نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: قرار دادن اطلاعات بیشتر در مقاله در قالب لینک

Junior Member

پیش فرض قرار دادن اطلاعات بیشتر در مقاله در قالب لینک

سلام من چطور میتونم اطلاعات بیشتر رو در مقاله به صورت لینک قرار بدم تا در صورت لزوم نویسنده با کلیک بر لینک به اطلاعات دسترسی پیدا کنه؟ معذرت خواهی میکنم اگر سوالم خیلی ابتدایی هست. از این بابت میپرسم که من چندین وب سایت آپلود رو چک کردم برای اینکار نظیر https://wetransfer.com ولی مشکل اینجاست که این وبسایت ها بعد از یکی دوروز اطلاعات رو remove میکنند و لینک بی مصرف میشه. ممنون میشم اگر کسی در این رابطه اطلاعاتی داشت کمکم کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : قرار دادن اطلاعات بیشتر در مقاله در قالب لینک

سلام..

ندیدم کسی لینک برا اطلاعات بیشتر قرار بده (اگه جایی دیدید لینکشو بزارید ببینم). این اطلاعات از کجا میان؟ اگه حاصل تحقیق خودتونه یا در appendix بیارید و اگه خیلی زیاده یا جزو مطلب اصلی نیست، در یه فایل word مجزا با نام supplementary data (یا supplementary information) قرار بدید.
    اگه برا شما نیست که خب فقط ارجاع میدید.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : قرار دادن اطلاعات بیشتر در مقاله در قالب لینک

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    سلام من چطور میتونم اطلاعات بیشتر رو در مقاله به صورت لینک قرار بدم تا در صورت لزوم نویسنده با کلیک بر لینک به اطلاعات دسترسی پیدا کنه؟ معذرت خواهی میکنم اگر سوالم خیلی ابتدایی هست. از این بابت میپرسم که من چندین وب سایت آپلود رو چک کردم برای اینکار نظیر https://wetransfer.com ولی مشکل اینجاست که این وبسایت ها بعد از یکی دوروز اطلاعات رو remove میکنند و لینک بی مصرف میشه. ممنون میشم اگر کسی در این رابطه اطلاعاتی داشت کمکم کنه.
    در وهله اول سعی کنید مطالب رو فشرده کنید و جمع و جور، طوری که چیزی از قلم نیفته. استراتژی های زیادی برای انجام این کار هست. برای مثال شما میتونید کلی متن رو در قسمت مقدمه (که مثلا درش توضیح دادید که علی چیکار کرده ولی چیکار کرده) رو در قالب ی جدول یا ی نمودار بیارید که تاثیر بسیاری بر کاهش حجم مطالب شما و مهم تر از اون تاثیر زیادی در فهم مطالب شما توسط خواننده میزاره

اگه اطلاعات یا نتایج کار شما در یک مقاله نمیگنجه، میتونید مقاله رو به چند part تقسیم بکنید و چند تا مقاله ارسال کنید. با ی تیر چند نشون میزنین و چند تا مقاله میدین

اگه مطالب اضافی در قالب یک مقاله نمیگنجه و به تنهایی هم نمیتونه به عنوان یک مقاله ارایه بشه، و یا اینکه مطالب باقی مونده ی جورایی فرعی یا در تکمیل اطلاعاتی هست که در متن اصلی گفته شده، میتونید اونها را در غالب Supplementary info یا Appendix بیارید.

اگه مطالبتون در دسته بندی هایی که گفتم جا نمیگیره، اساسا مطالبی که در موردشون صحبت میکنید ارزش قرار گرفتن در مقاله شما رو نداره و نیازی نیست به داخل کردن اونها به مقالتون اصراری داشته باشید.

همه مطالب گفته شده در بالا مرسوم و رایج هست اما اینکه مثل ی وبسایت لینک بزاری و افراد برن اونو ببینن چیز کاملا عجیب غریبیه.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)