صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 67891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 168

موضوع: همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

سلام دوستان، من با یک استاد آمریکایی درخواست همکاری نوشتن یک پژوهش را داشتم که به این جواب رسیدم:

I have not looked at that so far, so it might indeed be a gap in the literature. There does seem to be some literature on the effect of land use on travel behavior and mode choice in general. I may be interested in working on this topic with you. However, as I noted in my previous email, you will first need submit an application to our graduate program. Feel free to describe your research idea(s) in your application essay. Regarding the San Francisco data – when we published the article, we weren’t aware that the data would continue to be covered by an institutional review board protocol, which makes sharing outside of OSU a bit tricky. If you were at OSU, it would be very easy. However, you should also consider collecting your own data; I worked on the San Francisco data with a student this summer, and we discovered some potential issues.

یک سوال در این مورد داشتم:
    دانشگاهی که ایشون هستند، کمیته محور هست. اگر موفق به ادمیشن شدم، به نظرتون احتمالش هست که نظر استاد جلب بشود و روی همین موضوع با همین استاد کار کرده و فول فاند در نظر گرفته بشوم؟

با سپاس از کمک دوستان عزیز فروم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق، علم و صنعت

سلام دوستان. من میخوام از یک استاد خارجی درخواست همکاری در نوشتن مقاله بکنم اما متن ایمیل رو نمیدونم چی بنویسم. امکانش هست کسی کمکم کنه؟

قبلا هم همین طور بود ( اون سه مقاله) مقالات را خود می نوشتی و استادت تنها ادیت می کرد؟

Junior Member

دوستان درود به همتون. امیدوارم خوب باشین. ممنون میشم اگه مقدوره راهنماییم کنین (البته امیدوارم چون 3-4 ماهه کسی نیومده اینجا).
    من ارشدمو تموم کردم و میخوام از پایان نامم مقاله isi بدم و هنوز هیچ کاری نکردم(دوتا مقاله همایشی ازش بیرون دادم) ولی همونطور که دوستی در صفحه قبل اشاره کرد دو استاد راهنمام هیچ کمکی بهم نکردن و نمیکنن و فقط میگن بنویس برامون بیار و طبیعتا حاضر نیستن وقت بزارن روش که توو یک مجله خوب چاپ بشه. حالا ازتون میخوام راهنماییم کنین از همین الان برم استادایی که میخوام ازشون پذیرش برای دکترا بگیرم باهاشون دراین مورد صحبت کنم که کمکم کنن برای ایده های بهتر یا اینکه بنویسم خودم و توو مدت نوشتن کسیو پیدا کنم بهش بگم؟ قبلا به استادم گفتم که کسیو داره اونطرف کمک بگیریم ازش همش نه و نمیشه آورد! من مقاله رو سریع نیاز دارم که بتونم توو رزومم برای موقعیت های دکترا بیارم. نمیدونم مهمه بگم یا نه ولی رشتم زمین شناسیه.
    اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم. دوساله ارشدمو گرفتم هیچکار واسه مقاله نکردم بخاطر تردیدهای خودم و لطف استادا !
    پیشاپیش ممنونم کمکم میکنین

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

همه راهها به روی شما باز است اینکه بخواهید به تنهایی کار کنید یا با اساتید خارج از ایران.

دومی از این جهت ارجح است که هم به شما فرصت شناساندن خودتان به اساتید را میدهد و هم اینکه اگر استادی بپذیریند احتمالا با شما همکاری خوبی خواهند کرد. اینکه نقطه شروع کجا باشد همیشه خوب است که یک پیش نویس عالی و با دقت تهیه کنید و در آن شرح کلی از پژوهشتان را به خصوص در روش بدهید.

اگر توضیخات کامل و خوب باشند استادی ممکن است ابراز تمایل برای همکاری کنند و با شما وارد تعامل شوند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2m نمایش پست ها
    دوستان درود به همتون. امیدوارم خوب باشین. ممنون میشم اگه مقدوره راهنماییم کنین (البته امیدوارم چون 3-4 ماهه کسی نیومده اینجا).
    من ارشدمو تموم کردم و میخوام از پایان نامم مقاله isi بدم و هنوز هیچ کاری نکردم(دوتا مقاله همایشی ازش بیرون دادم) ولی همونطور که دوستی در صفحه قبل اشاره کرد دو استاد راهنمام هیچ کمکی بهم نکردن و نمیکنن و فقط میگن بنویس برامون بیار و طبیعتا حاضر نیستن وقت بزارن روش که توو یک مجله خوب چاپ بشه. حالا ازتون میخوام راهنماییم کنین از همین الان برم استادایی که میخوام ازشون پذیرش برای دکترا بگیرم باهاشون دراین مورد صحبت کنم که کمکم کنن برای ایده های بهتر یا اینکه بنویسم خودم و توو مدت نوشتن کسیو پیدا کنم بهش بگم؟ قبلا به استادم گفتم که کسیو داره اونطرف کمک بگیریم ازش همش نه و نمیشه آورد! من مقاله رو سریع نیاز دارم که بتونم توو رزومم برای موقعیت های دکترا بیارم. نمیدونم مهمه بگم یا نه ولی رشتم زمین شناسیه.
    اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم. دوساله ارشدمو گرفتم هیچکار واسه مقاله نکردم بخاطر تردیدهای خودم و لطف استادا !

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوست عزیز
    سوال شما برای من کمی گنگ هستش. اگر شما کار پایان نامه اتون تموم شده و حالا میخواید از اون کار مقاله استخراج کنید، از استاد خارجی چه کمکی میخواید بگیرید؟ قاعدتا در نوشتن مقاله که نمیخواید کمکتون کنه؟اگر هم منظورتون اینه که کارتونو به یه استاد نشون بدید و بگید من تا اینجاشو کار کردم و حالا میخوام ادامه اش بدم با شما و مثلا فلان ایده ها رو هم دارم ، خوب این منطقی هستش.
    نوفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Reactor نمایش پست ها
    با سلام
    هرچند می دانم که تاریخ این پست گذشته است و برای پاسخگویی بسیار دیر است اما تنها به خاطر پاسخ هایی که به این پرسش داده شده است و اطلاعات غلطی که گفته شده است خواستم به خاطر دیگر خوانندگان پاسخ این پرسش را دهم که بله می توانید بنده خودم دقیقا همین کار را کردم و همچنان می کنم! استاد شما هم آنچه که برایش مطرح است چاپ شدن مقاله و جایگاه خودش در میان نویسنده ها است نه چیز دیگر و می شود با استاد این را به گونه ای گفت که به نفع مقاله است.
    از طرف دیگر این که گفته شود برای گرفتن ریکام از یک استاد ی خارجی به دنبال استراتژی دیگری باشید خب چه استراتژی دیگری؟ بهترین استراتژی همین است! من خودم از دو استاد امریکایی و ایتالیایی سر همین نویسنده ی همراه مقاله شدن توانستم ریکام بگیرم! که بسیار بهتر از استادان ایرانی هستند که دو ماه بعد از ددلاین بعد از کلی التماس و تماس و ....یادشان می آید که ریکام بدهند و اصلا برایشان وقت و آینده و هزینه ی دانشجویشان مهم نیست

البته بسته به شرایط خودتان دارد اینکه مقاله اتان در چه جایگاهی است..هر چه مقاله پر بار تر و علمی تر و نوآوری بیشتری داشته باشد استادِ برکلی هم می پذیرد که بیاید آن را بازبینی و بهبود بخشد و نویسنده همراه گردد! و این اتفاق واقعا رخ داده است!
    سلام دوست عزیز
    من هم میخوام همچین ایمیلی بزنم اما فعلا قصد اپلای ندارم فقط میخوام برای تزم یه مقاله خوب باهاش کار کنم قبلا در مورد مقاله اش که برای رفرنس کارم انتخاب کردم جواب بهم داده ولی الان بخوام بگم باهاش کار کنم چطور باید مطرح کنم؟ به نظر شما بهتر نیست که اول ازش راجع به اینکه برا تزم ایده ایی داره یا نه سوال بپرسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marya_s نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سوال شما برای من کمی گنگ هستش. اگر شما کار پایان نامه اتون تموم شده و حالا میخواید از اون کار مقاله استخراج کنید، از استاد خارجی چه کمکی میخواید بگیرید؟ قاعدتا در نوشتن مقاله که نمیخواید کمکتون کنه؟اگر هم منظورتون اینه که کارتونو به یه استاد نشون بدید و بگید من تا اینجاشو کار کردم و حالا میخوام ادامه اش بدم با شما و مثلا فلان ایده ها رو هم دارم ، خوب این منطقی هستش.
    نوفق باشید
    درودی دوباره. ببخشید دیر پیام های شما دوستان رو دیدم ،نوتیفیکشن نداره حواسم نبود. بله دومی منظورم هست که موضوع رو بگم بعد ببینم میشه ایده ای بگیرم که هم کمکی بشه برای مقاله نوشتن هم پذیرش گرفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

همه راهها به روی شما باز است اینکه بخواهید به تنهایی کار کنید یا با اساتید خارج از ایران.

دومی از این جهت ارجح است که هم به شما فرصت شناساندن خودتان به اساتید را میدهد و هم اینکه اگر استادی بپذیریند احتمالا با شما همکاری خوبی خواهند کرد. اینکه نقطه شروع کجا باشد همیشه خوب است که یک پیش نویس عالی و با دقت تهیه کنید و در آن شرح کلی از پژوهشتان را به خصوص در روش بدهید.

اگر توضیخات کامل و خوب باشند استادی ممکن است ابراز تمایل برای همکاری کنند و با شما وارد تعامل شوند.

پایدار باشید
    درودی دوباره. عذرخواهم بخاطر دیر پاسخ دادن. مرسی از جواب. میشه کمی بیشتر توضیح بدین؟ اون پیشنویس چی هست؟چطوری تهیه میشه؟ چه تفاوتی با پروپوزال نویسی داره؟(هرچند آشنایی با همون پروپوزال هم ندارم)
    یعنی مثلا بیام بگم من موضوع پایان نامم اینه و همینو میخوام مقاله کنم حالا نظرتون چیه؟ اینجوری؟

ApplyAbroad Superstar

سلام و تهنیت

در واقع همین است که خودتان نوشته اید. خلاصه ای از کارتان - به شکل کلی شامل سوالها - چهارچوب فکری و تیوریهای مربوطه - روش / مدل پژوهش و نتایج - تهیه میفرمایید و خیلی دقیق مجدد خیلی دقیق و با دقت اشاره میکنید که در کجای کار نیاز به کمک استاد دارید و اینکه چرا این استاد خاص را انتخاب کرده اید و اینکه از او چه انتظاری دارید رت روشن میفرمایید و با استادهدف مکاتبه میفرمایید.

طبیعتا اگر استاد پذیرفتند با شما همکاری میکنند یا شما را به کسی که فکر میکنند مناسب است ارجاع میدهند و .... کار خیلی راحتی نیست ولی اگر پروژه شما با کیفیت باشد حتما در نهایت موفق خواهید شد.

پایدار باشد

درودی دوباره. عذرخواهم بخاطر دیر پاسخ دادن. مرسی از جواب. میشه کمی بیشتر توضیح بدین؟ اون پیشنویس چی هست؟چطوری تهیه میشه؟ چه تفاوتی با پروپوزال نویسی داره؟(هرچند آشنایی با همون پروپوزال هم ندارم)
    یعنی مثلا بیام بگم من موضوع پایان نامم اینه و همینو میخوام مقاله کنم حالا نظرتون چیه؟ اینجوری؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)