صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 168

موضوع: همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط enazarimofrad نمایش پست ها
    به یک استاد خارجی مقاله فرستادم که نظرشو بده
    در جواب گفته
    The articles are good at master degree. However, for publication in a SCI journal, you have to include original contribution to the field. Please pay attention to get this contribution.

درست متوجه نشدم منظورش چیه؟
    میشه کسی بگه
    مقاله شما چیز جدید قابل ملاحظه ای نداره. کلمه original یعنی اینکه قسمت هایی از مقاله شما باید مال خودتون، جدید و قبلا ارائه نشده باشه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستان یک سوال داشتم لطفا کسانی که می دونن راهنمایی کنند
    من به یک استاد خارجی برای یک کار پژوهشی پیشنهاد دادم و موافقت کرد و بسیار مشتاق بود. من کار پژوهشی را شروع کردم و با او در ارتباط بودم او به خوبی جواب من را می داد. اما زمانی که مقاله این کار را برای ادیت برایش ارسال کردم دیگر پاسخی دریافت نکردم و حتی ایمیل های من را هم جواب نمی دهد. اضافه کنم او خود از پروفسورهای معتبر در یک دانشگاه معتبر است و من اسم او را هم در مقاله خودم ذکر کردم. فکر می کنید دلیل این عدم پاسخگویی ها چیست؟
    با تشکر

می شه زمینه مقاله رو بگید
    دانشگاه مورد نظر رو هم بگید

Junior Member

فیلد کاری در مورد شیمی هست اسم دانشگاه رو صلاح می دونم در صورتی که نیاز هست به صورت پست اختصاصی بگم.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط analytical نمایش پست ها
    فیلد کاری در مورد شیمی هست اسم دانشگاه رو صلاح می دونم در صورتی که نیاز هست به صورت پست اختصاصی بگم.
    مطمئن شید مقاله شما به دست ایشان میرسه یا نه
    ممکنه اسپم بشه
    با ایمیل دیگه بهش ایمیل بدید بپرسید چرا پاسخ نمیدن.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستان
    بنده هم هم اکنون در حال کسب چنین تجربه ای با یکی از برجسته ترین اشخاص رشته خودم هستم
    گفتم شاید بتونم در حد خودم کمکی بکنم
    من ارشد MBA گرایش سیستم اطلاعات هستم و یک تز بسیار نوین در زمینه معماری سیستم دادم که از یک الگوریتم ساخته خودم استفاده کردم
    مقاله خروجی هم کامل نوشتم و منتظر تایید یکی از اساتید که فوق تخصص بالینی دارند و همکار تحقیقاتی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران اند البته استاد راهنمای من نیستن و چون این پایان نامه برای مصارف پزشکی و بیماران کشور است همکاری ایشون الزامی بود
    برای تعیین ژورنال به چند استاد برجسته رشته در امریکا که ادیتور ژورنال های برتر سیستم نظیر Decision Support System elsevier ، MISQ و دو سه تا برتر دیگه هستند با ذکر خلاصه مقاله ایمیل زدم و بسیار خرسند از نوع کار و اریجینال بودن ایده به من راهنمایی دادند که در نتیجه یک ایمیل، یکی از اونها که ادیتور برترین ژورنال دنیا در سیستم یعنی MISQ. هستند یک مقاله برای من ارسال کردند و گفتن نام اساتید بنام مرتبط با کارت تو این هست بهشون میل بزن بپرس. نهایتا پروفسوری از دانشگاه فلوریدا جواب بنده را دادند و من بخشهایی از کار رو برای ایشون فرستادم که بخونن و ایشون ابراز تمایل برای همکاری کردن
    ناگفته نماند از بقیه اساتید هم همچنان ایمیل دریافت میکنم و راهنمایی میکنن
    من ابتدا در خصوص نوع ژورنال مشورت خواستم اما خب ایشون خلاصه رو دیدند و خوششون اومد و من زرنگی کردم و ازشون برای همکاری در مقاله دوم و کامل تر بر پایه همین معماری بعنوان نویسنده همکار درخواست جردم که ایشون گفتن مایل هستند و گفتن نسخه ماملتر بفرستم واسش و بعد از سابمیت مقاله تز کل مقاله رو بدم بخونن. خلاصه دیشب واسش کامل ترشو فرستادم با حذف الکوریتم ریاضی و نکات کلیدی و ایشون پاسخ دادن که در آینده نزدیک می خونند
    ببخشید که زیاد شد...
    اما آیا بنظر شما این رو باید امتیاز بدونم؟!!!
    خیلی خیلی معروفند تو این زمینه

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Haaaadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده هم هم اکنون در حال کسب چنین تجربه ای با یکی از برجسته ترین اشخاص رشته خودم هستم
    گفتم شاید بتونم در حد خودم کمکی بکنم
    من ارشد MBA گرایش سیستم اطلاعات هستم و یک تز بسیار نوین در زمینه معماری سیستم دادم که از یک الگوریتم ساخته خودم استفاده کردم
    مقاله خروجی هم کامل نوشتم و منتظر تایید یکی از اساتید که فوق تخصص بالینی دارند و همکار تحقیقاتی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران اند البته استاد راهنمای من نیستن و چون این پایان نامه برای مصارف پزشکی و بیماران کشور است همکاری ایشون الزامی بود
    برای تعیین ژورنال به چند استاد برجسته رشته در امریکا که ادیتور ژورنال های برتر سیستم نظیر Decision Support System elsevier ، MISQ و دو سه تا برتر دیگه هستند با ذکر خلاصه مقاله ایمیل زدم و بسیار خرسند از نوع کار و اریجینال بودن ایده به من راهنمایی دادند که در نتیجه یک ایمیل، یکی از اونها که ادیتور برترین ژورنال دنیا در سیستم یعنی MISQ. هستند یک مقاله برای من ارسال کردند و گفتن نام اساتید بنام مرتبط با کارت تو این هست بهشون میل بزن بپرس. نهایتا پروفسوری از دانشگاه فلوریدا جواب بنده را دادند و من بخشهایی از کار رو برای ایشون فرستادم که بخونن و ایشون ابراز تمایل برای همکاری کردن
    ناگفته نماند از بقیه اساتید هم همچنان ایمیل دریافت میکنم و راهنمایی میکنن
    من ابتدا در خصوص نوع ژورنال مشورت خواستم اما خب ایشون خلاصه رو دیدند و خوششون اومد و من زرنگی کردم و ازشون برای همکاری در مقاله دوم و کامل تر بر پایه همین معماری بعنوان نویسنده همکار درخواست جردم که ایشون گفتن مایل هستند و گفتن نسخه ماملتر بفرستم واسش و بعد از سابمیت مقاله تز کل مقاله رو بدم بخونن. خلاصه دیشب واسش کامل ترشو فرستادم با حذف الکوریتم ریاضی و نکات کلیدی و ایشون پاسخ دادن که در آینده نزدیک می خونند
    ببخشید که زیاد شد...
    اما آیا بنظر شما این رو باید امتیاز بدونم؟!!!
    خیلی خیلی معروفند تو این زمینه
    دوست گرامی،

کلا تماس با اساتید چیز مفیدی هست و می تواند به گرفتن پوزیشن، ریکام یا همانطور که گفتید به همکاری های پژوهشی بیشتری منجر شود و از این نظر قطعا یک امتیاز است.
    اما اگر در خصوص آن مقاله به خصوص مد نظرتان هست که خوب مسیر تالیفات آکادمیک کاملا مشخص هست و شما و استادتان کار پژوهشی را تکمیل می کنید و آخرش می دهید در صورت لزوم یک نفر صاحبنظر هم نظرش را بگویید و بعد برای ژورنال هدف (که طبیعتا شما یا استادتان به عنوان پژوهشگری که در یک حوزه ی خاص کار می کند آن را باید بشناسید) می فرستید، منظور شما از بقیه کارا و نامه نگاری ها معلوم نشد و ضرورتی هم ندارد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست گرامی،

کلا تماس با اساتید چیز مفیدی هست و می تواند به گرفتن پوزیشن، ریکام یا همانطور که گفتید به همکاری های پژوهشی بیشتری منجر شود و از این نظر قطعا یک امتیاز است.
    اما اگر در خصوص آن مقاله به خصوص مد نظرتان هست که خوب مسیر تالیفات آکادمیک کاملا مشخص هست و شما و استادتان کار پژوهشی را تکمیل می کنید و آخرش می دهید در صورت لزوم یک نفر صاحبنظر هم نظرش را بگویید و بعد برای ژورنال هدف (که طبیعتا شما یا استادتان به عنوان پژوهشگری که در یک حوزه ی خاص کار می کند آن را باید بشناسید) می فرستید، منظور شما از بقیه کارا و نامه نگاری ها معلوم نشد و ضرورتی هم ندارد.
    تشکر از نظری که ارايه فرمودی
    من مقاله اولم رو که با عستادی که باهاش کار کردم میفرستممنظورم مقاله دوم بود که بر پایه الگوریتمی که ابداع کردم بصورت مقایسه با مدل فعلی در دنیاست که باید با استاد خارجی که عرض کردم انجام بدم
    قسمت آخر پاسخت رو نفهمیدم که نوشتی "منظور شما از بقیه کارا..."
    شاید اینکه گفتم هنوز ایمیل دریافت میکنم...اگر اینه منظورم این بود که قبلا به همه میل زدم تازه دارن پاسخ میدن یکی یکی اما خب انتخابمو کردم
    ولی برای همکاری در مقاله دوم با اون پروفسور سعی میکنم حتما به توافق برسم

Junior Member

سلام
    من یه مقاله با دو تا از استادام اینجا دارم می نویسم. هر دو تا استاد تو همین زمینه کاری من تخصص دارن ولی یه بخشش هست که هیچکدوممون نمیتونیم کاریش بکنیم. برای همین من با یه استاد تماس گرفتم و همه سوالامو پرسیدم. بعد از چند بار رد و بدل ایمیل استاده از من خواست CV مو براش بفرستم. منم فرستادم. ولی از اون موقع به بعد دیگه جواب ایمیلمو نداد. تو CV من این مقاله رو گذاشتم ولی با اسم استادای اینجا. به نظر شما باید اسم اونم تو مقاله باشه. به نظر شما دلیلی که جواب ایمیلمو نمیده همینه یا نه من الکی حساس شدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samar_sita نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله با دو تا از استادام اینجا دارم می نویسم. هر دو تا استاد تو همین زمینه کاری من تخصص دارن ولی یه بخشش هست که هیچکدوممون نمیتونیم کاریش بکنیم. برای همین من با یه استاد تماس گرفتم و همه سوالامو پرسیدم. بعد از چند بار رد و بدل ایمیل استاده از من خواست CV مو براش بفرستم. منم فرستادم. ولی از اون موقع به بعد دیگه جواب ایمیلمو نداد. تو CV من این مقاله رو گذاشتم ولی با اسم استادای اینجا. به نظر شما باید اسم اونم تو مقاله باشه. به نظر شما دلیلی که جواب ایمیلمو نمیده همینه یا نه من الکی حساس شدم؟
    این مسئله رو بگم که من برای کار کردن با این استاد اپلای کردم!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)