صفحه 39 از 42 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 411

موضوع: پزشکی در چین

Junior Member M_DAndrea آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dark prince/Last survivor/Analyst

پیش فرض پاسخ : پزشکی در چین

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    البته با $۸،۰۰۰ در آمریکا شاهانه که نمی‌شه زندگی‌ کرد مگر برید یک شهر کوچک یا دور افتاده ولی‌ زندگی‌ متوسط رو‌به پایین یا متوسط رو به بالا می‌شه بستگی به اینکه کجا باشید (در شهر‌های بزرگ).

من دو دوست چینی‌ دارم که اتفاقاً الان در روند USMLE هستن. یکیشون چند هفته پیش مرحله اول رو قبول شد، و دومی‌ تاحالا دو بار امتحان داده ولی‌ ردّ شده و الان داره می‌خونه برای بار سوم. هردو هم در چین پزشکی‌ خوندن (اگرچه یکیشون تایوانیه اصلا) اگر سوال خاصی‌ داشته باشید ازشون می‌تونم بپرسم.
    به نفر دوم بگید بره سمت ریسرچ و علوم پایه. دوبار رد شدن در بورد که هیچ یکبارش هم شانس مچ شدن رو بسیار پایین میاره.

Junior Member M_DAndrea آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dark prince/Last survivor/Analyst

نقل قول نوشته اصلی توسط doctocanada نمایش پست ها
    درست میگید نیویورک و بوستون که برای خارجی از صد نفر 99 نفر منتفیه . اما شهرای دور افتاده تر اگه امتحاناتشو با نمره خیییییلیییی بالا قبول شد و سابقه چند سال کار تحقیقاتی در همون رشته داشت شاید بشه پوزیشنی پیدا کرد. یه بارم بیفته کلا بی خیال باید شد .
    معدل هم اهمیتی نداره کلا . مدرک mbbs هم همه رو پاس کنه در مچ شدن سخت تر از اونی میکنه که الان هست.
    حداقل سه نفر همین الان میشناسم در خارج آمریکا درس خوندن و دقیقا بوستون و نیویورک و واشنگتن هستند اگر خلاف مقررات سایت نیست اسم بنویسم؟ مدرک mbbs همونیه که توی انگلستان میدن همونیه که توی هند میدن و همونه که در پاکستان میدن این میزان منفی نمایی دلیلش چیه؟ من البته MD هست نوع مدرکم ولی MBBS هیچ مشکلی نداره .

سلام دوستان. من امسال کنکور دادم و متاسفانه پرستاری دانشگاه تهران قبول شدم در حالیکه فقط به پزشکی علاقه دارم. معدل دیپلمم رشته ریاضی 19.89 و معدل پیشم رشته تجربی 19.31 هستش. زبان انگلیسی رو خوب بلدم ولی اقدام به گرفتن مدرک نکردم میخواستم ببینم از عزیزانی که چین درس میخونن کسی هست راهنمایی کنه و شرایط رو توضیح بده سالی حدودا 50-60 میلیون میتونم هزینه کنم. ممنونم

Junior Member

دوستان سلاموخواهش میکنم از دوستانی که میتونن کمک کننوخیلی خیلی فوری هست.تو ارزشیابی مدارک زده 80 درصد محتوا باید مطابقت داشته باشه،من دانشگاه های چینو چک کردم،به نظر نمیاد 80 درصد مطابقت داشته باشه،آیا تا به حال کسی برای این موضوع به وزارت بهداشت مراجعه کرده و جواب گرفته؟
    اگه تطبیق نداشتع باشه چی میشه؟یعنی ارزشیابی نمیشه؟؟؟اگه اینجوری باشه هیچکدوم از دانشگاه های چین ارزشیابی نمیشن

دوست عزیز،بر طبق این فایل دانشگاه های 6 ساله MBBS که ذکر شده همه مورد تاییدن و ارزشیابی میشن؟نباید 80 درصد محتوا یکی باشه؟
    ویرایش توسط maxi1 : October 18th, 2017 در ساعت 01:27 AM

Junior Member

سلام دوستان بنده علاقم به پزشکی بوده اما خوب خانوادم مجبورم کردن مهندسی بخونم اما الان 27 سالم هست و دوست دارم برم پزشکی چین رو نگاه کردم با توچه به اینکه دوره پادفکت و آمادگی نداره خیلی گزینه معقولی به نظرم اومده سالی 50 میلیون هم میتونم هزینه کنم ایلتس 6 رو هم دارم اما خوب سوالم اینه من دیپلم ریاضی دارم با معدل 18.12 و پیش ریاضی با معدل 15.45 آیا میتونم اقدام کنم با توجه به سن و معدل دیپلمم ممنون میشم پاسخگو باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط payammak نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده علاقم به پزشکی بوده اما خوب خانوادم مجبورم کردن مهندسی بخونم اما الان 27 سالم هست و دوست دارم برم پزشکی چین رو نگاه کردم با توچه به اینکه دوره پادفکت و آمادگی نداره خیلی گزینه معقولی به نظرم اومده سالی 50 میلیون هم میتونم هزینه کنم ایلتس 6 رو هم دارم اما خوب سوالم اینه من دیپلم ریاضی دارم با معدل 18.12 و پیش ریاضی با معدل 15.45 آیا میتونم اقدام کنم با توجه به سن و معدل دیپلمم ممنون میشم پاسخگو باشید
    سلام
    بله میتونید.منتهی یکم صبر کنید چون قراره لیست جدید دانشگاه ها به زودی اعلام بشه.

Junior Member

سلام من تصمیم دارم دندان پزشکی بخونم و انتقال به داخلش کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه. بعضی از سایت های موسسات اعزام دانشجو گفتن که چین دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی میخواد بعضی ها اصلا اشاره ای نکردند. من دیپلم ریاضی فیزیک دارم و 37 سالم هست(کارشناسی ارشد عمران دارم) میخواستم بدونم امکانش هست که بتونم برای چین اقدام کنم و از دانشگاهی که مورد تایید وزارت بهداشت باشه پذیرش بگیرم (دنبال اینم حتما انتقالش بدم به داخل) ؟ هزینه هاش هم مهمه برام. کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد میدین.و اینکه کالج هم دارن یا خیر و چقدر هزینه میشه.
    ممنون از پاسخگوییتون
    .....................
    سلام. تحصیل دندانپزشکی در چین آیا شرایط سنی داره؟ من 38 ساله و ارشد عمران هستم.
    کلا چه کشورهایی شرایط سنی ندارن و با دیپلم ریاضی میشه.
    ویرایش توسط maxi1 : December 28th, 2017 در ساعت 02:43 AM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member

سلام
    يه سوال دارم، ممنون ميشم دوستاني كه پذيرش براي دندونپزشكي به زبان انگليسي گرفتن جواب بدن؛
    ايا براي گرفتن پذيرش دندونپزشكي به زبان انگليسي حتما بايد مدرك IELTS داشته باشيم؟
    من همه نمرات دروسم و همينطور معدلم بالاي ١٩ است ولي يه موسسه بهم گفته كه اگر ايلتس نداري فقط ميتوني بري پزشكي نه دندون:-(

نقل قول نوشته اصلی توسط ana27 نمایش پست ها
    سلام
    يه سوال دارم، ممنون ميشم دوستاني كه پذيرش براي دندونپزشكي به زبان انگليسي گرفتن جواب بدن؛
    ايا براي گرفتن پذيرش دندونپزشكي به زبان انگليسي حتما بايد مدرك IELTS داشته باشيم؟
    من همه نمرات دروسم و همينطور معدلم بالاي ١٩ است ولي يه موسسه بهم گفته كه اگر ايلتس نداري فقط ميتوني بري پزشكي نه دندون:-(
    سلام
    همچین چیزی نشنیدم!
    فعلا صبر کنید تا لیست جدید وزارت بهداشت بیاد.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه لیست جدید وزارت بهداشت و دانشگاه های چین مورد تایید کی اعلام میشه؟قرار بود آخر مهر اعلام کنن ولی هر دفعه که پیگیری کردم گفتن آخر همین ماه میدن لیستو ولی خبری نمیشه.کسی اطلاع دقیق داره کی اسامی دانشگاه های چین در میاد ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)