صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 168

موضوع: همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    DVM

پیش فرض پاسخ : همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    دوست گرامی

بودن کسانی که این کار رو کردن...
    ولی اول یه موضوع خوب و مرتبط با حیطه ی کاری استاد پیدا کردن یکم روش تحقیق کردن..رفتن پیش استاد و اگرچه نه شنیدن ولی باز رفتن و اومدن تا بالاخره استاد نه تنها قبول کرد بلکه چکیده رو هم برای اکسپ براشون نوشت و با ایمیل خودش فرستاد کنفرانس و قبول شد و با هم رفتن و ارائه هم دادن و یه رزومه ی عالی شد برای اون دانشجو

امیدوارم شما هم با پیگیری به همین نتیجه برسی ....که همانا خواستن توانستن است

موفق باش
    با این وجود امکانش هست ولی چطور میتونم نظرش جلب کنم؟ میشه از خوده استاده موضوع هم گرفت؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadgz نمایش پست ها
    با این وجود امکانش هست ولی چطور میتونم نظرش جلب کنم؟ میشه از خوده استاده موضوع هم گرفت؟
    با توجه به عنوان تاپیک فرض می کنم منظورتان استاد خارجی هست.
    معمولا اینطور نیست که از صفر شروع کنید، چون با توجه به بعد مسافت و وقت استاد اساسا عملی نیست.
    عرف این است که شما پیشنویس کارتان را برای استاد می فرستید و از او می خواهید که کارا را اصلاح و و بازبینی کند و اشاره هم می کنید که نامشان به مقاله اضافه خواهد شد.
    معمولا روی استادانی که زمینه ی کاری بسیار نزدیکی به کار شما دارند می توان حساب کرد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadgz نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام که یک استاد در انجام مقاله با من همکاری کنه
    چطور میتونم استاد رو با خودم همراه کنم و این همکاری قبول کنه؟
    اصلا همچین چیزی امکان داره؟ اگر امگان داره چطور میتونم نظرش جلب کنم؟
    ممنون
    میشه در 2 مرحله این کار را انجام بدید
    1- بهش بگید که دوست دارید با ایشون کار علمی انجام بدید و اینکه دارید روی مقاله کار کنید.
    2- در صورت پاسخ مثبت، مقاله را به ایشان بفرستید و بخاید که در ادامه کار به شما کمک کنه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام دوستان
    من یک مقاله با ایده جدید تو زمینه کارم دارم. چند ماه پیش این مقاله رو در یکی از ژورنال های IEEE Transaction سابمیت کردم. اینم بگم که این اولین مقاله ژورنال من بود و قبول دارم که ضعف هایی داشت در ارائه. داورها از پتانسیل کار گفتن ولی گفتن خوب بیان نشده و نتایج عملی ضعیفه. (به عبارتی انگار میخواستن بگن این مقاله در سطح ما نیست) استاد خودم هم مقالات معتبر نداره. (شناخته شده نیست) اینم بگم کارای مقاله رو همرو خودم کردم. حتی هزینه های کار عملی!
    هم اکنون مقاله رو به طور کامل ادید کردم و موضوع رو که بیشتر باز کردم چیز های جدید دیگه ای پیدا کردم تو کار. خلاصه بحث و روابط کار بنظرم خوب بیان شده تنها ایرادی که شاید نتونم زیاد بهبودش بدم نتایج عملیه. به خاطر امکانات دانشگاه!
    اینم بگم که من کاراری کسی که تو 2013 2014 تو تز دکتراش رو این موضوع کار میکرد رو دونبال میکنم. (اون شخص چندین مقاله تو جاهای خیلی خوب داد در این زمینه!) (البته کنار اسمش 3 تا استاد کله گنده IEEE Fellow بود!)
    در واقع این چیزی که من گفتم تو این مقاله خودم، خود ارایه کننده ایده اولیه در مقالاتش بهش پی نبرده بود. اینم بگم که من تو ارشد شاید اندازه یک دانشجو دکترا کار کردم و دوست دارم کارم تو یک ژورنال خوب چاپ شه.
    الان چنتا راه دارم:
    1_خودم با استادم مقاله کامل ادید شده رو دوباره بفرستم به یکی از ژورنال های IEEE Transaction
    2_با اون استاد جوونه که ایده اولیه رو داده مکاتبه کنم (اون دانشجو دکترا الان استاد شده)
    3_یا با اون Fellow ها مکاتبه

حالا موندم چیکار کنم؟؟؟
    از طرفی یک بارم مقاله رو دادم ریجکت شده نمیخوام زیاد طول بکشه فرایند چاپ، چون ایدم اولیه منم دیده شده الان.
    ممنون میشم از کسایی که تجربه بیشتری تو سابمیت مقالات به ژورنال های معتبر دارن کمکم کنن. (بعد از اولین فرستادن تاثیر کامنت داورها رو دیدم، به یک سری چیزا اصن توجه نکرده بود قبلش)
    پیشاپیش ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مقاله با ایده جدید تو زمینه کارم دارم. چند ماه پیش این مقاله رو در یکی از ژورنال های IEEE Transaction سابمیت کردم. اینم بگم که این اولین مقاله ژورنال من بود و قبول دارم که ضعف هایی داشت در ارائه. داورها از پتانسیل کار گفتن ولی گفتن خوب بیان نشده و نتایج عملی ضعیفه. (به عبارتی انگار میخواستن بگن این مقاله در سطح ما نیست) استاد خودم هم مقالات معتبر نداره. (شناخته شده نیست) اینم بگم کارای مقاله رو همرو خودم کردم. حتی هزینه های کار عملی!
    هم اکنون مقاله رو به طور کامل ادید کردم و موضوع رو که بیشتر باز کردم چیز های جدید دیگه ای پیدا کردم تو کار. خلاصه بحث و روابط کار بنظرم خوب بیان شده تنها ایرادی که شاید نتونم زیاد بهبودش بدم نتایج عملیه. به خاطر امکانات دانشگاه!
    اینم بگم که من کاراری کسی که تو 2013 2014 تو تز دکتراش رو این موضوع کار میکرد رو دونبال میکنم. (اون شخص چندین مقاله تو جاهای خیلی خوب داد در این زمینه!) (البته کنار اسمش 3 تا استاد کله گنده IEEE Fellow بود!)
    در واقع این چیزی که من گفتم تو این مقاله خودم، خود ارایه کننده ایده اولیه در مقالاتش بهش پی نبرده بود. اینم بگم که من تو ارشد شاید اندازه یک دانشجو دکترا کار کردم و دوست دارم کارم تو یک ژورنال خوب چاپ شه.
    الان چنتا راه دارم:
    1_خودم با استادم مقاله کامل ادید شده رو دوباره بفرستم به یکی از ژورنال های IEEE Transaction
    2_با اون استاد جوونه که ایده اولیه رو داده مکاتبه کنم (اون دانشجو دکترا الان استاد شده)

حالا موندم چیکار کنم؟؟؟
    از طرفی یک بارم مقاله رو دادم ریجکت شده نمیخوام زیاد طول بکشه فرایند چاپ، چون ایدم اولیه منم دیده شده الان.
    ممنون میشم از کسایی که تجربه بیشتری تو سابمیت مقالات به ژورنال های معتبر دارن کمکم کنن. (بعد از اولین فرستادن تاثیر کامنت داورها رو دیدم، به یک سری چیزا اصن توجه نکرده بود قبلش)
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    قبل هر چیزی به یاد داشته باشید که مجلات معتبر عمدتا به کیفیت مقاله شما نگاه میکنن نه به شهرت افراد مقاله یا ...
    شما مقاله تون یکبار ریجکت شده، کامنتهای داوران را دارید. پس اول تمام آن کامنتها را بررسی و با برطرف کردن اون ایرادات، سطح مقاله را بالا ببرید.
    بیاد داشته باشید که مقاله شما انگلیسی بی نقصی داشته باشه. صرف اینکه مقاله شما انگلیسیش درست نیست نیاز نیست با کسی همکاری کنید که اسمش در مقاله بیاد. میتونید بدید، شده با هزینه، کسی که زبانش خوبه براتون انجام بده
    اگه مقاله شما به لحاظ محتوی و سطح علمی مشکل داره، یا باید خودتون حلش کنید یا از کسی کمک بگیرید که من فکر نمیکنم باز نیاز به اضافه کردن اسم باشه، ایرادای علمی کار را شناسایی کنید و با مطالعه و بررسی بیشتر رفعش کنید. اگر باز نشد، از کس دیگری کمک بخاید. اولین کس، کسی هست که همین الانش اسمش در مقاله شما هست، مثلا استاد راهنما. اگه افرادی از نویسندگان مقاله نتونستن به شما کمک کنن میتونید به فکر کس دیگر باشید
    تکرار میکنم، Fellow بودن و این چیزا تاثیری نداره، اگه هم داشته باشه، در مقایسه با سطح مقاله شما ناچیزه. یعنی مقاله ای ارزش علمی نداشته باشه، نویسندش هر کی باشه رد میشه
    دست آخر اینکه با مجله ای که مقاله شما را یکبار رد کرده مکاتبه کنید ببینید مقاله را باز میپذیرن که سابمیت کنید یا نه. این برای افزایش احتمالی درصد پذیرش مقاله شماست

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام دوستان
    الان چنتا راه دارم:

حالا موندم چیکار کنم؟؟؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    من هم موافقم که Fellow بودن تاثیر چندانی نداره. سطح ژورنال های IEEE Transaction فرقی با همدیگر ندارند و اگر مقاله تون در این ژورنال ریجکت شده و نظرات آنقدر قوی هست که نتونید درست بکنید در ژورنال دیگر IEEE Transaction هم ریجکت خواهد شد. ولی پیشنهاد می کنم اگر دسترسی دارید از Fellow Member یا Senior Member یا حالا Member فرقی نمی کنه، راهنمایی بگیرید. دقت کنید که در ژورنال های IEEE Transaction حتی انتخاب Classification برای مقالتون بسیار مهم هست که در چه زمینه ای هست مقالتون. پیشنهاد دیگرم اینه که مقالتون رو به ژورنال IEEE Systems Journal بفرستید. در مورد کامنت نتایج علمی هم اگر قادر به انجامش نیستید با قلم بسیار روان و بررسی جنبه های مختلف مساله توضیح بدین.

قبل هر چیزی به یاد داشته باشید که مجلات معتبر عمدتا به کیفیت مقاله شما نگاه میکنن نه به شهرت افراد مقاله یا ...
    شما مقاله تون یکبار ریجکت شده، کامنتهای داوران را دارید. پس اول تمام آن کامنتها را بررسی و با برطرف کردن اون ایرادات، سطح مقاله را بالا ببرید.
    بیاد داشته باشید که مقاله شما انگلیسی بی نقصی داشته باشه. صرف اینکه مقاله شما انگلیسیش درست نیست نیاز نیست با کسی همکاری کنید که اسمش در مقاله بیاد. میتونید بدید، شده با هزینه، کسی که زبانش خوبه براتون انجام بده
    اگه مقاله شما به لحاظ محتوی و سطح علمی مشکل داره، یا باید خودتون حلش کنید یا از کسی کمک بگیرید که من فکر نمیکنم باز نیاز به اضافه کردن اسم باشه، ایرادای علمی کار را شناسایی کنید و با مطالعه و بررسی بیشتر رفعش کنید. اگر باز نشد، از کس دیگری کمک بخاید. اولین کس، کسی هست که همین الانش اسمش در مقاله شما هست، مثلا استاد راهنما. اگه افرادی از نویسندگان مقاله نتونستن به شما کمک کنن میتونید به فکر کس دیگر باشید
    تکرار میکنم، Fellow بودن و این چیزا تاثیری نداره، اگه هم داشته باشه، در مقایسه با سطح مقاله شما ناچیزه. یعنی مقاله ای ارزش علمی نداشته باشه، نویسندش هر کی باشه رد میشه
    دست آخر اینکه با مجله ای که مقاله شما را یکبار رد کرده مکاتبه کنید ببینید مقاله را باز میپذیرن که سابمیت کنید یا نه. این برای افزایش احتمالی درصد پذیرش مقاله شماست
    ممنون از شما.
    من از اون جهت گفتم اسم بقیه استادها مهمه، چون ایرادایی که به نتایج عملی من گرفتن به مقاله اون طرف اول نگرفتن. در حالی که شرایط تقریبا یکسان بوده. اما اون در توجیه یک چیزایی تو مقاله گفته بود که من نگفته بودم یا گذرا گفته بودم. (حالا موندم از اول اونا رو گفته بود یا بعدش که ازش پرسیدن اونارو اضافه کرده- اخه نمیدونم چرا استادم میگه الان نیازی نیست بگی اون موردهارو بزار بپرسن! یعنی کلا نظرش اینه در مورد نقطه ضعفت صحبت نکن اگه پرسیدن بگو) کلا من ضعف در بیان کردن کل موضوع داشتم و موضوع رو خوب بیان نکرده بودم قبلا.
    علاوه بر این ساختار لازم برای یک مقاله ژورنال رو رعایت نکرده بودم چون تا حالا مقاله ژورنال نداده بودم . من 4 تا مقاله کنفرانسی نوشتم و اونقدر مشکلی در زبانش ندارم ولی قبول دارم که زبان یک مقاله ژورنال معتبر باید بی نقص باشد. تقریبا بیشتر ایرادایی که گفتن رو برطرف کردم الان.
    با این حرفا امید گرفتم که خودم بفرستم. ولی اگه مشکل زمان نبود ترجیح میدادم مکاتبه کنم و با استفاده از کمک یک نفر با تجربه قبولیه مقاله رو تضمین کنم. مثلا از همون نویسنده اول که جوون هم هست در مورد ساختار مقاله کمک بگیرم. (با توجه به تعدا مقاله های معتبری که تو دکترا داد حتما خوب میتونه کمک کنه، اون از تجربه اون Fellow ها به بهترین شکل استفاده کرد البته با تلاش بسیاز زیاد خودش چون همه مقاله هارو خودش نوشت) بخش علمیه کار هم خدارو شکر تا اینجا حل شده و نوآوری هم داره. چون احساس میکنم این نوآوری در حد ژورنال های IEEE هست اصرار دارم اونجا چاپ شه. (مثلا من فکر میکنم تو IET راحت قبول شه)
    من هم موافقم که Fellow بودن تاثیر چندانی نداره. سطح ژورنال های IEEE Transaction فرقی با همدیگر ندارند و اگر مقاله تون در این ژورنال ریجکت شده و نظرات آنقدر قوی هست که نتونید درست بکنید در ژورنال دیگر IEEE Transaction هم ریجکت خواهد شد. ولی پیشنهاد می کنم اگر دسترسی دارید از Fellow Member یا Senior Member یا حالا Member فرقی نمی کنه، راهنمایی بگیرید. دقت کنید که در ژورنال های IEEE Transaction حتی انتخاب Classification برای مقالتون بسیار مهم هست که در چه زمینه ای هست مقالتون. پیشنهاد دیگرم اینه که مقالتون رو به ژورنال IEEE Systems Journal بفرستید. در مورد کامنت نتایج علمی هم اگر قادر به انجامش نیستید با قلم بسیار روان و بررسی جنبه های مختلف مساله توضیح بدین.
    از شما هم ممنون
    والا نظر داورها اینطور بود که موضوع براشون خوب معلوم نشده بود. یکی که اصلا نفهمیده بود چی میخوام بگم کلا زیر سوال برده بود! جالبه همین فرد شانسی برا دوباره فرستادن قائل بودن و به ادیتور سپرده بود که تصمیم با اونه! (این اصلا حرفاش با قصد و غرض بود! فکر میکنم تو این زمینه داره کار میکنه) یکیشون تو صحبتاش از پتانسیل احتمالیه مقاله حرف زد.(یعنی خوب بیان نشده بود) یکی هم از روابط بدست امده و ارزشمند بودن اونا گفت.
    در مورد انتخاب ژورنال اگه بخوام مرتبط باشه با توجه به حجم کارایی که تو این زمینه چاپ شده یا باید اینجا بدم یا مورد مشابه تو IET که فاصله زیادی بین اینا هست. شاید انتظار بیجایی باشه من نو پا بخوام یهو تو IEEE مقاله بدم. خودم نظرم رو پله پله بالا اومدن هست. ولی حیفم میاد فکر میکنم این ایده میتونه اونجا چاپ شه. فقط باید خوب بیان بشه که این سری بیشتر بخش های مقاله رو عوض کردم (از جهت نحوه بیان و فهموندن مطلب شاید 100% بهتر شده) و حدود 50% اضافه شده از نظر بخش علمی مقاله.
    من نتایج عملی رو گفتم که با توجه به امکانات ما نمیشه در حد کارای اونا نتایج عملی گرفت. داور از لفظ poor در مورد نتایج عملی من استفاده کرده بود. سعی کردم با نتایج شبیه سازی تا حدودی پوشش بدم این ضعف رو. البته برا بعضی سوالاش جواب دارم. آیا این سری اونارو پیش پیش اضافه کنم که دیگه سوال پیش نیاد برا داورا؟ یا بگذارم سوال بپرسن بعد جواب بدم؟
    ممنون از پاسختون

ممنون از شما.
    من از اون جهت گفتم اسم بقیه استادها مهمه، چون ایرادایی که به نتایج عملی من گرفتن به مقاله اون طرف اول نگرفتن. در حالی که شرایط تقریبا یکسان بوده. اما اون در توجیه یک چیزایی تو مقاله گفته بود که من نگفته بودم یا گذرا گفته بودم. (حالا موندم از اول اونا رو گفته بود یا بعدش که ازش پرسیدن اونارو اضافه کرده- اخه نمیدونم چرا استادم میگه الان نیازی نیست بگی اون موردهارو بزار بپرسن! یعنی کلا نظرش اینه در مورد نقطه ضعفت صحبت نکن اگه پرسیدن بگو) کلا من ضعف در بیان کردن کل موضوع داشتم و موضوع رو خوب بیان نکرده بودم قبلا.
    علاوه بر این ساختار لازم برای یک مقاله ژورنال رو رعایت نکرده بودم چون تا حالا مقاله ژورنال نداده بودم . من 4 تا مقاله کنفرانسی نوشتم و اونقدر مشکلی در زبانش ندارم ولی قبول دارم که زبان یک مقاله ژورنال معتبر باید بی نقص باشد. تقریبا بیشتر ایرادایی که گفتن رو برطرف کردم الان.
    با این حرفا امید گرفتم که خودم بفرستم. ولی اگه مشکل زمان نبود ترجیح میدادم مکاتبه کنم و با استفاده از کمک یک نفر با تجربه قبولیه مقاله رو تضمین کنم. مثلا از همون نویسنده اول که جوون هم هست در مورد ساختار مقاله کمک بگیرم. (با توجه به تعدا مقاله های معتبری که تو دکترا داد حتما خوب میتونه کمک کنه، اون از تجربه اون Fellow ها به بهترین شکل استفاده کرد البته با تلاش بسیاز زیاد خودش چون همه مقاله هارو خودش نوشت) بخش علمیه کار هم خدارو شکر تا اینجا حل شده و نوآوری هم داره. چون احساس میکنم این نوآوری در حد ژورنال های IEEE هست اصرار دارم اونجا چاپ شه. (مثلا من فکر میکنم تو IET راحت قبول شه)

از شما هم ممنون
    والا نظر داورها اینطور بود که موضوع براشون خوب معلوم نشده بود. یکی که اصلا نفهمیده بود چی میخوام بگم کلا زیر سوال برده بود! جالبه همین فرد شانسی برا دوباره فرستادن قائل بودن و به ادیتور سپرده بود که تصمیم با اونه! (این اصلا حرفاش با قصد و غرض بود! فکر میکنم تو این زمینه داره کار میکنه) یکیشون تو صحبتاش از پتانسیل احتمالیه مقاله حرف زد.(یعنی خوب بیان نشده بود) یکی هم از روابط بدست امده و ارزشمند بودن اونا گفت.
    در مورد انتخاب ژورنال اگه بخوام مرتبط باشه با توجه به حجم کارایی که تو این زمینه چاپ شده یا باید اینجا بدم یا مورد مشابه تو IET که فاصله زیادی بین اینا هست. شاید انتظار بیجایی باشه من نو پا بخوام یهو تو IEEE مقاله بدم. خودم نظرم رو پله پله بالا اومدن هست. ولی حیفم میاد فکر میکنم این ایده میتونه اونجا چاپ شه. فقط باید خوب بیان بشه که این سری بیشتر بخش های مقاله رو عوض کردم (از جهت نحوه بیان و فهموندن مطلب شاید 100% بهتر شده) و حدود 50% اضافه شده از نظر بخش علمی مقاله.
    من نتایج عملی رو گفتم که با توجه به امکانات ما نمیشه در حد کارای اونا نتایج عملی گرفت. داور از لفظ poor در مورد نتایج عملی من استفاده کرده بود. سعی کردم با نتایج شبیه سازی تا حدودی پوشش بدم این ضعف رو. البته برا بعضی سوالاش جواب دارم. آیا این سری اونارو پیش پیش اضافه کنم که دیگه سوال پیش نیاد برا داورا؟ یا بگذارم سوال بپرسن بعد جواب بدم؟
    ممنون از پاسختون
    نه ابدا. شما همیشه سعیت این باشه که مقاله ارسالیت در همان بار نخست، از هر جنبه بی نقص باشه.

ApplyAbroad Senior Veteran

ممنون از شما.

من از اون جهت گفتم اسم بقیه استادها مهمه، چون ایرادایی که به نتایج عملی من گرفتن به مقاله اون طرف اول نگرفتن. در حالی که شرایط تقریبا یکسان بوده. اما اون در توجیه یک چیزایی تو مقاله گفته بود که من نگفته بودم یا گذرا گفته بودم.
    : در سابمیت جدید می تونید این مقاله رو رفرنس بدین و بگین از فرض این مقاله استفاده شده.

(حالا موندم از اول اونا رو گفته بود یا بعدش که ازش پرسیدن اونارو اضافه کرده- اخه نمیدونم چرا استادم میگه الان نیازی نیست بگی اون موردهارو بزار بپرسن! یعنی کلا نظرش اینه در مورد نقطه ضعفت صحبت نکن اگه پرسیدن بگو) کلا من ضعف در بیان کردن کل موضوع داشتم و موضوع رو خوب بیان نکرده بودم قبلا.
    :
    نه برای ژورنال های IEEE Transaction باید همه ی عوامل گفته بشه و اصلا اشکالی نداره اگر کار شما به صورت منطقی ضعف داشته باشه. اگر مقاله شما ضعف نداشته باشه خودش یک نقطه ضعف هست.

:
    بسیار عالی.

با این حرفا امید گرفتم که خودم بفرستم.
    :
    اصلا ایرادی نداره خودتون می تونین بفرستین.

ولی اگه مشکل زمان نبود ترجیح میدادم مکاتبه کنم و با استفاده از کمک یک نفر با تجربه قبولیه مقاله رو تضمین کنم.
    :
    نه قبولی مقاله رو نمیشه تضمین کرد ولی من تجربه ای کار با Fellow رو داشتم نظراتشون بسیار بسیار فوق العاده بود و بسیار کمک کرد. پس اصلا عجله نکنید و زمان رو صرف نظر بکنید و سعی بکنید از یک استاد در این زمینه مشورت بگیرید.

مثلا از همون نویسنده اول که جوون هم هست در مورد ساختار مقاله کمک بگیرم. (با توجه به تعدا مقاله های معتبری که تو دکترا داد حتما خوب میتونه کمک کنه، اون از تجربه اون Fellow ها به بهترین شکل استفاده کرد البته با تلاش بسیاز زیاد خودش چون همه مقاله هارو خودش نوشت) بخش علمیه کار هم خدارو شکر تا اینجا حل شده و نوآوری هم داره. چون احساس میکنم این نوآوری در حد ژورنال های IEEE هست اصرار دارم اونجا چاپ شه. (مثلا من فکر میکنم تو IET راحت قبول شه)
    :
    نه به مقاله خودتون بسیار بسیار باور داشته باشید و هیچ وقت ناامید نشید. فقط همین ژورنال های IEEE Transactions رو در نظر بگیرید. IEEE Systems Journal هم عالی هست.

از شما هم ممنون
    والا نظر داورها اینطور بود که موضوع براشون خوب معلوم نشده بود. یکی که اصلا نفهمیده بود چی میخوام بگم کلا زیر سوال برده بود! جالبه همین فرد شانسی برا دوباره فرستادن قائل بودن و به ادیتور سپرده بود که تصمیم با اونه! (این اصلا حرفاش با قصد و غرض بود! فکر میکنم تو این زمینه داره کار میکنه). یکیشون تو صحبتاش از پتانسیل احتمالیه مقاله حرف زد.(یعنی خوب بیان نشده بود) یکی هم از روابط بدست امده و ارزشمند بودن اونا گفت. :
    :
    داور موقع فرستادن نظراتش یک قسمتی هست برای شما می نویسه و یک قسمتی هست برای ادیتور می نویسه که قابل مشاهده برای شما نیست، ادیتور هم نسبت به نظرات داورها انعطاف پذیر هست و سنگینی نتیجه مقاله شما هم بسته به داور فرق می کنه. مثلا ممکنه یک داور ریجکت کامل بده و ادیتور Major بودن رو ترجیح بده با توجه به نظرات دیگر داورها. ولی معمولا بحث سلیقه در این ژورنال ها وجود نداره و تا حد امکان سعی کنید در سابمیت جدید رعایت کنید نکات رو.

در مورد انتخاب ژورنال اگه بخوام مرتبط باشه با توجه به حجم کارایی که تو این زمینه چاپ شده یا باید اینجا بدم یا مورد مشابه تو IET که فاصله زیادی بین اینا هست. شاید انتظار بیجایی باشه من نو پا بخوام یهو تو IEEE مقاله بدم. خودم نظرم رو پله پله بالا اومدن هست. ولی حیفم میاد فکر میکنم این ایده میتونه اونجا چاپ شه. فقط باید خوب بیان بشه که این سری بیشتر بخش های مقاله رو عوض کردم (از جهت نحوه بیان و فهموندن مطلب شاید 100% بهتر شده) و حدود 50% اضافه شده از نظر بخش علمی مقاله. :
    حتما به همین ژورنال های IEEE بفرستید. نه اصلا اشکالی نداره من بسیاری رو دیدم مثل شما فقط مقاله کنفرانسی خارجی داشتن و اولین مقاله ژورنالی شون IEEE Trans. بوده.

:
    نه حتما همه ی سوالات رو جواب بدین.

ممنون از پاسختون

به یک استاد خارجی مقاله فرستادم که نظرشو بده
    در جواب گفته
    The articles are good at master degree. However, for publication in a SCI journal, you have to include original contribution to the field. Please pay attention to get this contribution.

درست متوجه نشدم منظورش چیه؟
    میشه کسی بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)