صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 257

موضوع: رنکینگ دانشگاههای کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط SJ نمایش پست ها
    سلام

تو سايت TOP UNIVERSITIES که جدیداً رتبه‌‌بندی دانشگاه‌های جهان رو اعلام کرده لیست ۱۵ دانشگاه اول کانادا به صورت زیره:
    البته این رتبه‌بندی کلیه و برای رشته‌های مختلف ممکنه دانشگاه‌ها جابجا بشن، اما چون هیچ رتبه‌بندی رسمی برای رشته‌های مختلف در کانادا وجود نداره، فقط به همین‌ها میشه اعتماد کرد:
    1- MCGILL University
    2- University of BRITISH COLUMBIA
    3- University of TORONTO
    4- QUEEN'S University
    5- University of MONTREAL
    6- University of ALBERTA
    7- MCMASTER University
    8- University of WATERLOO
    9- University of WESTERN ONTARIO
    10- SIMON FRASER University
    11- University of CALGARY
    12- University of VICTORIA
    13- DALHOUSIE University
    14- OTTAWA University
    15- YORK University
    سلام دوستان
    کسی در مورد دانشگاههای مجازی online کانادا اطلاعاتی داره؟

پیش فرض پاسخ : رنکینگ دانشگاههای کانادا

توي رتبه بندي مهندسي (مكانيك) رتبه University of MONTREAL چندان جالب نيست. دانشكده مهندسي University of MONTREAL به اسم Ecole Polytechnic شناخته ميشه و اما رتبه اون رو من فقط توي webometric ديدم. از دوستان آيا كسي نظر در مورد رتبه Ecole Polytechnic داره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

Hi dudes! this is the strongest comparable site which compare CA universities
    Have fun
    HERE

در مورد رتبه مكاترونيك دانشگاه سايمون فريزر اگر اطلاعاتي داريد ممنون ميشم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh نمایش پست ها
    در مورد رتبه مكاترونيك دانشگاه سايمون فريزر اگر اطلاعاتي داريد ممنون ميشم.

سلام نمی دونم سوالتون مربوط به تاپیک هست یا نه! اما اگر یه سرچ کوچیک می کردین به جواب سوالتون می رسیدین...

Engineering Science

Be One of The Leaders in Tomorrow’s Technology

Mechatronic Systems Engineering (MSE) at SFU can put you there. Offering one of the first Bachelor degree programs of its kind in North America, SFU Mechatronics is defining the future of engineering’s freshest and most exciting discipline.

First-year students on the Surrey campus will be admitted to Engineering Science via Systems One.

Systems One

Systems One is a new cohort program for students entering their first year of studies in the Faculty of Applied Sciences at SFU Surrey. Combining core courses in both Software Systems and Mechatronics, this technologically innovative, direct entry program was created to capitalize upon existing synergies between the two program areas and to provide students with a streamlined pathway into Surrey-based programs in the Faculty of Applied Sciences.

Beginning Fall 2010, all students intending to complete programs in Mechatronic Systems Engineering (School of Engineering Science) will complete their first year within Systems One.

The Systems One program is based upon a core set of shared courses and is characterized by the following features:

small class sizes
    increased interaction between students, faculty and staff
    enhanced sense of community amongst students
    strong cross-disciplinary collaboration
    a team-based environment similar to that found in many high technology workplaces
    After completing Systems One, MSE students will advance to second year in the Mechatronic Systems Engineering program.

What is Mechatronic Systems Engineering (MSE)?
    a 4 year multidisciplinary engineering program
    uniquely integrates mechanical, electronics, control, software, and computer engineering for the development of electromechanical products and systems
    used in a range of industries including automotive, manufacturing, robotics, biomedical, service, aerospace, consumer electronics, and countless others
    What are the benefits of a Mechatronic Systems Engineering (MSE) degree?
    completion of a BASc degree in 4 years
    a strong base in science with a focus in electrical, mechanical, software, control, and computer engineering
    a minimum of 1 year of related industry work experience through participation in the Engineering Science Co-operative Education program
    the ability to communicate effectively as a result of our unique integrated technical communication program
    entrepreneurial and business skills
    command of the newest technologies

نقل قول نوشته اصلی توسط A_pari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در مورد دانشگاههای مجازی online کانادا اطلاعاتی داره؟
    Please pay more attention when you give references: asthe top universities web site indicate the top 3 unis in canada are as follows:
    Mcgill:19
    toronto:29
    UBC:44

http://www.topuniversities.com/unive...s/2010/results

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط modir نمایش پست ها
    تو کانادا هیچ رنک رسمی از دانشگاه ها وجود نداره. خیالتون راحت
    چند صفحه پیش من خودم یک رنک بسیار رسمی و منظم از دانشگاه های کانادادر فروم قرار دادم...
    موفق باشید

Junior Member

سلام به همه.
    من تازه واردم...یه سوال؟ کسی میتونه کمی درباره دانشگاه کونکوردیا اطلاعاتی به من بده؟ مخصوصا شخصی که خودش دانشجوی اونجا باشه...می بینم همه یه جوری ازش یاد می کنن انگار خیلی در پیته!!! رشتم عمران هست و برای MS می خوام APPLY کنم. البته اینو بگم که پروفایل همه اساتید رو دیدم از نظر خودم قوی بود.شما هم راهنمائی کنید.ممنونم.

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط HOKA! نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من تازه واردم...یه سوال؟ کسی میتونه کمی درباره دانشگاه کونکوردیا اطلاعاتی به من بده؟ مخصوصا شخصی که خودش دانشجوی اونجا باشه...می بینم همه یه جوری ازش یاد می کنن انگار خیلی در پیته!!! رشتم عمران هست و برای MS می خوام APPLY کنم. البته اینو بگم که پروفایل همه اساتید رو دیدم از نظر خودم قوی بود.شما هم راهنمائی کنید.ممنونم.
    سلام دوست عزیز
    به Apply Abroad خوش اومدی!
    لطفا برای بدست آوردن اطلاعات از دانشگاه کونکوردیا به این تاپیک مراجعه کن. در این تاپیک صرفا به مباحث رتبه علمی دانشگاه های کانادا و مقایسه اونها پرداخته میشه.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام

عزيزان با توجه به اينكه رنكينگ به تفكيك رشته فعلا موجود نيست ، محبتي كنين و بر اساس تجربيات و اطلاعاتتون بفرماييد در بين دانشگاه هاي كانادا ، كدوم، گروه قوي در فيلد BME دارند ؟ يا اگه رنكينگي هم پيدا كرديد ، كه فبها ... .

مرسي
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)