صفحه 33 از 42 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 411

موضوع: پزشکی در چین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در چین

نقل قول نوشته اصلی توسط odiwxe2 نمایش پست ها
    خیلی ممنون.
    سلام دوستان ؛

ميشه لطفا بگيد كه دانشگاه زيجيانگ چند روز طول كشيد كه بهتون پذيرش بدند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Drdamma نمایش پست ها
    سلام دوستان ؛

ميشه لطفا بگيد كه دانشگاه زيجيانگ چند روز طول كشيد كه بهتون پذيرش بدند؟
    سلام به شما دوست عزیز. جواب پیامتان ر اینجا میدم که کمک به دوستان دیگه هم باشه.
    من از دانشگاه هاست پذیرش گرفتم نه ژجیانگ.
    در کمتر از یک ماه جواب من رو دادن و مدارک پذیرش رو هم فرستادن در خانه با پست.
    راستش نمیدانم بگم سخت گیر هستن یا نه چون من هم آیلتس داشتم هم دیپلم تجربی. شما که دیپلم ریاضی داری نمیدانم گیر بدن یا نه.

Junior Member

سلام به شما دوست عزیز. جواب پیامتان ر اینجا میدم که کمک به دوستان دیگه هم باشه.
    من از دانشگاه هاست پذیرش گرفتم نه ژجیانگ.
    در کمتر از یک ماه جواب من رو دادن و مدارک پذیرش رو هم فرستادن در خانه با پست.
    راستش نمیدانم بگم سخت گیر هستن یا نه چون من هم آیلتس داشتم هم دیپلم تجربی. شما که دیپلم ریاضی داری نمیدانم گیر بدن یا نه.
    پيش دانشگاهيم تجربي هست . اگر مايليد ميتونم ازتون بپرسم كه نمره ايلتس و معدل ديپلمتون چند بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Drdamma نمایش پست ها
    پيش دانشگاهيم تجربي هست . اگر مايليد ميتونم ازتون بپرسم كه نمره ايلتس و معدل ديپلمتون چند بوده؟
    بله حتما.
    نمره من در آیلتس آکادمیک 7 هستش. معدل کل دیپلم 17.98 و معدل کتبی نهایی 16.32

سلام.
    دوستان عزیز من همین الان به یه نکته ریز در رابطه با اون تطابق ۸۰ درصدی دروس برخوردم.
    کلا ۲ جور تطابق باید وجود داشته باشه. یکی تطابق طول دوره و یکی هم تطابق دروس. تطابق طول دوره که مشخصه، کل طول دوره باید ۸۰ درصد منطبق با دوره پزشکی در ایران باشه. ولی در رابطه با تطابق دروس یه نکته ریز و کلیدی وجود داره:
    اگه آیین نامه ارزشیابی ر با دقت بخوانید نوشته شده "تطابق حداقل ۸۰ درصدی محتوای دروس اختصاصی".
    این یعنی دروس اختصاصی اون دانشگاه باید حداقل ۸۰ درصد تطابق داشته باشه نه همه دروس در کل دوره!
    شاید در نظر گرفتن این نکته ریز به بعضی دوستان کمک کنه.
    ویرایش توسط odiwxe2 : May 5th, 2017 در ساعت 01:57 AM

Banned

سلام.
    دوستان عزیز من همین الان به یه نکته ریز در رابطه با اون تطابق ۸۰ درصدی دروس برخوردم.
    کلا ۲ جور تطابق باید وجود داشته باشه. یکی تطابق طول دوره و یکی هم تطابق دروس. تطابق طول دوره که مشخصه، کل طول دوره باید ۸۰ درصد منطبق با دوره پزشکی در ایران باشه. ولی در رابطه با تطابق دروس یه نکته ریز و کلیدی وجود داره:
    اگه آیین نامه ارزشیابی ر با دقت بخوانید نوشته شده "تطابق حداقل ۸۰ درصدی محتوای دروس اختصاصی".
    این یعنی دروس اختصاصی اون دانشگاه باید حداقل ۸۰ درصد تطابق داشته باشه نه همه دروس در کل دوره!
    شاید در نظر گرفتن این نکته ریز به بعضی دوستان کمک کنه.
    هر دو شرط لازمه.هم دوره هم محتوی . چین بررسی نشده ها! اینا خودشونم نمیدونن چیکار کردن عملا مسئولیت رو از گردن خودشون بر میدارن میگن مسئولیت تطابق با خودتونه1 خانم فغانی بارها گفته اینو پس خودتون به دقت بررسی کنید.

Banned

سلام.
    من خودم الان از چین برای پزشکی پذیرش گرفتم و اگه بخوام برم چند ماه دیگه باید برم.
    بررسی های من این رو میگن که از لحاظ ارزشیابی و این چیزا شاید چین بهتر باشه. با توجه به اینکه اگه آیین نامه ارزشیابی رو بخوانید برای روسیه و کشورهای بلوک شرق شرط معدل دیپلم و پیش گذاشتن که چون شما معدل 15 بود فکر می کنم گیر بدن چون گفته باید میانگینشان بالاتر از 16 باشه و هرکدام جدا هم 16 به بالا باشن.
    ولی کلا از دید من فکر نمیکنم هیچکدام مناسب باشن. خود من به این نتیجه رسیدم که برای آزمون ایتالیا بخوانم و تلاش کنم به نفعه.
    چنین شرطی وجود ندارد. اون قبلا بود که مشروط بودند الان تمامی دانشاهای لیست تاییدند و معدل ملاک نیست اصلا!
    شما اصلا برو کشور غیر تایید درس بخون بازم راههای برای مدرک تایید شدنت هست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    البته با $۸،۰۰۰ در آمریکا شاهانه که نمی‌شه زندگی‌ کرد مگر برید یک شهر کوچک یا دور افتاده ولی‌ زندگی‌ متوسط رو‌به پایین یا متوسط رو به بالا می‌شه بستگی به اینکه کجا باشید (در شهر‌های بزرگ).

من دو دوست چینی‌ دارم که اتفاقاً الان در روند USMLE هستن. یکیشون چند هفته پیش مرحله اول رو قبول شد، و دومی‌ تاحالا دو بار امتحان داده ولی‌ ردّ شده و الان داره می‌خونه برای بار سوم. هردو هم در چین پزشکی‌ خوندن (اگرچه یکیشون تایوانیه اصلا) اگر سوال خاصی‌ داشته باشید ازشون می‌تونم بپرسم.
    در چین به انگلیسی خوندند یا چینی؟ البته احتمال بالا همونچینی خوندند ولی خب اطلاع داشته باشید بگید ممنون میشم.
    + رد شدن در این آزمون حتی برای یکبار شانس آفر گرفتن و مچ شدن و ... به شدت کاهش میده .

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط prometheusss نمایش پست ها
    در چین به انگلیسی خوندند یا چینی؟ البته احتمال بالا همونچینی خوندند ولی خب اطلاع داشته باشید بگید ممنون میشم.
    + رد شدن در این آزمون حتی برای یکبار شانس آفر گرفتن و مچ شدن و ... به شدت کاهش میده .
    چینی‌ خوندن (که زبان اصلیشونه). دقیقا ردّ شدن شانس کم رو حتا کمتر می‌کنه. کلا و متاسفانه اینطوری که دوست دختر من میگه کلا تمایل به قبول کردن کسانی‌ که خارج از آمریکا تحصیل کردن خیلی‌ کمه، و وقتی‌ هم کسی‌ رو قبول می‌کنن واقعاً نمره هاش و رزومه بی‌ نقصه. البته اون هم فقط در نیو یورک و بوستون کار کرده و ممکن تجربه جاهای دیگه (یا حتا بیمارستان‌های دیگه تو همون شهرها) متفاوت باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    چینی‌ خوندن (که زبان اصلیشونه). دقیقا ردّ شدن شانس کم رو حتا کمتر می‌کنه. کلا و متاسفانه اینطوری که دوست دختر من میگه کلا تمایل به قبول کردن کسانی‌ که خارج از آمریکا تحصیل کردن خیلی‌ کمه، و وقتی‌ هم کسی‌ رو قبول می‌کنن واقعاً نمره هاش و رزومه بی‌ نقصه. البته اون هم فقط در نیو یورک و بوستون کار کرده و ممکن تجربه جاهای دیگه (یا حتا بیمارستان‌های دیگه تو همون شهرها) متفاوت باشه.
    درست میگید نیویورک و بوستون که برای خارجی از صد نفر 99 نفر منتفیه . اما شهرای دور افتاده تر اگه امتحاناتشو با نمره خیییییلیییی بالا قبول شد و سابقه چند سال کار تحقیقاتی در همون رشته داشت شاید بشه پوزیشنی پیدا کرد. یه بارم بیفته کلا بی خیال باید شد .
    معدل هم اهمیتی نداره کلا . مدرک mbbs هم همه رو پاس کنه در مچ شدن سخت تر از اونی میکنه که الان هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)