صفحه 17 از 42 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 411

موضوع: پزشکی در چین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در چین

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    با دانش فراگرفته شده از این دانشگاهت اگر حتی یک بیمارستان توی آمریکا یا هرکجا دعوتت کرد به اینتر ویو نامردم! اگر ده هزار دلار پول ندم! خودتم میدونی نمیشه میری سراغ دکترا و ریسرچ وگرنه کسی مغزش سالم باشه نمیره پزشکی بخونه بعد بره ریسرچ میره پزشکی میخونه که تخصص بگیره! وقتی میبینه نمیشه یهو میگه وای ریسرچ چه عالیه!
    هنوز که به اونجا نرسیدم !من ازهمون اول هم علاقه به کار تحقیقات داشتم!دوست دارم راهی که استادام رفتن رو برم!!!بکسی ربطی نداره کی میخواد بعدش چیکار کنه!!!!خیلیا هم پزشکی میخونن و بعدش Public health میخونن!!!این واقعا توهین بزرگی بود به خیلی از اعضای این فروم!!!مگه Phd گرفتن آسونه.واسه پذیرش اونم از ی دانشگاه خوب و رشته ی خوب باید کلی تجربه ی آزمایشگاهی و ریسرچ و معدل عالی ...GRE و هزارتا چیز دیگه داشته باشی!واسه رشته هایی مثل Neuroscience پزشکی خیلی بهتر و کمک کننده تر از رشته های علوم پایه هست!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmineiii نمایش پست ها
    looooooool )))))) WoW اعزام دانشجو ؟؟؟!!!من نمیگم چین.من میگم ججیانگ!!!!.ججیانگ خیلی از خارجی ها رو که معدل خوبی ندارن قبول نمیکنه!!!دوست شما آزاده که هرکاری خواست بکنه.اینجا باید با مدرک حرف بزنین.دوست و ... من و بقیه چطور باور کنیم؟!چین نه تنها تو بعضی از رشته های مهندسی بلکه تو رشته های مثلی management خیلی قویه.اینکه چرا هرکسی اینجا دووم نمیاره دلایل زیادی داره.اول اینکه چینیا سختگیرن!!خیلی درسخونن!!وقتی اینجا درس بخونین (البته دانشگاه خوب) دیگه وقتی واسه تفریح ندارین !!از 8 صبح تا 4:40 بعدازظهر کلاس دارین(بعضی ترم ها هرروز!) و واسه دانشجوهای مستر و دکترا که باید تو آزمایشگاه کار کنن باید تا ساعت 10 شب (بعضی وقتا کمتر یا بیشتر) تو آزمایشگاه بمونن!و اینکه خیلیا همون زبان انگلیسی رو هم خوب صحبت نمیکنن و دانشگاه اینجا واسشون تو سال اول کلاس زبان چینی میذاره که خب معلومه با اینهمه درس سختشونه!!کتابخونه اینجا تا ساعت 10:30 شب و حتی توروزای عادی هم تا این ساعت کتابخونه پره!خب معلومه بعضیا نمیتونن با این شرایط کنار بیان!
    توی این فروم هرکسی از روسیه هست اون بنده خدا رو میشناسه! شاگرد اول بهترنی دانشگاه کشور هست!!! استادای چینی باید بشینن پیشش لنگ بندازن !!!درس یاد بگیرن!! من هرچی دیدم اینجا برای چین رفتن یا دانشگاه دوغوز آباد ایران بودن یا علمی کاربردی یا دولتی هم بودن پشت رودخانه مغولستان بودن! پس لطفا این چیزای الکی رو نگو! من منکر سطح علمی چینی ها در برخی رشته های مهندسی نشدم! ولی دیگه چین رو تبدیل کردی به نیویورک!(خودم میدونم لقب مسخره نیویورک آسیا برای شانگهای هست ولی این القاب زیاده الکیم هست حدی نگیرشون! نیویرگ پر چشم بادومی ندیده بودیم که دیدم خدا رو شکر!)

+ به هر حال من دیگه تمایلی به ادامه این بحث ندارم چیزی رو که باید گفته میشد گفته شد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmineiii نمایش پست ها
    گفتم که مشکل از خودمونه .تنبلیم!درس نمیخونیم دلیل نمیشه که ی کشور یا دانشگاه بد باشه.خب اون دانشجوی بی سواد هم فقط درسارو پاس میکرده!اگه آمریکا هم میرفته همین میشده!استاد که دیگه بزور نمیتونه کسی رو دانشمند یا دکتر کنه.ججیانگ هم واسه همین داره اخراج میکنه!چون که الان نکنه Preclinical رو پاس نمیشن.سابکت های بدردنخور چین؟گفتم که از اینهمه درس فقط survey of China بی ربطه.زبان چینی که اصلا جزو دروس اصلی نیست!
    اون دانشجوی بیسواد بورسیه وزارت بهداشت بود! یعنی در دانشگاه های علوم پزشکی ایران که تو قبلو نشدی و شایدم چه میدونم آزادی بین الملل چیزی میشدی یا نمیشدی به هر حال رتبش از بقیه همکلاساش بهتر شده بود بورسش کرده بودن!!!
    البته شاید سطح تو خیلی فضاییه و دانشگاه نمیدونم چی کنگ رو با هاروارد مدیکال اسکول اشتباه گرفتی و این بندگان خدا رو در سطح علمی خودت نمیبینی.
    والسلام!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

من به عنوان یه مسئله کلی در عین تمام ایرادات چین بگم این تحصیل انگلیسی مزیتیه که نمیشه ازش گذشت حتی بگو استادا سلام خداحافظم انگلیسی نتونن بکن! همینکه کتب انگلیسی هستن ارجح هست بر جاهای غیر انگلیسی. این بحثی بود که متاسفانه گم شد توی این دیالگو ها که فایده ای هم برای کسی نداشتند احتمالا! هرجایی ایرادات و خوبی هایی داره. و چین بزرگتین مزیتش همین خوندن رفرنس ها به انگلیسی هست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Vertebrate Paleontology, Yunnan University

دوست عزیزو تو دانشگاه های چین سطح علمی مناسبی در حد دانشگاه های اروپا وجود داره. ممکنه خیلی چیزاشون فرق کنه ولی اعتبار و امکانات موجودی رو که چینی ها برای دانشجوهاشون خرج میکنن قابل مقایسه با هیچ جای جهان نیست. دوستانی هستن که برای پروژه علمی خودشون به پول ایران صدها میلیون و حتی تو چند مورد میلیارد تومن هزینه کرده دانشگاه. من نمیگم همه دانشگاه های چین اینطوری هستن ولی شما باید ببینی بعد مقایسه کنی. من شخصا هزینه ای که برای رشته مهندسی مواد 1 دانشگاه توی پکن شده رو بیشتر از کل بودجه وزارت علوم برای تهیه مواد اولیه آزمایشگاه های کل ایران دیدم. بعضی چیزا فراتر از دید منو شماست. و به راستی شانگهای هم نیویورک آسیاست، اگه فقط تشریف ببرید و ببینید.
    *** Always give 100%, except when giving blood ***

Banned

http://ccmu.admissions.cn/course
    مورد تایید

Junior Member

دوستان با لیست جدید وزارت بهداشت خیلی از دانشگاه های چین برای پزشکی تایید شده
    کسی هست پزشکی اقدام کرده باشه و اطلاعاتی داشته باشه ظاهرا ازمون هم نداره و معدل و اینا باید خوب باشه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina7676 نمایش پست ها
    دوستان با لیست جدید وزارت بهداشت خیلی از دانشگاه های چین برای پزشکی تایید شده
    کسی هست پزشکی اقدام کرده باشه و اطلاعاتی داشته باشه ظاهرا ازمون هم نداره و معدل و اینا باید خوب باشه
    سایتش به روزه

http://omidar.ir/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%...6%DB%8C%D9%86/

Junior Member

فکر میکنم الان گزینه بسیار خوبی هست با این شرایط
    البته فکر کنم که هنوز ایرانی زیاد نرفته باشه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina7676 نمایش پست ها
    فکر میکنم الان گزینه بسیار خوبی هست با این شرایط
    البته فکر کنم که هنوز ایرانی زیاد نرفته باشه
    این یادگیری زبان چینی که سال چهارم بهش نیاز هست کار رو بد میکنه.
    الان به نظر خارکوف اوکراین هم خوبه.خوابگاه هم داره. اوکراین هم تا ۴ سال دیگه عضو یورو میشه و هزینش هم سالی ۴۳۰۰ دلاره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)