صفحه 41 از 42 نخستنخست ... 313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 411

موضوع: پزشکی در چین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در چین

سلام دوستان
    کسی هست که از سایت http://www.cucas.edu.cn/ برای پزشکی چین پذیرش گرفته باشه و بتونه راهنماییم کنه؟
    من مطمئن نیستم که با همین سایت راحت بتونم پذیرش بگیرم

Junior Member

من سایتش رو چک کردم کامل...برای اپلای بهتره به سایت خود دانشگاه برید مراحلش سادست....شما خودتون میخاین پذیرش بگیرین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezatnm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که از سایت http://www.cucas.edu.cn/ برای پزشکی چین پذیرش گرفته باشه و بتونه راهنماییم کنه؟
    من مطمئن نیستم که با همین سایت راحت بتونم پذیرش بگیرم
    شما
    خودتان میخاید پذیرش بگیرین؟

Junior Member

دوستان کسی هست ک خودش شخصا پذیرش گرفته باشه یا بخاد بگیره؟

Junior Member

سلام
    لطفا منو راهنمایی کنید .

من دنبال رشته دندانپزشکی در چین به انگلیسیی میگردم که مورد تایید وزارت علوم ایران هم باشه.
    بیشترشون دقیقا به عنوان stomatology هست و bachelor 5-6 سال هست و مسترهای جداگونه 3 ساله هست!
    از اونجایی که در ایران دندانپزشکی فوق لیسانس محسوب میشه. ممکنه ما 5-6 سال وقت و هزینه کنیم و ایران قبول نکنه؟
    باید از کجا مطمئن شد؟

Junior Member

من می خام خودم پذیرش بگیرم ولی انگار اینجا کسی دوست نداره راهنمایی کنه و جواب بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinasj نمایش پست ها
    دوستان کسی هست ک خودش شخصا پذیرش گرفته باشه یا بخاد بگیره؟

Junior Member

سلام دوستان ،
    ۹۰ درصد دانشگاههای چین اپلیکیشن آنلاین دارن و اصلا نیازی نیست کار خاصی کنین فقط گوگل کنید و سیستم اپلیکیشن انلاین دانشگاه مورد نظرتون رو پیدا کنین و ظرف ۵ دقیقه فرمها رو پر کنید و مدارکو اپلود کنین و بفرستین . بیشترشون اولیکیشن فی هم ندارن و میتونین رایگان اپلای کنین .
    تنها نکته اینه که بعضی از دانشگاه ها فرم عدم سو پیشینه و گواهی سلامت هم میخوان که اونم مهم نیست چون حتی اگر اپلود نکنین هم بعد از اینکه ادمیشن گرفتین دانشگاه ایمیل میزنه و میگه این دو تا مدرک رد اپلود کنید .

Junior Member

سلام دوستان
    سوال داشتم در مورد تحصیل پزشکی و دندان در چین . گفته میشه آزمون ورودی نداره چین ولی میگن دوره کالج رو باید بگذرونی آیا درسته ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rthenko نمایش پست ها
    دوستان عزیز من جواب چند تا از دوستان رو تو این پیام می دم.
    اول راجب دانشگاه ها برای دندانپزشکی: فقط 2 تا دانشگاه مورد تایید ایرانه که همینجا هم دوستان گفتن. Xian Jiaotong و Shandong. البته شاندونگ امسال پذیرش نداره. سال آینده داره احتمالا.
    راجب Deadline و پر شدن جا ها : بله این امکان وجود داره که ظرفیت پر شه و حتی قبل از deadline هم دیگه پذیرش قبول نکنن. مثل همین دندانپزشکی دانشگاه Xian. همین چند روز پیش یه ماه قبل از deadline کلا دندانپزشکی رو از سیستم آنلاین برداشته و دیگه نمی شه برای امسال درخواست پذیرش داد. البته برای دندانپزشکی فقط.
    راجب نامه پذیرش دادن: اصلا ربطی به deadline نداره. ممکنه 3 ماه قبل از deadline هم مدارکتان ر بررسی کنن و نامه پذیرش هم بفرستن برای شما. مثالش هم خود من امسال، 3 ماه قبل از deadline نامه پذیرش ر فرستادن در منزل.
    سلام وقت بخیر
    شما از چه طریق اقدام کردین برای اخذ پذیرش؟منظورم اینه که خودتون شخصا اقدام کردین یا از طریق یک موسسه؟
    و سوال دوم اینه که دانشگاههایی که تدریس انگلیسی دارن هنوز همین 2تا هستن یا دانشگاههای دیگه ای هم هستن؟
    و شرایط خوابگاههای کدوم دانشگاه بهتره؟
    ممنون

سلام بچه ها
    من میخواستم خودم تنهایی از یکی از دانشگاه ها چین پذیرش پزشکی بگیرم اگه کسی تا حالا پذیرش گرفته لطفا کمکم کنه خیلی ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)