صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 168

موضوع: همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط SAR4 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از بیان تجربه تون
    میشه بگید استادتون از کدام کشور بود؟ راسش من خیلی به موضوعی که پیدا کردم علاقمندم و به 2 تا از پروفسورهای آمریکاایمیل دادم ولی هنوز جواب ندادن.. مقاله ای که خونده بودم هم مال سال 2008 بوده
    با سلام
    استاذی که به من اجازه همکاری داد دکتری از کانادا گرفته بود ولی خودش چینی هست و در یکی از دانشگاه های چین مشغول است. امیدوارم که اساتید مد نظر شما جواب دهند ولیکن به نظر بنده با توجه به اینکه 6 سال از ارایه مقاله گذشته و بطور حتم اساتید امریکا به روز حرکت می کنند ممکن است علاقه ای نشان دهند. البته باز هم تاکید می کنم نظر بنده است و شاید دوستان نظر متقاوتی و تجربه متفاوتی داشته باشند ولی به شخصه وقتی یک مقاله جدید چاپ می کنم تا مدتی علاقه دارم که در مورد ان کار صحبت کنم و به قول معروف از چاپ شدنش لذت ببرم ولی وقتی مشمول زمان می شود دیگر جزییات فزاموش می شود و ترجیحا کار جدید کلید می خورد.
    البته همش منفی نگیم. یک تجربه یکی از دوستان دانشگاه تهران عرض کنم که یک مقاله ای را از یک استاد دانشگاه امریکا پیدا کرده بوذ که خیلی قدیمی بود و دسترسی انلاین بهش موجود نبود و همین طور خیلی تحریم بودیم و هنوز راه های دور زذن دیتا بیس ها برای دانشجوها میسر نبود. ایشون می گفتن که من به استاد که فکر کنم الان Fellow IEEE باشه و خوب از لحاظ سنی افراد Fellow معمولا بالای 60 سال هستند و نکته جالب اینکه مقاله را پرینت شده برای دوستم فرستاد. باور کنید وقتی مقاله رو دوست گرفته بود ده دقیقه گریه می کرد که خدایا اینا استادن و اساتید ما هم استاد.
    یا یک تجربه شخصی خودم در سایت Mathwork به یک خانمی ارمنستانی که در دانشکاه Vermont امریکا مشغول تحصیل بود ایمیل زدم و از الگوریتمش تعریف کردم و از ایشون خواهش کردم امکان داردکه یک Tutorial در مورد کدهای متلبش در اختیار من بگذاره که ایشون در جواب من یک کار واقعا شگفت انگیزی البته به نظر من کرد که شاید خیلی از دوستان هم دانشگاهیم این رفتار را با من نداشتند. البته حتما مشکل از من هست و همه خوبن. این خانم یک مقاله IEEE Transaction پذیرفته شده داشت که In press بود و هنوز آنلاین نشده بود و بالای کدهای متلب هم به ان ها ارجاع داده بود مقاله را کامل برای من فرستاد بعد یک لینک فرستاد رفتم از داخل کتابخانه دانشکاه خودشون پایان نامه ارشدش رو هم که این مقاله خروجی پایان نامه اش بود را دانلود کردم و بعدا هم یک ایمیل فرستاد که کدش در سایت Mathwork کامل کرده و چند تا مثال هم به کد اضافه کرده بود گفت برو مطالعه کن اگر سوال داشتی بپرس و خلاصه خودم چند هفته ای مبهوت رفتار ایشون بودم.
    برای همین مسایل به نظر من خیلی به شخصیت فرد نویسنده بر می گرده گاهی طرف خیلی ادم مسولیت پذیری هست و خودش موظف می دونه که پاسخ گو باشه ولی اعتقاد راسخ دارم که مقاله که جدید در یکسال اخیر چاپ شده باشد امکان اینکه نویسنده پاسخ دهد زیاد است. البته نظر من بود و صاحب نظران و با تجربه تر های این سایت می توانند نظر بنده را اصلاح نمایند.

Junior Member

چه جالب..
    راستش کار من هم برنامه نویسی هست و نیاز دارم به کد برنامه نویسیشون.. چون هر مقاله شونو جندین نفر انجام دادن

Junior Member

ببخشید دوستان یک سوال در مورد همکاری با یک استاد پیش اومده.
    من در زمینه ای کار کردم و هنوز نتونستم مقاله ای رو در این زمینه چاپ کنم. احتمالا تا چند ماه دیگه بتونم یک مقاله بفرستم. هرچند ایده ی خیلی چشمگیری ندارم.
    الان بخوام به یک فرد پیشنهاد همکاری بدم چطوری این پیشنهاد رو مطرح کنم؟

Junior Member

سلام دوستان من میخوام با یه استاد خارجی لینک بشم برای اینکه اسمش تو مقاله ام باشه کار مقاله ام تموم شده فقط باید ارسال کنم یه استاد پیدا کردم چند بار سوال پرسیدم جواب داده به نظر شما چطوری به این استاد بگم مقاله ام رو بررسی کنه و اسم خودشم هم باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Armita20 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام با یه استاد خارجی لینک بشم برای اینکه اسمش تو مقاله ام باشه کار مقاله ام تموم شده فقط باید ارسال کنم یه استاد پیدا کردم چند بار سوال پرسیدم جواب داده به نظر شما چطوری به این استاد بگم مقاله ام رو بررسی کنه و اسم خودشم هم باشه
    الان سوالی که برام مطرحه اینه که چرا یک استاد خارجی مقالتون رو بررسی کنه و اسمش بالای کارتون بره؟ چرا؟ واقعا؟
    مگر استاد داخلی ندارین؟
    مگر همکاری ندارین؟

Junior Member

اگر جای من بودین..........................
    استاد راهنمام فقط میدونه موضوع من چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 فقط همین ........ هر سوالی هم میپرسم میگه از دانشجوی دکتری بپرسین.
    برای تزم تنها و تنها و تنها و تنها خودم و خودم و خودم و خودم و خودم بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Armita20 نمایش پست ها
    اگر جای من بودین..........................
    استاد راهنمام فقط میدونه موضوع من چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 فقط همین ........ هر سوالی هم میپرسم میگه از دانشجوی دکتری بپرسین.
    برای تزم تنها و تنها و تنها و تنها خودم و خودم و خودم و خودم و خودم بودم.

بله بله متاسفانه وضعیت خیلی مثل شماست و اکثرا با این مورد مشکل دارن.
    باشه باشه باشه شما نیاز به یک استاد دیگه دارین. اما به نظرم از همین جا هم میشه اساتید یا دانشجوهای ماهری پیدا کرد که کمکتون کنن.
    شاید بهتر باشه اگر سطح مقالتون خوبه با استادی از دانشگاه و کشوری که قصد رفتن دارین صحبت کنین و مطرح کنین که این کاری مشترک میتونه باشه و شما قصد همکاری و بعد رفتن به اون دانشگاه رو دارین. روی این مورد بیشتر برنامه ریزی کنین چون میتونه کمکتون کنه خیلی راحتتر پذیرش بگیرین

از آنجا که مطمئن نبودم این مطلبو در چه قسمتی‌ مطرح کنم ، در اینجا عنوان می‌کنم. برای همکاری به عنوان assistant در یک مجله ISI آلمانی‌-هلندی نیاز به یک همکار وجود دارد. فرد مورد نظر باید دانشجوی دکترا مهندسی‌ مکانیک در دانشگاههای مطرح غربی یا دانشگاههای تراز اول داخلی‌ باشد. طبیعتاً مصاحبه نیز وجود خواهد داشت برای انتخاب فرد نهائی. دوستانی که علاقه‌مند هستن به این پوزیشن می‌تونن با من تماس بگیرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    DVM

سلام دوستان من میخوام که یک استاد در انجام مقاله با من همکاری کنه
    چطور میتونم استاد رو با خودم همراه کنم و این همکاری قبول کنه؟
    اصلا همچین چیزی امکان داره؟ اگر امگان داره چطور میتونم نظرش جلب کنم؟
    ممنون

دوست گرامی

بودن کسانی که این کار رو کردن...
    ولی اول یه موضوع خوب و مرتبط با حیطه ی کاری استاد پیدا کردن یکم روش تحقیق کردن..رفتن پیش استاد و اگرچه نه شنیدن ولی باز رفتن و اومدن تا بالاخره استاد نه تنها قبول کرد بلکه چکیده رو هم برای اکسپ براشون نوشت و با ایمیل خودش فرستاد کنفرانس و قبول شد و با هم رفتن و ارائه هم دادن و یه رزومه ی عالی شد برای اون دانشجو

امیدوارم شما هم با پیگیری به همین نتیجه برسی ....که همانا خواستن توانستن است

موفق باش

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadgz نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام که یک استاد در انجام مقاله با من همکاری کنه
    چطور میتونم استاد رو با خودم همراه کنم و این همکاری قبول کنه؟
    اصلا همچین چیزی امکان داره؟ اگر امگان داره چطور میتونم نظرش جلب کنم؟
    ممنون
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)