صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 257

موضوع: رنکینگ دانشگاههای کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رنکینگ دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بنظر من رنکینگ درستی نمیرسه چون اولا کوئینز و اتاوا که هر دو از دانسکده های خیلی خوب علوم پزشکی هستند را در این لیست نگذاشته و بعد هم مک مستر بدون تردید یکی از بهترین دانشکده های علوم پزشکی کاناداست و اگر از تورنتو بالاتر نباشد خیلی پایینتر هم نیست.
    من خودمو عرض میکنم از مک گیل هم پذیرش داشتم منتها از لبش خوشم نیومد زمینه کاریش با تخصص من جور درنمومد ولی تو آلبرتا یه استادی بود که میشناختمش مقاله هاشو خونده بودم با زمینه مورد علاقه من مچه لبش. خب رفتم آلبرتا. در ضمن نکته دیگه فایننشال هست با اینکه آلبرتا بالاترین شهریه رو بین دانشگاه های کانادا داره ولی آلبرتا خوب هم ساپورت میکنه دانشجورو مثلا دپارتمان علاوه بر 22000 دلاری که میده نصف شهریه سالانه دانشجو رو خودش میده که میشه تقریبا 4500 دلار که این دانشجو رو خیلی کمک میکنه. هزینه زندگی هم خیلی از مونترال و ونکوور پاینتره. کلا واسه یه دانشجو آلبرتا ایده آله. کما اینکه همونطور که گفتم مهم استاد و دپارتمانه که برای من مهم بود. ولی ممکنه برای کس دیگه مهم نباشه فقط شهرش مهم باشه که اون یه بحث دیگست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pheonix نمایش پست ها
    شما وقتی درباره رنکینگ صحبت میکنین درباره یه چیز خیلی کلی حرف میزنین مثلا میگیم مک مستر یا تورونتو از فلان دانشگاه بالاتره درحالیکه دانشگاهها دپارتمان های مختلفی دارن و تو هر دپارتمان آزمایشگاه های مختلفی یعنی نمیشه یه رنکینگ کلی داد. مثلا دانشگاه تورونتو رنک جهانیش از آلبرتا یه کم بهتره فقط یه کم (در حالیکه من معتقدم تفاوت چندانی بین دانشگاه های کانادا نیست) ولی تورونتو مدیکال ژنتیک نداره. یا مثلا مک گیل که به هاروارد شمال معروفه رتبه 22 دنیارو داره و دانشگاه های کالگری و اتاوا بین 100 دانشگاه هم نیست ولس تو تحقیقات سلول بنیادین مک گیل به گرد پای ایندو نمیرسه چون اطلاعاتشو دارم میگم. دپارتمان به دپارتمان فرق داره. ولی اینکه تو مدیکال ساینس مک گیل بهترینه شکی درش نیست ولی بقیه دانشگاه ها که نوشتم در کل تو یه سطحن. به نظر من تو انتخاب دانشگاه دپارتمان و استاد مهمتره نه دانشگاه. استادش و دپارتمانت خوب باشه تو هم موفقی. ممکنه بری تو مک گیل اما گیر یه استاد ضعیف بیوفتی که خیلی هستن اونوقته که آرزو میکنی کاش میرفتی یه دانشگاه دیگه تو یه لب بهتر.
    کامنت بنده در مورد رنکینگ QS بود که با این دقتی که شما فرمودید دانشکده ها رو بررسی نمیکنه. در مورد تفاوت رشته به رشته کاملا درست میفرمایید که این رنکینگ ها ارزش چندانی ندارند و عرض بنده هم همین بود که بعنوان مثال دانشکده های پزشکی خوبی مثل کوئینز و اتاوا در رنکینگ بالا لحاظ نشده اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : U.S. News 2016 Best Graduate Schools Rankings(درخواست بدون ارائه لینک ممنوع می

سلام دوستان
    u.s.news فقط دانشگاه های امریکا رو رده بندی میکنه؟ کانادا رو رده بندی نمیکنه؟

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

پیش فرض پاسخ : U.S. News 2016 Best Graduate Schools Rankings(درخواست بدون ارائه لینک ممنوع می

نقل قول نوشته اصلی توسط concise نمایش پست ها
    سلام دوستان
    u.s.news فقط دانشگاه های امریکا رو رده بندی میکنه؟ کانادا رو رده بندی نمیکنه؟
    بفرمایید:
    http://www.usnews.com/education/best...ada?int=9cd108

Junior Member

کسی‌ رتبه بندی دانشگاه های کانادا (یو.اس.نیوز) در رشته مهندسی‌ شیمی‌ داره؟

Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

سلام دوستان
    من برای 2017 قصد اپلای برای ارشد تو کانادا رو دارم . مهندسی برق قدرت
    اگه میشه 30 تا دانشگاه اول تو مهندسی برق تو ارشد رو هرکی میدونه بگه . ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط STA74 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای 2017 قصد اپلای برای ارشد تو کانادا رو دارم . مهندسی برق قدرت
    اگه میشه 30 تا دانشگاه اول تو مهندسی برق تو ارشد رو هرکی میدونه بگه . ممنون
    کلا کانادا بیشتر از سی تا دانشگاه که ارشد مهندسی برق داشته باشند نداره. با همه شون تماس بگیرید ببینید کجا استاد پیدا میکنید.

Junior Member

سلام.
    دوستان من دنبال رنکینگ دانشگاه های کانادا در رشته اقتصاد هستم..متاسفانه پیدا نمیکنم..:-(

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    رنکینگ دانشکده مهندسی {به خصوص عمران} Carleton University در بین سایر دانشگاه های کانادا...سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک شریف

سلام
    میشه رنکینگ دانشگاه های کانادا را برای مهندسی مکانیک بگید ممنون
    و اینکه کدوم دانشگاه برای مستر فاند خوبی میده
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)