صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 61

موضوع: تبدیل قبرس (شمال) به سکوی پرتاب

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : تبدیل قبرس (شمال) به سکوی پرتاب

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvan_ktb نمایش پست ها
    با سلام و احترام به جناب کاوه عزیز... راستش این اولین پیغامیه که من در این فروم میذارم. بیشتر از مطالب فروم استفاده میکنم تا اینکه بخوام نظری بدم یا سوالی بپرسم. به خاطر همین اگر کم و کاستی ای در پیغام من هست ببخشید. اول از هرچیزی میخواستم از توضیحات کاملتون تشکر و قدردانی کنم. نمیدونم شاید تا الان 5 الی 6 بار مطالعه اش کردم. خیلی مفید و کاربردیه. فقط یک سوال به شدت ذهن منو مشغول کرده. خب منم مثل بقیه نتونستم امتحان آیلتس بدم و اینجا امتحان تعیین سطح زبان دادم. میخواستم بدونم که ایا برای دانشگاههای کانادا داشتن مدرک زبان مهمه؟ طبیعتا هدفم دانشگاههای تراز اول کانادا مثل بریتیش کلمبیا یا مک گیل نیست ولی برای بقیه دانشگاهها چطور؟ چون من اینجا شنیدم که داشتن مدرک زبان برای ادامه تحصیل در هر مقطعی در هر کشوری لازمه.
    خوب همونطوری که مطالعه کردین من شفاف گفتم که به جز دانشگاه های تاپ انگلستان و بیشتر دانشگاه های آمریکا ، بقیه کشورها تحصیل به انگلیسی رو جای مدرک زبان قبول میکنن....

من خودم از دانشگاه های تورنتو ، یورک و مک مستر پذیرش گرفتم و هیچ مدرکی زبانی هم نداشتم.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    خوب همونطوری که مطالعه کردین من شفاف گفتم که به جز دانشگاه های تاپ انگلستان و بیشتر دانشگاه های آمریکا ، بقیه کشورها تحصیل به انگلیسی رو جای مدرک زبان قبول میکنن....

من خودم از دانشگاه های تورنتو ، یورک و مک مستر پذیرش گرفتم و هیچ مدرکی زبانی هم نداشتم.
    با سپاس فراوان جناب کاوه عزیز... خیلی لطف کردین که انقدر سریع جواب دادین... متاسفانه اینجا توی دانشگاه ادم اطلاعات گاها غلط و جواب های ضد و نقیض زیاد میشنوه که جز ایجاد اضطراب براش سودی نداره... بازم ممنونم.

سلام دوستان . من فوق لیسانس مهندسی مواد دارم. یه سوال داشتم دانشگاه های قبرس یرای رشته های فنی در مقطع دکترا چطور هستند از لحاظ کیفی و کمی ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من فوق لیسانس مهندسی مواد دارم. یه سوال داشتم دانشگاه های قبرس یرای رشته های فنی در مقطع دکترا چطور هستند از لحاظ کیفی و کمی ؟

بعد از دکتری که نمیشه پرتاب شد. دکتری را باید جای خوب و مقصد نهایی برین

Junior Member

سلام. من پذیرش برای رشته حقوق مقطع لیسانس گرفته ام از دانشگاه NEU به شرط دادن امتحان زبان. چون دانشگاه EMU رشته حقوق به زبان انگلیسی نداشت برای NEU اقدام کردم. آیا کسی در این دانشگاه درس خوانده است یا تجربه ای از این دانشگاه داره. مثله اینکه سال 2017 تازه مورد تایید وزارت علوم میشود .
    http://grad.saorg.ir/%D8%AF%D8%A7%D9...8%B1%D8%B32017
    با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pierce نمایش پست ها
    سلام. من پذیرش برای رشته حقوق مقطع لیسانس گرفته ام از دانشگاه NEU به شرط دادن امتحان زبان. چون دانشگاه EMU رشته حقوق به زبان انگلیسی نداشت برای NEU اقدام کردم. آیا کسی در این دانشگاه درس خوانده است یا تجربه ای از این دانشگاه داره. مثله اینکه سال 2017 تازه مورد تایید وزارت علوم میشود .
    http://grad.saorg.ir/%D8%AF%D8%A7%D9...8%B1%D8%B32017
    با تشکر.
    ------
    بله رایزنی انجام شد و حتی یک سری رشته ها هستند میتوانید در صورت تمایل از اواسط تحصیل به ایران به دانشگاه تبریز منتقل کنید خودتون رو. باید چک کنید لیست رشته ها رو. از نظر قبولی ایران این دانشگاه رو به عنوان یک دانشگا ه ضعیف قبول داره. ولی باز همینکه قبول داره خوبه. تجربه از دانشگاه اینکه حتما حتما حتما قبل روزهای ثبت نام تشریف بیارید و کارهای پرداخت پول و کاغذبازیاشو انجام بدید چون بسیار دفتر بین المللشون شلوغه یهو باید شش هفت ساعت سرپا بایستید برای هر سوال یا تحویل رسیدها. اگر اهل پیاده روی هستید و خسته نمیشید که هیچی وگرنه بزرگه دانشگاه البته نه مثل ای ام یو ولی باز پیاده روی داره دیگه داخل محیط.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

قبرس یه دانشگاه معمولی داره. در حد دانشگاه آزاد. کشورش صنعت خاصی نداره و کلا توریست منبع درآمدش هست. قبرس شمالی که زیر نظر ترکیه هست حتی کشور نیست و در دنیا به عنوان کشور شناخته نمیشه.
    آدم هایی که اونجا برین هرکدوم یه مشکلی دارن که میرن وگرنه میرفتن جاهای بهتر.
    آب و هوای قبرس خیلی آروم و ملو هست ، شما بعد از 6 ماه ریلکس میشی و حال انجام کاری رو نداری. انگیزه های بچه ها کم هست.

کسی هم که بهتون گفته بجنب زود مدرک بیار و .... ، ایشون هم احتمال داره نماینده دانشگاه هست و دنبال پورسناتش هست. شما اگه بری اونجا هر نماینده حدود 500 دلار میگیره. لذا این عزیزان خیلی تمایلی به نشون دادن حقیقت قبرس به شما ندارن!
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Banned

سلام از درستان كسي قبرس زندگي ميكنه سوال داشتم

Junior Member

سلام مرسی بابت در اختیار گذاشتن تجربتون، خیلی کمک کننده بود.
    سوالم اینه که با مدرک دانشگاه EMU میشه تو اروپا کار پیدا کرد؟ یعنی دیگه واسه مقطع بالاتر اپلای نکنیم و مستقیم درخواست کار بدیم. و اینکه شانسی واسه ترنسفر به اسپانیا هست؟
    البته من مستر 1 ساله دارم اپلای میکنم نمیدونم ارزش ترنسفر داره یا نه.. اونم تو رشته ی Digital Media and Film.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)