو بهتون ميگن حدود ١٨٥٠٠
    من خيلي تحقيق كردم . اين دانشگاه خيلي كم فاند مي ده و نهايتا ماهي ٥٠٠ دلار از طرف دانشگاه به دانشجوها فاند داده ميشه
    نهايتا بايد يه منبع درامد پيدا كنين
    من مهندس صنایع هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)