صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 168

موضوع: همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله ای که استاد هیچ کاری نکرده است.فوری

با سلام بنده در رشته حسابداری و بین رشته ای مذتبط با حسابداری آمادگی هر نوع همکاری داخلی و خارجی هستم
    dm1400@yahoo.com
    9124450994
    با احترام محمدی

Junior Member albert_1995 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

پیش فرض پاسخ : همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

با سلام ببخشید که اینجا مطرح میشه من در کارشناسیم که قدرت بود یه مقاله در زمینه پردازش تصویر نوشتم و در همایش ملی هم اکسپت شد- اما در ارشد که دانشجو کنترل هستم و دارم مقاله مینوسم در زمینه کنترل دیابت -قسمت نتیجه گیریش موندم! دقیقا نمیدونم که چطوری نتیجه گیری رو اوکی کنم! میشه کمی در زمینه نتیجه گیری راهنمایی کلی کنید ؟؟؟ (فکر کنم بخاطر تغییر گرایشم مشکل دارم)

سلام دوستان
    مقاله ای رو به اتمام رسوندم و میشه گفت مقاله قوی هستش. الان هم قصد دارم با همکاری یک استاد خارجی با هدف گرفتن پذیرش در آینده همکاری کنم و مشکلی ندارم اسمش توی مقاله هم بیاد. فقط مشکل اینه که تونستم فقط یک استاد در زمینه موضوع مقاله پیدا کنم که اون هم دانشگاه هاروارده، که مسلماً من بعداً توانایی پذیرش گرفتن از هاروارد رو ندارم که بخوام از این همکاری برای پذیرش استفاده کنم. استاد دیگه ای رو نتونستم در زمینه موضوع مقاله پیدا کنم متاسفانه.
    نظرتون چیه با همین استاد کار کنم و بی خیال استفاده از امتیاز همکاری برای گرفتن پذیرش بشم یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    کمک کردن دیگران به شما در اپلای ابرود از روی وظیفه نیست از روی لطفه! لطفاً بفهمید!
    اپلای ابرود یک گنجینه بزرگ از اطلاعات ارزشمنده...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مقاله ای رو به اتمام رسوندم و میشه گفت مقاله قوی هستش. الان هم قصد دارم با همکاری یک استاد خارجی با هدف گرفتن پذیرش در آینده همکاری کنم و مشکلی ندارم اسمش توی مقاله هم بیاد. فقط مشکل اینه که تونستم فقط یک استاد در زمینه موضوع مقاله پیدا کنم که اون هم دانشگاه هاروارده، که مسلماً من بعداً توانایی پذیرش گرفتن از هاروارد رو ندارم که بخوام از این همکاری برای پذیرش استفاده کنم. استاد دیگه ای رو نتونستم در زمینه موضوع مقاله پیدا کنم متاسفانه.
    نظرتون چیه با همین استاد کار کنم و بی خیال استفاده از امتیاز همکاری برای گرفتن پذیرش بشم یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    حالا این استاد قبول کرده با شما همکاری کنه؟ اگر قبول کرده مسلما استفاده کنید چون حتی اگر برای هاروارد پذیرش نگیره میتونه شما رو به افراد دیگری معرفی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    حالا این استاد قبول کرده با شما همکاری کنه؟ اگر قبول کرده مسلما استفاده کنید چون حتی اگر برای هاروارد پذیرش نگیره میتونه شما رو به افراد دیگری معرفی کنه.
    نه فعلا مکاتبه ای باش نداشتم. مقاله تازه تموم تکمیل و به تمام رسیده.
    بله به نظر میرسه بهتره درخواست همکاری بدم بش شاید اصلا قبول نکرد.
    باسپاس
    کمک کردن دیگران به شما در اپلای ابرود از روی وظیفه نیست از روی لطفه! لطفاً بفهمید!

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    اگر کار مقاله به اتمام رسیده نقش این استاد چی هست؟ شما در ابتدا ی کار باید استاد رو مشخص کنید تا بتونید مرحله مرحله کار کنید و در ارتباط باشید. خیلی بعید هست که بعد از تمام شدن پروجه و مقاله استادی اجازه دهند نامشون در مقاله ای ذکر شود. چون تنها مساله ای که در این بین هست اعتبار استاد/ دپارتمان و دانشگاه هست و در سطوح بالا این مورد غیر قابل بحث/مذاکره هست. من پیشنهاد می کنم شانستون امتحان کنید ولی در مورد یافتن اساتید دیگر هم پیگیر باشید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    اگر کار مقاله به اتمام رسیده نقش این استاد چی هست؟ شما در ابتدا ی کار باید استاد رو مشخص کنید تا بتونید مرحله مرحله کار کنید و در ارتباط باشید. خیلی بعید هست که بعد از تمام شدن پروجه و مقاله استادی اجازه دهند نامشون در مقاله ای ذکر شود. چون تنها مساله ای که در این بین هست اعتبار استاد/ دپارتمان و دانشگاه هست و در سطوح بالا این مورد غیر قابل بحث/مذاکره هست. من پیشنهاد می کنم شانستون امتحان کنید ولی در مورد یافتن اساتید دیگر هم پیگیر باشید.
    موفق باشید
    ممنون بابت راهنماییتون
    قصدم درخواست از ایشون برای ویراستاری نهایی مقاله است.
    با توجه به اینکه اساتید دانشگاه های معتبر دنیا به اندازه کافی سرشون شلوغه و مشغول کارای پژوهشی خودشون و دانشجوهای خودشون هستن بعید میدونم حاضر باشن از ابتدا برای نوشتن یک مقاله به صورت غیر حضوری و با یک دانشجوی خارجی موافقت کنند
    از طرفی طبق گفته شما برای اعتبار دپارتمان بهتره از ایشون درخواست ویراستاری کنم و اسمی از اضافه کردن نام ایشون در مقاله نبرم و در نهایت در قسمت قدردانی اسمشون رو توی مقاله ذکر کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق قدرت - امیرکبیر

سلام
    به نظر من هیچ مشکلی پیدا نمیشه، بهتره شانستون رو امتحان کنید و حتی میتونید اسم ایشون رو هم اضافه کنید. حتی این کار میتونه فرصت های خوبی رو براتون ایجاد کنه.

ممنون بابت راهنماییتون
    با توجه به اینکه اساتید دانشگاه های معتبر دنیا به اندازه کافی سرشون شلوغه و مشغول کارای پژوهشی خودشون و دانشجوهای خودشون هستن بعید میدونم حاضر باشن از ابتدا برای نوشتن یک مقاله به صورت غیر حضوری و با یک دانشجوی خارجی موافقت کنند
    از طرفی طبق گفته شما برای اعتبار دپارتمان بهتره از ایشون درخواست ویراستاری کنم و اسمی از اضافه کردن نام ایشون در مقاله نبرم و در نهایت در قسمت قدردانی اسمشون رو توی مقاله ذکر کنم

ApplyAbroad Veteran

ممنون بابت راهنماییتون
    سلام
    شما به صورت کلی مطرح کنید که اگر از نظر زمانی برای ایشون مقدور هست اگر کامنتی راجع به مقاله شما دارند ذکر کنند تا شما بتونید استفاده کنید. به نظر من به ویراستاری اشاره نکنید البته هر طور شما مایل هستید. برای نام بردن در قسمت قدردانی هم حتما با ایشون هماهنگ کنید و بپرسید آیا مایل هستند و از نظر ایشون مشکلی نیست که شما اسم ایشون رو ذکر کنید. بدون هماهنگی و جواب مثبت اسم اضافه نکنید. مورد بعد: شما اگر از ابتدا ی کار با یک استاد در تماس باشید و دانشجو ی شارپ و پرتلاش باشید و ایده پروپزال یا پروجه ناولیتی بالا داشته باشه بعید نیست که حتی از آیوی با شما همکاری نزدیک داشته باشند. موفق باشید

سلام میکنم به دوستان عزیز
    من یه مقاله دارم که همه ی کاراش انجام شده.حالا می خوام بفرستم برای اساتید و بگم مقاله را بخونند و هم نظرشون را بگن هم اگر ویرایش لازمه بگن که انجامش بدم. و بعد اسمش را تو مقاله ام بیارم .حالا بفرستم برای هر استادی که تونستم پیدا کنم یا اینکه با استادی که بعدا میخوام برای گرفتن پذیرش باهاش کار کنم،/(رشته من روانشناسی هست)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)