صفحه 37 از 42 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 411

موضوع: پزشکی در چین

پیش فرض پاسخ : پزشکی در چین

نقل قول نوشته اصلی توسط online نمایش پست ها
    This university has the cheapest programs(18,000yuan/yr): Hainan Medical University
    این دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت نیست. هر جا که ارزانه که نمیره آدم همینطور عزیزم. مگر اینکه نخوای برگردی ایران.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarfe نمایش پست ها
    اگه بخوام در مورد پزشکی به انگلیسی بگم . تفاوت کیفی بین دانشگاه ها زیاد نیس .تفاوت تو تدریس به زبان چینی هست . من خودم دارم مستقیم ثبت نام میکنم . کسی واسه ترم بد September خواس بگه راهنماییش کنم
    سلام من میخوام برای دندانپزشکی اقدام کنم لطفاً اگر ممکنه راهنمایی کنید که کدوم شهر و کدوم دانشگاه بهتره
    من حداکثر سالی 40 تومن می تونم هزینه کنم
    ممنون

دندانپزشکی تا اونجایی که من شنیدم برای امسال پر شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    دندانپزشکی تا اونجایی که من شنیدم برای امسال پر شده
    مگه ميشه ظرفيت ها رو اعلام كنن كه پر شده باشه ؟! تا اخرين ساعات deadline فرصت دارن همه مدارك بفرستن. بعد از deadline تازه شروع ميشه نامه هاي پذيرش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط application نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای دندانپزشکی اقدام کنم لطفاً اگر ممکنه راهنمایی کنید که کدوم شهر و کدوم دانشگاه بهتره
    من حداکثر سالی 40 تومن می تونم هزینه کنم
    ممنون
    دانشگاه xian jiaotong تنها دانشگاه مورد تاييد براي دندانپزشكي هست ؛ تا 30 june هم فرصت ارسال مدارك براي بررسي بهشون هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Drdamma نمایش پست ها
    دانشگاه xian jiaotong تنها دانشگاه مورد تاييد براي دندانپزشكي هست ؛ تا 30 june هم فرصت ارسال مدارك براي بررسي بهشون هست.

دانشگاه Shandong University رو هم تحقيق كردم . دندون به زبان انگليسي داره و مورد تائيد وزارت بهداشت هم هست . تا june 20 ددلاين براي اپلاي كردن داره.
    ممنون از راهنمايي

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Drdamma نمایش پست ها
    سلام
    این دانشگاه ترم فوریه هم پذریش میکنه؟
    در کل دانشگاهی هست در چین که بشه از بهمن رفت؟
    خوابگاه هم میدن به ما؟

Banned

زبان چینی هم تو دانشگاه بهمون یاد میدن؟ چون ظاهرا سال چهارم و پنجم باید چینی بلد باشیم.

دوستان عزیز من جواب چند تا از دوستان رو تو این پیام می دم.
    اول راجب دانشگاه ها برای دندانپزشکی: فقط 2 تا دانشگاه مورد تایید ایرانه که همینجا هم دوستان گفتن. Xian Jiaotong و Shandong. البته شاندونگ امسال پذیرش نداره. سال آینده داره احتمالا.
    راجب Deadline و پر شدن جا ها : بله این امکان وجود داره که ظرفیت پر شه و حتی قبل از deadline هم دیگه پذیرش قبول نکنن. مثل همین دندانپزشکی دانشگاه Xian. همین چند روز پیش یه ماه قبل از deadline کلا دندانپزشکی رو از سیستم آنلاین برداشته و دیگه نمی شه برای امسال درخواست پذیرش داد. البته برای دندانپزشکی فقط.
    راجب نامه پذیرش دادن: اصلا ربطی به deadline نداره. ممکنه 3 ماه قبل از deadline هم مدارکتان ر بررسی کنن و نامه پذیرش هم بفرستن برای شما. مثالش هم خود من امسال، 3 ماه قبل از deadline نامه پذیرش ر فرستادن در منزل.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)