نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmineiii نمایش پست ها
سلام من امسال از دانشگاه Zhejiang واسه fall 2014 پذیرش گرفتم و 13 sep میرم چین.خوشحال میشم کمکتون کنم.دانشگاه هایی که رتبه زیر 1000 داشته باشن و پزشکی به زبان انگلیسی تدریس میکنن ، زیاد
هستن.کافیه توی گوگل سرچ کنید mbbs in China .بعد سایت های مختلفی میاد که اطلاعات کاملی راجع به تحصیل در چین دارن.اکثر دانشگاه هایی که پزشکی رو به زبان انگلیسی تدریس میکنن، از دانشجو میخوان که قبل از سال 4 یا 5 سطح خاصی از امتحان زبان چینی رو پاس کنن .این امتحان چیزی مثل آیلتس انگلیسیه و اجباریه.تعداد کمی از دانشگاه ها طی اینترنشیپ واسه دانشجو مترجم میگیرن که دانشجو بتونه با مریض ارتباط برقرار کنه .آموزش زبان چینی از دروس اصلی دانشگاه هست و باید امتحاناتش رو پاس کنین.پیشنهاد من اینه که اول براساس رتبه دانشگاه های برتر رو انتخاب کنید و بعد براساس شهر و وضعیت آب و هوایی و هزینه زندگی انتخاب کنین.مثلا من دانشگاه Zhejiang رو انتخاب کردم چون رتبش 165 بود و شهر هانگزو آب و هوای تقریبا معتدلی داره.هزینه زندگی نسبت به شانگهای کمتره .شهریه تقریبا 7000 دلار ولی باید معدل خوبی داشته باشین و چیزایی مثل توصیه نامه و ... می خواد.
تشکر از راهنماییتون!
میشه در مورد نحوه پذیرشتون و همینطور توصیه نامه یه مقدار توضیح بدین؟معدل من بالاس ولی در مورد توصیه نامه اطلاعاتی ندارم!تشکر!