نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: افتتاح حساب/تهیه کارت بانکی در عراق

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power Engineering - Ph.D student

پیش فرض افتتاح حساب/تهیه کارت بانکی در عراق

سلام. با جستجوی کوتاهی که درباره مسائل مربوط به عراق در این انجمن کردم بیشتر مباحث حول مصاحبه در سفارت امریکا و آزمون PBT می چرخید که بحث اولی هم نیمه کاره بسته شده بود. با توجه به اینکه هفته آینده عازم عراق هستم و یکی از دغدغه های عمده من پرداخت هزینه های ثبت نام در امتحان زبان، پذیرش دانشگاه ها و سفارته امیدوارم بتونم با تهیه یک کارت دبیت مثل VISA CARD، MASTER CARD، AMERICAN EXPRESS و ... این موضوع رو رفع کنم. در رابطه با افتتاح حساب در سایر کشورها مثل مالزی و ترکیه و ارمنستان برخی گفتن که با ویزای توریستی نمیشه حساب باز کرد. این در حالیه که با مراجعه به وبسایت بانک های warka و baghdad چنین پیش شرطی و حرفی در این رابطه مشاهده نکردم. اگه مشکل ویزای توریستی، نداشتن آدرس هست که میشه یجوری حلش کرد و یه آشنای دوری در عراق دارم که بتونم آدرسشو بدم. حالا اگه تجربه یا پیشنهادی دارین ممنون میشم اینجا بذارین. منم بعد از بازگشت سالم ازین سفر ماجراجویانه! حتما توضیحات تکمیلی رو ارائه میدم. متشکرم

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب/تهیه کارت بانکی در عراق

نقل قول نوشته اصلی توسط user1389 نمایش پست ها
    سلام. با جستجوی کوتاهی که درباره مسائل مربوط به عراق در این انجمن کردم بیشتر مباحث حول مصاحبه در سفارت امریکا و آزمون PBT می چرخید که بحث اولی هم نیمه کاره بسته شده بود. با توجه به اینکه هفته آینده عازم عراق هستم و یکی از دغدغه های عمده من پرداخت هزینه های ثبت نام در امتحان زبان، پذیرش دانشگاه ها و سفارته امیدوارم بتونم با تهیه یک کارت دبیت مثل VISA CARD، MASTER CARD، AMERICAN EXPRESS و ... این موضوع رو رفع کنم. در رابطه با افتتاح حساب در سایر کشورها مثل مالزی و ترکیه و ارمنستان برخی گفتن که با ویزای توریستی نمیشه حساب باز کرد. این در حالیه که با مراجعه به وبسایت بانک های warka و baghdad چنین پیش شرطی و حرفی در این رابطه مشاهده نکردم. اگه مشکل ویزای توریستی، نداشتن آدرس هست که میشه یجوری حلش کرد و یه آشنای دوری در عراق دارم که بتونم آدرسشو بدم. حالا اگه تجربه یا پیشنهادی دارین ممنون میشم اینجا بذارین. منم بعد از بازگشت سالم ازین سفر ماجراجویانه! حتما توضیحات تکمیلی رو ارائه میدم. متشکرم
    If you do not have "Iraqi Jensiye" you won't be able to open an account.
    "Masraf Shemaal" and "trade bank of Iraq" issue physical visa cards (Debit), not prepaid
    however, you can open the account under the name of your relatives who are Iraqi Citizens
    Are you going to southern provinances?
    do not do that man
    your life is already on the line
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

من هم فکر میکنم افتتاح حساب برای هر فردی که با ویزای توریستی میره توی کشوری ، ممکن نباشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

یعنی هر توریستی هرچی پول داره بزاره داخل بالشتش؟! آره درسته گاو صندوق هست و ... اما بالاخره یه راهی باید باشه. مگه چه ایرادی داره تازه ارز آوری هم داریم واسشون

@pimi810
    we are already on the death line dude! Don't worry, I'll come back and tell you my adventures!

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

هر توریست که نه ولی توریست ایرانی چرا.
    فکر کردی همه مثل ما از نعمت ویزا و مستر محرومن....

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

user 1389
    اما ما هم میتونیم دسترسی به این کارتها داشته باشیم منتها از نوع گیفت

Junior Member
    رشته و دانشگاه

@naserrst
    خوب کارتهای هدیه اگه امکان پرداخت آنلاین داشته باشن که حله همه چیز. میشه بگی چطور اینقدر مطمئن میگی که میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

نقل قول نوشته اصلی توسط user1389 نمایش پست ها
    @naserrst
    خوب کارتهای هدیه اگه امکان پرداخت آنلاین داشته باشن که حله همه چیز. میشه بگی چطور اینقدر مطمئن میگی که میشه؟
    آره خب. چون خودم دارم چند تا از اين كارتها رو. خواستي pm بده تا بهت بگم چه جوري شما هم ميتونين داشته باشين.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)